همه جهنم ها در استادیوم آلبرتو پیکو شکسته شد، زیرا هواداران اسپزیا و ناپولی حتی قبل از شروع بازی با حرارت همه چیز را به راه انداختند. هر دو طرف هواداران درگیر درگیری‌های لفظی و فیزیکی شدند که به همین دلیل هر دو باشگاه جریمه‌های سنگین و جریمه‌های اضافی دریافت خواهند کرد که احتمالاً برای تیم میزبان در قالب تعطیلی بخش ورزشگاه خواهد بود.

مدیران هر دو تیم، تیاگو موتا و لوچیانو اسپالتی، اولتراهای درگیر در صحنه های زشت را به دلیل رفتار غیرضروری محکوم کردند.

اسپالتی پس از این درگیری در مصاحبه مطبوعاتی خود پس از بازی گفت: “چنین چیزهایی که شما را از فوتبال دور می کند، کودکان و خانواده ها در سکوها حضور دارند و این نباید اتفاق بیفتد.” اسکای اسپورت ایتالیا).

سرمربی سابق رم، که خود جنجال‌های زیادی را تجربه کرده است، با بیانی هوشمندانه به هواداران درگیر حمله کرد.

وی گفت: تشویق باید برای تیم خود باشد نه در مقابل حریف.

تیاگو موتا می‌گوید: «مایه تاسف» است که وقایع به‌جای یک فضای مهمانی، به همان شکلی که اتفاق افتاد رخ دادند.

هافبک سابق اینتر گفت: “مایه تاسف است، باید یک مهمانی می شد. بی معنی است که این اتفاقات بیفتد، همه ما باید استدلال کنیم و از ما بپرسیم که چرا.

گابریل گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) نیز پیشتر بیانیه‌ای منتشر کرد و به آن اشاره کرد که «کاملاً بی‌ارزش» است و افراد «غیر متمدن» را مسئول ایجاد این هیاهو دانست.

“آنچه امروز در لا اسپزیا اتفاق افتاد کاملاً ناشایست است، هیچ چرخشی در مورد کلمات وجود ندارد. فوتبال نمی تواند گروگان افراد بی فرهنگ و خشن باشد، پاسخ دستگاه ها باید قوی و هماهنگ باشد، امیدوارم هر چه زودتر همه مسئولیت ها مشخص شود. (از طريق کلسیومرکاتو)

با توجه به اینکه هر دو تیم چیزی جز لاف زدن برای بازی نداشتند، همه چیز برای 10-15 دقیقه خوب از کنترل خارج شد، قبل از اینکه بازی در 25 دقیقه از سر گرفته شود.هفتم دقیقه خوشبختانه بقیه بازی بدون وقفه پیش رفت. این در حالی است که شنیده ها حاکی از ادامه درگیری هواداران پس از پایان 90 دقیقه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.