سرمربی رنجرز، جیووانی فن برونکهورست، گفت که انتخاب بازیکنانش برای فینال جام حذفی اسکاتلند در روز شنبه پس از ناراحتی آنها در لیگ اروپا در سویا، دشوار خواهد بود.

رنجرز در ضربات پنالتی به دور از کسب مدال نقره اروپا برای اولین بار در 50 سال گذشته بود، قبل از اینکه آرون رمزی در ورزشگاه رامون سانچز-پیزخوان از دست داد تا فرانکفورت بعد از 90 دقیقه به علاوه وقت اضافه، دو تیم را از هم جدا کند.

شاگردان ون برونکهورست به سختی 64 ساعت قبل از حضور در زمین همپدن پارک مقابل هارتز در فینال جام اسکاتلند در روز شنبه، مدال های نایب قهرمانی خود را به دست آوردند، جامی که از سال 2009 تاکنون موفق به کسب مدال نشده اند.

با پایان یافتن فینال لیگ اروپا از نیمه‌شب به وقت محلی، ون برونکهورست و بازیکنانش پس از یک شب خسته‌کننده – و در نهایت ناامیدکننده – در اسپانیا، پیش از نمایش داخلی، با یک چرخش سریع روبرو می‌شوند.

“این سخته [to pick the players up for the Scottish Cup final]،” او گفت بی تی اسپورت. “این روزها کوتاه است زیرا ما شنبه بازی می کنیم. اما باید با این چالش نیز روبرو شویم. احساسات بسیار پایین است اما ما باید به سرعت آن را تغییر دهیم تا برای شنبه آماده شویم.”

“فصل بعد باید دوباره شروع کنیم. ما تا اینجای کار آمدیم چون خوب بازی کردیم، باور داشتیم. اما سال آینده دوباره شروع می شود. مطمئن نیستیم که در این سطح باشیم. ما سخت کار خواهیم کرد. و مطمئن شوید که به عنوان یک تیم پیشرفت می کنیم و می خواهیم در این مرحله حضور داشته باشیم. سال آینده باید دوباره این کار را انجام دهیم و برای فصل بعد سخت تلاش خواهیم کرد تا به جام نقره ای دست پیدا کنیم.

“وقتی در فینال بازی می کنید، به بردن جام نقره ای بسیار نزدیک هستید و ما امروز بودیم. وقتی برنده نمی شوید، احساسات از احتمالاً خیلی بالا به خیلی پایین می رود. من آن لحظات را در حرفه ام داشته ام، بازی های بزرگ را از دست داده ام. از دست دادن فینال جام جهانی. دردناک است. برای ما اکنون باید به جلو نگاه کنیم. دشوار است اما باید مطمئن شویم که برای شنبه آماده هستیم. یک بازی بزرگ مقابل هارتز برای جام.”

آرون رمزی پس از پنالتی از دست رفته خود دلداری می دهد
تصویر:
پنالتی از دست رفته آرون رمزی در ضربات اوت تعیین کننده بود

لوندسترام: ما همه را ناامید کرده ایم

جان لاندسترام شاید خوش شانس بود که بعد از یک پای بلند تصادفی اما بالقوه خطرناک روی سباستین رود، با مجازات بیشتری روبرو نشد، قبل از اینکه به اجرای یک نمایش معمولی تمام اکشن ادامه دهد که باعث شد او در اواخر دچار گرفتگی عضلات شود.

بازیکن لیورپودلیایی پس از سوت پایان در مقابل تماشاگران رنجرز بسیار بیش از 9500 نفر رسمی، احساساتی شد.

او گفت: “فکر نمی‌کنم هر دو تیم عالی عمل کنند. ما می‌توانستیم بهتر بازی کنیم – سخت است که در صحنه بزرگی مانند این بازی کنیم.” بی تی اسپورت.

“این برای همه عصبی است. من به شدت ناامید هستم که همه را ناامید کرده ام. هواداران رنجرز به اینجا سفر کرده اند و سه چهارم استادیوم را به ما اختصاص داده اند. این دلخراش است.”

استیون دیویس، که بخشی از تیم رنجرز بود که در فینال جام یوفا در سال 2008 توسط زنیت سن پترزبورگ شکست خورد، گفت تیمش تمام تلاش خود را به کار گرفته است اما قبول کرده است که رسیدن به اوج یک فینال اروپا کار سختی برای تکرار خواهد بود.

رایان کنت
تصویر:
رایان کنت در دقایق پایانی وقت اضافه توسط کوین تراپ محروم شد

او گفت: “این یک ناامیدی بزرگ است. به سختی می توان فوراً فکر کرد.” “پسران فوق العاده بودند، اما امشب دردناک است. متأسفانه ما در سمت اشتباه قرار داشتیم [the penalties]. هر وقت به فینال می‌رسی، اگر جام را از دست ندهی، ناراحت می‌شود.

“اما نمی‌توانم بیشتر از این به بچه‌ها، کارکنان و هواداران افتخار کنم. ما همه چیز را در زمین کنار گذاشتیم. این یک دردناک خواهد بود. ما می‌دانیم که رسیدن دوباره به این مرحله چقدر دشوار خواهد بود.”

کاپیتان جیمز تاورنیر اولین پنالتی رنجرز را در ضربات اوت گرفت – و گل زد – و گفت که رختکن قبل از فینال جام اسکاتلند در روز شنبه دور خودش جمع خواهد شد.

او گفت: “من ویران شده ام، درد دارد، اما به هر یک از آنها که قدم برداشتند و یکی را برداشتند افتخار می کنم.

“ما پا به پای آنها رفتیم، من ناامید هستم زیرا پیش افتادیم. دروازه بان آنها یک سیو فوق العاده با کنت در پایان بازی انجام داد.”

“من به تک تک افرادی که در رنجرز نقش دارند افتخار می کنم. باید از این سوخت استفاده کنیم تا به ما فشار بیاوریم. می خواهیم به فینال ها برگردیم و شنبه یک بازی بزرگ داشته باشیم. ما یک رختکن نزدیک به هم هستیم. ، دور همدیگر خواهیم گشت.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *