WhoScored.com تیم منتخب ماه دسامبر قهرمانی خود را معرفی می کند.

دروازه بان: الکس پالمر (وست بروم) – امتیاز 7.10

وست بروم در ماه دسامبر تنها دو گل دریافت کرد و 12 امتیاز از 5 بازی به دست آورد و پالمر در 3 بازی از آن ها دروازه خود را بسته نگه داشت. فقط جو لوملی (16) بیشتر از 15 سیو خود انجام داد.

دفاع راست: کین هیدن (هادرزفیلد) – امتیاز 7.05

هیدن مستقیماً در دو گل لیگ در این فصل نقش داشته است که هر دو در دسامبر به ثمر رسیدند، زیرا این مدافع اولین گل خود را در این فصل مقابل پرستون با اولین پاس گل خود در فصل 2022/23 در پیروزی مقابل روترهام دنبال کرد. پنج تکل و چهار پاس کلیدی به حضور او کمک کردند.

مدافع میانی: تیلور هاروود بیلیس (برنلی) – امتیاز 7.34

همانطور که برنلی تلاش خود را برای افتخار قهرمانی ادامه می دهد، هاروود-بلیس در قلب دفاع کلارتز حیاتی بوده است. تیم وینسنت کمپانی تنها یک گل در ماه دسامبر دریافت کرد زیرا هاروود-بلیس نقش خود را در تسلط برنلی بر حریفان ایفا کرد. در واقع، او در رده سوم برای پاس های دقیق (296).

مدافع میانی: سیاران کلارک (شفیلد یونایتد) – امتیاز 7.30

شریک هاروود-بلیس در قلب دفاع اولین نماینده از چهار نماینده شفیلد یونایتد است. تیغه ها در رقابت برای عنوان قهرمانی در پاشنه های برنلی داغ هستند و کلارک یک مرد کلیدی در عقب است. این بازیکن 33 ساله اولین گل فصل خود را در پیروزی دسامبر برابر کاونتری به ثمر رساند و امتیاز 7.30 را در سایت WhoScored.com کسب کرد.

دفاع چپ: رایان منینگ (سوانسی) – امتیاز 7.48

خط دفاع را منینگ سوانسی تکمیل می کند. قوها دسامبر بدی را پشت سر گذاشتند، اما با شکست 4-0 واتفورد در زمین خانگی، سال را با اوج به پایان رساندند. تنها یک بازیکن در ماه گذشته بیشتر از منینگ (14) پاس کلیدی داد.

هافبک مرکزی: گوستاوو هامر (کاونتری) – امتیاز 7.54

تنها بازیکنی که موقعیت های گلزنی بیشتری نسبت به منینگ ایجاد کرد، گوستاوو هامر از کاونتری (15) بود. دو تا از سه پاس گلی که هامر در این فصل ثبت کرده، در ماه دسامبر بود، در حالی که او یکی از سه بازیکنی بود که چندین جایزه مرد مسابقه WhoScored.com را به دست آورد.

هافبک مرکزی: اوکی یوکوسلو (وست بروم) – امتیاز 7.85

یکی دیگر از بازیکنانی که چندین جوایز مرد مسابقه را به دست آورده است، یوکوسلو بهترین بازیکن ماه WhoScored.com است. دو گل از سه گلی که هافبک ترکیه ای در این فصل به ثمر رساند، در ماه دسامبر به ثمر رسید، در حالی که در مجموع 20 تکل و مهار مجموعاً در رده چهارم لیگ دوم انگلیس قرار گرفتند.

هافبک مرکزی: الیور نوروود (شفیلد یونایتد) – امتیاز 7.84

نوروود با از دست دادن جایزه بهترین بازیکن ماه، به خاطر پاس های کلیدی (11) در مسابقات قهرمانی در دسامبر در رده چهارم قرار گرفت. آنهایی که به دو پاس گل تبدیل شدند به عنوان نوروود نقش کلیدی در پیروزی بر ویگان و کاونتری داشتند، در حالی که هشت قطع توپ در رده دهم جدول قرار گرفتند.

مهاجم: ژائو پدرو (واتفورد) – امتیاز 7.64

شاید واتفورد در ماه دسامبر مشکل داشت و تنها یکی از چهار بازی را برد، اما آن پیروزی مقابل هادرسفیلد به پدرو واگذار شد. این برزیلی هر دو گل را در یک عملکرد مرد برتر به ثمر رساند و دو گل او در دسامبر در رده هشتم مسابقات قهرمانی قرار گرفت.

مهاجم: جیمز مک‌آتی (شفیلد یونایتد) – امتیاز 7.42

مانند پدرو، مک‌آتی در ماه دسامبر دو گل به ثمر رساند، آنهایی که مقابل کاونتری و بلکپول پیروز شدند. تنها آماد دیالو (12) دریبل های بیشتری نسبت به مک آتی (9) در رده دوم انگلیس در ماه گذشته انجام داد.

مهاجم: ایلیمان ندایه (شفیلد یونایتد) – امتیاز 7.65

چهارمین نماینده شفیلد یونایتد پیشتاز این تیم است. ندایه سومین دریبل (8) را در این بخش در ماه دسامبر انجام داد و بیش از هر بازیکن دیگری (5 پاس گل) ثبت کرد. هیچ بازیکنی به اندازه ندایه (4) در ماه گذشته موقعیت های گلزنی واضحی ایجاد نکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *