به گزارش اسکای آلمان، آر بی لایپزیگ با قراردادی برای جذب مجدد تیمو ورنر مهاجم چلسی به توافق رسیده است.

به گزارش اسکای در آلمان، مبلغ 25.3 میلیون پوند (30 میلیون یورو) به اضافه پاداش توافق شده است و انتظار می رود ورنر این هفته وارد آلمان شود.

ورنر قرار بود به صورت قرضی یک فصل با گزینه خرید به لایپزیگ بازگردد، اما مذاکرات بین دو باشگاه به سرعت پیش رفت و اکنون توافق برای انتقال دائمی این ملی پوش آلمانی حاصل شده است. .

چلسی دو سال پیش ورنر را از لایپزیگ به خدمت گرفت، اما او نتوانست فرم گلزنی را تکرار کند که باعث شد آبی ها بند فسخ 45 میلیون پوندی او را فعال کنند.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

نگاهی داریم به بهترین گل های تیمو ورنر در لیگ برتر برای چلسی

این بازیکن 26 ساله می‌خواهد به باشگاه قدیمی‌اش بازگردد و زمان بازی منظمی داشته باشد تا در جام جهانی نوامبر در تیم آلمانی هانسی فلیک، یک نقطه شروع کند.

گفته می‌شود که رابطه او با توماس توخل، سرمربی چلسی نیز مشکل‌ساز بوده است، اگرچه گفته می‌شود که توخل تمایلی به ترک این مهاجم ندارد.

ورنر که مورد توجه یوونتوس نیز قرار گرفت، در 89 بازی در تمامی رقابت‌ها 23 گل برای چلسی به ثمر رساند، اما او فصل گذشته تنها 15 بازی لیگ برتر را آغاز کرد و 4 بار گلزنی کرد.

گرافیک

الیور مینتزلاف، رئیس RB لایپزیگ اخیراً به این موضوع گفت DAZNاو بازیکن جالبی است.

ورنر برای اولین پیروزی فصل چلسی در اورتون در ترکیب تیم نبود.

پنجره نقل و انتقالات تابستانی را با اسکای اسپورت دنبال کنید

چه کسی در تابستان امسال با باز شدن پنجره نقل و انتقالات در حرکت خواهد بود 10 ژوئن و در بسته می شود ساعت 11 شب اول سپتامبر؟

با آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات در وبلاگ اختصاصی مرکز انتقال ما به روز باشید Sky Sports پلتفرم های دیجیتال همچنین می‌توانید با نکات، نکات و تحلیل‌ها آشنا شوید اخبار اسکای اسپورت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.