آگوستین آلوارز، اعجوبه اروگوئه ای، پس از موفقیت در رقابت های سال 2021 در لیگ برتر اروگوئه با پنارول، نامی نوظهور در آمریکای جنوبی است که با زدن 23 گل در 40 بازی، رکورد 51 گل را برای این باشگاه به ثمر رساند.خیابان عنوان قهرمانی لیگ کشور

با توجه به اینکه در اوایل سال گذشته تعداد زیادی باشگاه از جمله غول میلان و فیورنتینا به او مرتبط شده بودند، ایگناسیو روگلیو، رئیس پنارول درباره آینده این بازیکن جوان در مورد بازار نقل و انتقالات اظهار نظر کرد.

صحبت با پخش کننده Teledolce (از طریق TUTTOmercatowebروگلیو فاش کرد که پیشنهاد یک باشگاه ناشناس در پنجره نقل و انتقالات زمستانی قبلی رد شده است.

او فاش کرد: «ما قبلاً اولین پیشنهاد 14 میلیون یورویی را برای 80 درصد قیمت آن رد کرده‌ایم و یک میلیون بیشتر درخواست کرده‌ایم.

روگلیو در ادامه صحبت هایی را مطرح کرد که دو باشگاه ایتالیایی به شدت به خدمات استعدادهای جوان علاقه مند هستند، اما نام خواستگاران را فاش نکرد.

او گفت: “مسابقه در حال حاضر بین دو باشگاه ایتالیایی است. از ژوئن شروع می شود، قولی است که به او داده ایم و یک سال دیگر او را نگه داشته ایم و در آن زمان هم پیشنهادهایی وجود داشت.

قرارداد این بازیکن 20 ساله با باشگاه جوانانش در تابستان 2024 به پایان می رسد، اما این احتمال وجود دارد که یکی از میلان، اینتر یا فیورنتینا او را قبل از پایان سال جاری خریداری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *