یک روز دیگر، یک بازگشت دیگر برای میلان، که اکنون به سمت اولین اسکودتو خود در بیش از یک دهه گذشته است. شاگردان استفانو پیولی با برتری 1-0 به برتری رسیدند و 3-1 هلاس ورونا را شکست دادند و به صدر جدول سری آ بازگشتند.

ورونا در اواخر نیمه اول توسط کاپیتان خود داوید فاراونی در مقابل مارک آنتونیو بنتگودی پیش افتاد. با این حال روسونریکه در این شب تیم بسیار بهتری بود، قبل از وقفه پاسخ داد در حالی که رافائل لیائو از کنار نشانگر خود عبور کرد تا ساندرو تونالی را برای گل تساوی در نیمه دوم آماده کند.

یک ترکیب بالقوه برنده اسکودتو در ابتدای نیمه دوم جادوی خود را انجام داد. لئو در نیمه میلان دریافت کرد و تا آخر خط رفت تا یک پاس گل دیگر برای تونالی ثبت کند.

الساندرو فلورنزی، بازیکن تعویضی نیمه دوم، سرنوشت ورونا را در دقیقه 86 پس از یک بازی خوش طعم با جونیور مسیاس رقم زد و میلان را به اوج بازگرداند. شاگردان پیولی اکنون چهار امتیاز تا اولین قهرمانی خود در سری آ از سال 2011 فاصله دارند و دیدار خانگی بعدی با آتالانتا در راه است.

میلان که چهار بازی پیاپی پیروز شده در لیگ دارد، با روحیه بالا به دور ماقبل آخر بازی خواهد رفت. در روسونری مدیر فنی پائولو مالدینی معتقد است که پسران پیولی تحت فشار شکست نخواهند خورد و اسکودتوی مورد انتظار اکنون در اختیار آنهاست.

نزدیک هستیم چون فقط دو دور باقی مانده است. این‌ها بازی‌های آسانی نیستند، اما بازی‌هایی که امروز عصر انجام دادیم نیز نبود،او گفت، همانطور که توسط TUTTOmercatoWEB.

من امروز آتالانتا را تماشا کردم، آنها زنده هستند و بازی می کنند، هنوز برای اروپا چالش برانگیز هستند و پر از بازیکنان سطح بالا هستند. ما در سن سیرو بازی می کنیم، خانه ای شلوغ. فشار زیادی روی ما خواهد بود، اما می توانیم آن را تحمل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.