مارک بازلی

@MarcBazeley

جیک واردل، بازیکن جدید ویگان، پس از امضای قراردادی سه ساله با باشگاه، توانست ماه‌ها عدم اطمینان را پشت سر بگذارد. فصل 2023 سوپر لیگ بتفرد در ماه فوریه به صورت زنده در Sky Sports آغاز می شود

آخرین به روز رسانی: 31/12/22 11:23 صبح

جیک واردل با قراردادی سه ساله به ویگان پیوست

جیک واردل با قراردادی سه ساله به ویگان پیوست

در ماه مه، جیک واردل تماشاگر بود، زیرا هادرزفیلد جاینتز در آخرین لحظه شکست سختی را از ویگان واریرز در فینال جام چالشی بتفرد متحمل شد.

با این حال، یک ترن هوایی هفت ماه بعد، مرکز خود را در حال آماده شدن برای پوشیدن پیراهن گیلاسی و سفید دارندگان جام و بازی‌های نیمه‌نهایی لیگ بتفرد سوپرلیگ امسال برای کمپین 2023 می‌بیند.

آسیب دیدگی مچ پا و فرم ریکی لوتله و لروی کودجو باعث شد واردل در سال 2022 تنها به 6 بازی برای جاینتز محدود شود، از جمله این که در روز هفدهم برای اولین حضور باشگاه در فینال چلنج کاپ در 12 سال حاضر نشد. قراردادهای کوین نایگاما و اسان مارسترز برای سال پیش رو بیشتر بر جایگاه او در پایین تر از دستور نوک زدن تاکید کرد.

واردل متعاقباً در ماه ژوئیه برای باقی مانده فصل سوپرلیگ به وارینگتون وولوز قرض داده شد، با این حال ابهام ماندگاری که این بازیکن 24 ساله در مورد آینده اش با آن مواجه بود، زمانی که ویگان به دنبال او آمد، از بین رفت.

واردل که تایید شد قراردادی سه ساله با وریرز در ماه اکتبر امضا کرده است، گفت: “در پایان سال، زمانی که به صورت قرضی رفتم، آینده من کمی در هوا بود.” اسکای اسپورت.

“در نهایت به دست آوردن یک قرارداد سه ساله بر سر خط برای من بزرگ بود. همه چیز را حل کرد و من می توانم مشتاقانه منتظر بازی مجدد راگبی در سال آینده باشم.”

این باور نکردنی بود. باشگاه با موفقیتی که به دست آورده است صحبت می کند، بنابراین اینکه من را به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک شخص بخواهد، این چیزی است که برای آن بسیار سپاسگزارم.”

جیک واردل از اشتباه آرتور رومانو استفاده کرد و در آخر هفته جادویی 2022 وارینگتون وولوز را از اژدهای کاتالان برتری داد.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

جیک واردل از اشتباه آرتور رومانو استفاده کرد و در آخر هفته جادویی 2022 وارینگتون وولوز را از اژدهای کاتالان برتری داد.

جیک واردل از اشتباه آرتور رومانو استفاده کرد و در آخر هفته جادویی 2022 وارینگتون وولوز را از اژدهای کاتالان برتری داد.

در یک چرخش عجیب، واردل احتمالاً در سال 2023 با توبی کینگ – مردی که هادرسفیلد از وارینگتون برای آن ماه‌های پایانی فصل گذشته به عنوان بخشی از قرارداد مبادله وام آورده بود، در ویگان همکاری خواهد کرد.

همانطور که می توان در مواردی مانند شماره تیم خواند، این واقعیت که به این دو نفر شماره 3 و 4 برای فصل آینده داده شده است، به نظر می رسد که آنها انتخاب اول مت پیت سرمربی وریرز در سه چهارم نهایی هستند. Iain Thornley نیز یک گزینه را تجربه کرد و دو نفر ردیف دوم Kai Pearce-Paul و Willie Isa می‌توانند در صورت نیاز در مرکز قرار بگیرند.

واردل به نوبه خود به سرعت وارد زندگی تحت رژیم پیت شد و به برخی از ایده های از پیش تعیین شده درباره نحوه تبرئه تیم ویگان که از رویارویی با آنها در گذشته تشکیل شده بود، پی برد که درست است.

واردل گفت: «هر باشگاه و هر تیمی می‌خواهد یک فرهنگ بسازد، اما من احساس می‌کنم از زمانی که اینجا هستم، آن را به سطح دیگری رسانده‌ام.

باشگاه با موفقیتی که به دست آورده است از خود صحبت می کند، بنابراین اینکه من را به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک شخص بخواهد، این چیزی است که من از آن بسیار سپاسگزارم.

جیک واردل در مورد قرارداد با ویگان

«همه چیز مربوط به آن فرهنگ است و من واقعاً مشتاق هستم که بخشی از آن باشم.

زمانی که آنها بازی می کنند، می توانید یکپارچگی تیم را ببینید و بازگشت به فینال چلنج کاپ، پیروزی در پایان نشان داد که آنها به عنوان یک گروه با هم بودند و اعتقادی که به یکدیگر داشتند.”

دیدن Challenge Cup در کابینه جام در ورزشگاه DW و هنگام بردن آن به مدارس منطقه به عنوان بخشی از برنامه جامعه “Warriors Together” باشگاه در ماه دسامبر به عنوان انگیزه اضافی برای واردل برای حضور در یک تیم برنده جام عمل می کند. .

ناگفته نماند که ویگان مشتاق است جام را در سال 2023 حفظ کند تا یک پیروزی رکورددار بیست و یکمین در معتبرترین رقابت حذفی لیگ راگبی باشد، نه اینکه رقبایی را که سنت هلنز در گذشته در سوپرلیگ داشته است شکست دهد. چهار فصل.

ویگان در فینال چلنج کاپ 2022 مقابل هادرزفیلد پیروز شد

ویگان در فینال چلنج کاپ 2022 مقابل هادرزفیلد پیروز شد

واردل مطمئن است که توانایی‌هایی که در تیم دیده است، که شامل بوان فرنچ، گلزن برتر فصل گذشته و جای فیلد، نامزد مرد فولادی می‌شود، تضمین می‌کند که جنگجویان در سال 2023 دوباره برای کسب افتخارات با آن مبارزه خواهند کرد.

“هدف من کسب آن است [the Cup] واردل گفت: امسال دوباره و ما قادر به انجام آن هستیم.

“فرهنگی که داریم و تیمی که داریم، می‌خواهم بخشی از آن باشم و هر کاری که می‌توانم انجام دهم و بهترین‌هایم را به تیم بیاورم.

“این هدف من در سه سالی است که اینجا هستم – می‌خواهم تا جایی که می‌توانم مدال‌های نقره‌ای را به دست بیاورم. ما تیم برای انجام این کار داریم، بنابراین امیدواریم بتوانیم امسال نقره‌های بیشتری به دست آوریم.”

فصل سوپر لیگ بتفرد 2023 در فوریه با دو بازی از دور اول به صورت زنده در Sky Sports آغاز می شود. لیدز راینوس، نایب قهرمان گرند فینال، روز پنجشنبه 16 فوریه به وارینگتون وولوز سفر می کند و پس از آن لی لئوپارد ارتقا یافته میزبان شیاطین سالفورد در روز جمعه 17 فوریه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *