اگرچه ما تنها هفت دور به کمپین جدید رسیده‌ایم، در حال حاضر شاهد انبوهی از اکشن‌ها از مراحل آغازین بوده‌ایم، از جمله مسابقات هیجان‌انگیز پشت سر هم، نتایج تکان‌دهنده و چند ضربه شگفت‌انگیز. در حالی که تعطیلات بین المللی به هواداران فوتبال دلایل زیادی برای ابراز تاسف می دهد، همچنین این فرصت را برای ما فراهم می کند تا نگاهی به این اقدام داشته باشیم و جدول پیش بینی نشده لیگ سری A را تجزیه و تحلیل کنیم.

قبل از شروع فصل، اکثر هواداران و ناظران از اینتر یا یوونتوس حمایت کردند اسکودتو عنوان قهرمانی، بدون احتساب شانس های دفاع از قهرمانی میلان، در حالی که رم به اسب های تیره روی پشت یک جام تبدیل شد. مرکاتو. با این حال، هر چهار غول در حال حاضر خارج از چهار نقطه برتر قرار دارند.

با این وجود، هنوز روزهای اولیه است و جدول بسیار فشرده است. اما کدام باشگاه‌ها در حال حاضر در نقاط طبیعی خود نشسته‌اند و موقعیت‌های کدام یک فریبنده است؟

بیایید وضعیت هر طرف را از هشت تیم برتر فعلی تجزیه و تحلیل کنیم.

1 – ناپولی (17 امتیاز)

پس از مهاجرت دسته جمعی کالیدو کولیبالی، دریس مرتنز و لورنزو اینسینیه، انتظار داشتیم ناپولی برای یافتن جایگاه خود در این فصل تلاش کند. بالاخره اینها بازیکنانی بودند که یک نسل کامل را تعریف کردند. فابیان روئیز را به لیست رفت و آمدها اضافه کنید و تصویری حتی غم انگیزتری دریافت خواهید کرد.

با این وجود، مدیریت با به خدمت گرفتن ستاره های جوان هیجان انگیزی که توانسته اند کفش های پیشینیان خود را پر کنند و حتی در برخی موارد ارتقا یافته اند، کار فوق العاده ای انجام داده است.

این پارتنوپی در حال حاضر در صدر جدول نشسته اند، زیرا آنها پس از انجام برخی عملکردهای داخلی شگفت انگیز برای مطابقت با دستاوردهای اروپایی خود، شایسته آن هستند.

شاید شناسایی آنها به عنوان اسکودتو علاقه مندی ها در این مرحله یک بیانیه زودرس خواهد بود، اما مردان لوچیانو اسپالتی خود را به عنوان مدعیان واقعی از تاج و تخت تثبیت کرده اند.

حکم: واقعی

دوم – آتالانتا (17 امتیاز)

پس از یک کمپین بی‌نظیر 2021/22، این فصل همیشه برای آتالانتا مهم بود. یا موقعیت خود را در میان نخبگان بازیابی می کنند، یا پایان دوران طلایی جامپیرو گاسپرینی را رقم می زند.

تا کنون، Orobici در مسیر درست بوده اند. آنها علیرغم بازی با میلان و رم شکست نخورده باقی می مانند و از نظر تفاضل گل تنها پس از ناپولی در رده دوم قرار دارند.

با این حال، ما هنوز کاملاً از توانایی باشگاه برای حفظ چنین جایگاه بالایی مطمئن نیستیم. برگامی‌ها از برنامه سبک خود برای ارائه نمایش‌های پرانرژی در آخر هفته استفاده می‌کنند، اما هنوز فوتبال آزادانه سال‌های گذشته خود را احیا نکرده‌اند و در برخی موارد خوش شانس بوده‌اند که با نتایج مثبت فرار کنند.

ما انتظار داریم که با پیشرفت کمپین، آنها چند موقعیت را کاهش دهند.

حکم: فریبنده

سوم – اودینزه (16 امتیاز)

حکم: فریبنده

ابتدا اجازه دهید یک چیز را روشن کنیم. اودینزه کاملا شایسته جایگاه فعلی خود بر روی سکو است، به خصوص پس از بازی پر جنب و جوشش مقابل اینتر در هفته گذشته.

با این حال، آندره آ سوتیل باید یک معجزه مطلق را انجام دهد تا با محصول فعلی در اختیارش، یک رتبه چهار برتر را حفظ کند – حتی اگر مسلماً شامل بازیکنانی شایسته باشد.

اما در حال حاضر، بیایید فقط از آن لذت ببریم زبرت تا زمانی که طول می کشد افزایش یابد.

چهارم – لاتزیو (14 امتیاز)

تیم مائوریتزیو ساری به تنهایی یک معضل است. به نظر می رسد این تیم دو نسخه متضاد دارد و شما هرگز نمی توانید بگویید کدام یک را دریافت می کنید: نسخه ای که فوتبال روان و مترقی بازی می کند یا دسته ای ناکارآمد که به شدت به گل های چیرو ایموبیله متکی است و کلاس سرگ میلینکوویچ-ساویچ.

این بیانکوسلستی بهترین نمایش خود را تا کنون در این فصل در حالی که میزبان اینتر بودند – که ظاهرا یک موضوع رایج در این لیست است – لذت بردند – اما اگر آنها مشکل ثبات خود را مرتب نکنند، حضور در لیگ قهرمانان دور از ذهن خواهد بود.

حکم: فریبنده

پنجم – میلان (14 امتیاز)

شروع رقابت‌های سری آ برای قهرمانان دوره‌ای بسیار بد بود. از یک طرف، آنها در دربی دلا مادونینا مقابل اینتر پیروز شدند (دوباره آن بچه ها!) پس از یک بازگشت خیره کننده و در عین حال شخصیت قوی خود را برای کسب سه امتیاز خارج از خانه مقابل سمپدوریا به رغم اخراج رافائل لئو، به نمایش گذاشتند.

از سوی دیگر، آنها در یک نمایش غیر الهام بخش در ساسولو دو امتیاز از دست دادند و در یک درگیری مستقیم زودهنگام مقابل ناپولی شکست خوردند (البته شانس با آنها یار نبود).

اما همانطور که می بینید، میلان در مراحل ابتدایی دست به کار شده است، که تا حدی جایگاه نسبتا پایین آنها در جدول سری آ را توجیه می کند. اما وقتی شروع به جمع‌آوری امتیاز از وسایل کمی «آسان‌تر» کنند، مطمئناً بالا می‌روند.

حکم: فریبنده

ششم – رم (13 امتیاز)

مشابه رقبای خود لاتزیو، لاتزیو جالوروسی چیزی جز ثابت بوده اند. علاوه بر این، تیم پایتخت چهار برد خود در لیگ را با هزینه سالرنیتانا، کرمونز، مونزا و امپولی به دست آورده است. نه دقیقاً وحشتناک ترین مخالفان.

اما وقتی شرایط سخت می‌شود، رم تنها توانست با تساوی مقابل یوونتوس فرار کند، در حالی که در اودینه شکست 0-4 را نیز متحمل شد و هفته گذشته مقابل آتالانتا با نتیجه خالی به میدان رفت.

بازی‌های بی‌نظیر این تیم در درگیری‌های بزرگ از زمان سلطنت پائولو فونسکا یک موضوع در حال اجرا بوده است و تا زمانی که ژوزه مورینیو موفق به حل آن نشود، کسب امتیاز در لیگ اروپا منطقی‌ترین نتیجه باشگاه باقی می‌ماند.

حکم: واقعی

هفتم – اینتر (12 امتیاز)

همانطور که در بالا اشاره کردیم، اینتر در حال حاضر تقابل خود را با سه تیم در این لیست شکست داده است. سه شکست در فاصله هفت دور رقم قابل توجه و نگران کننده ای برای باشگاهی است که قبل از شروع اولیه به عنوان محبوبیت در نظر گرفته می شد.

زیرکی سیمونه اینزاگی ظاهرا او را – حداقل در حال حاضر – رها کرده است در حالی که چندین بازیکن ستاره او عملکرد ضعیفی داشته اند.

اما با وجود همه اینها، ما همچنان انتظار داریم نراتزوری دوباره در جدول سوار شوید و حداقل در سه نقطه برتر پایان دهید.

حکم: فریبنده

هشتم – یوونتوس (10 امتیاز)

اوه پسر! از کجا شروع شود؟

یوونتوس به سادگی یک باشگاه درهم شکسته است. مطمئناً مصدومیت بازیکنانی مانند پل پوگبا و فدریکو کیزا بر باشگاه تأثیر گذاشته است، اما تصور می‌کنید ستاره‌های موجود در اختیار ماسیمیلیانو آلگری باید برای دیدن گذشته بانوی پیر از طریق تیم‌هایی مانند سالرنیتانا یا سالرنیتانا کافی باشد. مونزا – روشی که رم عمل کرده است.

اما نه، بیانکونری در حال حاضر به سادگی قادر به کسب امتیاز نیستند، در حالی که برخی از وحشتناک ترین عملکردهایی را که می توان در یک زمین فوتبال مشاهده کرد را به نمایش گذاشت.

شاید آلگری – یا هر کسی که مسئولیت این موضوع را بر عهده بگیرد – در نهایت جریان را به نفع یووه تغییر دهد، اما در حال حاضر، رتبه هشتم فعلی باشگاه اصلا فریبنده نیست، بلکه نقطه ای دقیق است که مناسب نمایش های تیم و انباشته شدن بیماری است. -تصمیمات توصیه شده در طول چهار سال گذشته یا بیشتر.

حکم: واقعی

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *