جیمی کاراگر و گری نویل جوایز پایان فصل خود را در آخرین بازی دوشنبه شب فوتبال کمپین اعلام کردند.

کارشناسان Sky Sports هر کدام بازیکن فصل، بازیکن جوان فصل، بازیکن جدید فصل، عملکرد مربیگری فصل و گل فصل خود را برای فصل 2021/22 لیگ برتر انتخاب کردند.

آنها همچنین تیم های فصل خود را نام بردند و در حالی که هر دو شامل آلیسون، ویرجیل فن دایک، کوین دی بروین، برناردو سیلوا، محمد صلاح، هری کین و هیونگ مین سون بودند، در چهار تیم باقی مانده تفاوت داشتند. برای مشاهده کامل انتخاب های آنها به ادامه مطلب بروید.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

جیمی کاراگر و گری نویل پیش‌بینی‌های پیش‌فصل خود در دوشنبه شب فوتبال را مرور می‌کنند

بهترین بازیکن کاراگر: کوین دی بروین

کاراگر: “صلاح بدون شک بهترین بازیکن نیم فصل اول بود، اما دی بروین در نیمه دوم بود. شما فقط به گل های حیاتی او فکر کنید. مقابل اتلتیکو مادرید، یونایتد و لیورپول. فکر می کنم برای من. او بهترین بازیکن لیگ است. من عاشق کوین دی بروین هستم. لیورپول را از معادله خارج کنید، اگر می‌خواهم کسی را تماشا کنم، کوین دی بروین را تماشا می‌کنم. لیگ برتر.”

بهترین بازیکن نویل: هیونگ مین سون

نویل: “یک گل به مو صلاح بازی کردن برای تیمی کاملاً متفاوت، خوب نیست. همه او را دوست دارند. فکر می کنم او می تواند برای هر تیمی در جهان بازی کند. هر باشگاهی در اروپا او را می گیرد. سون این کار را انجام می دهد. به خاطر کاری که به طور مداوم انجام داده است، 21 گل، یک گل از صلاح در تیمی که اصلاً به آن خوب نیست، جایی که او خدماتی را دریافت نمی کند، فکر می کنم او واقعاً شایسته ذکر است.

بهترین بازیکن جوان کاراگر و نویل: دکلان رایس

نویل: “بازیکن انگلیسی که همه باشگاه‌های برتر می‌خواهند. اینکه آیا می‌توانند او را از وستهم بیرون بیاورند، آیا می‌توانند او را بپردازند یا نه، موضوع دیگری است. او ممکن است مجبور شود یک فصل دیگر در وستهام بازی کند. او واقعاً یک بازیکن واقعی بوده است. عملکرد خوبی در یک فصل عالی وستهم، رسیدن به نیمه نهایی لیگ اروپا. او برای آنها عملکرد بزرگی دارد.”

بهترین بازیکن جدید کاراگر: کریستین رومرو

کاراگر: “من واقعا او را دوست دارم. شاید با توجه به موقعیت من رومرو، یادم می آید که اوایل فصل او را در منچسترسیتی تماشا کردم و فکر کردم چیز خاصی در مورد او وجود دارد. هر بار که بازی او را تماشا می کنم، او توپ را می گیرد، او تهاجمی است. او مرا به یاد ریکاردو کاروالیو در چلسی می اندازد. او بزرگ ترین مدافع نیست، اما باهوش است، او روشن است، او با توپ خونسرد است. من فکر می کنم تاتنهام یک بازیکن واقعی در آنجا دارد.”

بهترین بازیکن جدید نویل: لوئیس دیاز

نویل: “به زمین زدن مانند او در ژانویه. صلاح و مانه در ژانویه به AFCON می روند و شما به من می گویید که لیورپول به سه فینال می رود و به آخرین روز لیگ برتر می رود؟ شانسی نیست. سیتی. لیگ را با 10 امتیاز بردند. آنها چنین چیزی را پشتیبان نگرفته اند. او کاملاً هیجان انگیز است. تا جایی که اگر مو صلاح در 12 ماه یا هر زمان ممکن است ترک کند، تقریباً آنقدرها هم ناراحت نیستید زیرا یک مشکل دارید. جایگزینی آماده. استعدادی باورنکردنی. چه بازیکنی.”

بهترین عملکرد مربیگری کاراگر و نویل: یورگن کلوپ

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

جیمی کاراگر و گری نویل هر دو بهترین مربی فصل خود در لیگ برتر را انتخاب کردند

کاراگر: “من فکر می کنم یکی از بزرگترین نقاط قوت یورگن کلوپ – و بدیهی است که او در همه چیز درخشان است – شخصیت، شخصیت او است. این توانایی برای بازگشت و مبارزه است. آنها فقط یک خرید در تابستان انجام دادند، کوناته، یک بازیکن عقب. مدافع میانی و آنها در این فصل 60 بازی انجام داده اند و 3 بازی را باخته اند.”

نویل: “سه فینال. نزدیک شدن به سیتی. من فکر می کنم که این امری غیرقابل انکار است. کاری که او در این فصل انجام داده کاملا استثنایی است. او آن تیم بزرگ را برای سه یا چهار سال ساخت و من فکر می کردم که آنها کمی از لبه بالاتر می روند. انحطاط. مقدار زیادی نیست. اما او به تازگی آنها را بازگردانده است. کاری که او انجام داده کاملاً درخشان است.”

بهترین گل کاراگر: مو صلاح مقابل من سیتی

کاراگر: “من برای مو صلاح مقابل سیتی رفتم. درست زیر من در جعبه بود، جایی که ما بازی را پوشش می دادیم. صلاح کلاسیک بود، واقعاً همینطور بود. همچنین حریف است، منچسترسیتی، مناسبت. آنجاست. گل‌ها انواع مختلفی دارند. این گلی است که شما نمی‌بینید. این گل از نوع لیونل مسی بود.”

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

جیمی کاراگر و گری نویل بهترین گل فصل 2021/22 لیگ برتر را انتخاب کردند.

بهترین گل نویل: متئو کواچیچ مقابل لیورپول

نویل: “کواچیچ. من دوست دارم در جایی که در بازی بودم گل بزنم. لحظه درخشانی بود. مشت، ارتفاع و فاصله مناسبی بود. این دو یا سه قدم به عقب برمی‌گردد، این موضوع بود. او آن را می زند. من فکر می کردم که این یک گل شگفت انگیز در یک بازی عالی بود.”

تیم منتخب کاراگر

یازدهم کاررا: آلیسون، الکساندر-آرنولد، ماتیپ، ون دایک، کانسلو، دی بروین، رایس، سیلوا، صلاح، کین، سون.

کاراگر در کنار ون دایک به سراغ جوئل ماتیپ رفت.

“او فوق العاده بوده است. او در این فصل به خوبی ویرجیل فن دایک بوده است، او فوق العاده بوده است، او واقعاً همینطور است. فصل گذشته، شاید گفته باشم که روبن دیاس بهترین بازیکن سال بود. این فصل، او کاملاً نبوده است. خودش چند مشکل مصدومیت داشته است.

ماتیپ با توانایی اش در بیرون آوردن توپ از پشت، همکاری او با فن دایک فوق العاده بوده است.

در یک تفاوت دیگر با تیم نویل، کاراگر رایس را در خط میانی انتخاب کرد.

من همیشه در مورد فابینیو یا رودری صحبت می‌کنم، زیرا آنها برای تیم‌های برتر بازی می‌کنند و به خوبی در جدا کردن بازی‌ها به خوبی مهارت دارند.

“فقط فکر می کنم دکلان رایس مرا به یاد یک هافبک قدیمی می اندازد که در دو نفره بازی می کند. او مرا به یاد روی کین می اندازد. او فقط یک هافبک نگهدارنده نیست، او با توپ به جلو می راند. او چیزی بیش از یک نشستن است. بازیکن.”

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

گری نویل و جیمی کاراگر تیم های فصل خود در لیگ برتر را انتخاب می کنند

تیم منتخب نویل

یازدهم نوس: آلیسون، واکر، دیاس، ون دایک، رابرتسون، دی بروین، رودری، سیلوا، صلاح، کین، سون.

نویل اندی رابرتسون را به ژائو کانسلو، بازیکنی که در والنسیا مربیگری می کرد، ترجیح داد.

“کاملاً کانسلو را دوست دارم، نمی‌توانم او را بیشتر از این دوست داشته باشم، اما نمی‌توانم رابرتسون را نادیده بگیرم. او بهترین مدافع کناری لیگ است، زیرا هر دو کار را فوق‌العاده خوب انجام می‌دهد.”

“این هشت یا نه از ده هر هفته است، انگیزه ای که او در بازی هایی که به لیورپول آسیب می زند، باور نکردنی است. او بیش از آنچه شما متوجه شده اید انجام می دهد.”

نویل همچنین در انتخاب دفاع راست با کاراگر تفاوت داشت و به جای ترنت الکساندر آرنولد، کایل واکر را انتخاب کرد.

“من فکر می کنم او یک فصل باورنکردنی را پشت سر گذاشته است و وقتی با سیتی بازی نمی کند، خیلی حسرت او را می خورد. سابقه دفاعی سیتی به خوبی لیورپول است.”

“آن سمت راست دفاع سیتی و سمت چپ دفاع لیورپول کاملاً درخشان هستند و به همین دلیل است که من اساساً دفاع را تقسیم کرده ام. من فکر می کنم کایل واکر و دیاس سمت راست بهتری هستند.”

و نویل نیز به جای رایس به سراغ رودری رفت.

رودری، به هر حال، بهترین بازیکن من سیتی در این فصل. اگر به کسی در سیتی در این فصل بگویید، او در آن پست فوق العاده بوده است.

زمانی که برای اولین بار وارد زمین شد، علاقه ای به او نداشتم، او را با فرناندینیو مقایسه می کردم، فکر می کردم که او متحرک نیست و کند به نظر می رسد. او در این فصل به سطح متفاوتی رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *