این یک روز جهنمی در سری آ بوده است، زیرا پس از هفته ها بازی های کم گل و بی انگیزه، باشگاه های ایتالیایی توانایی گلزنی خود را دوباره کشف کردند. نه همه آنها، اما یوونتوس در اوایل فصل با هر انتظاری به بازی ادامه داد.

بیایید نگاهی به تمام اتفاقاتی که در سری آ در روز شنبه رخ داد بیندازیم.

قانع نشدن یوونتوس در تساوی بدون اتفاق مقابل فیورنتینا

فیورنتینا و یوونتوس با تساوی 1-1 در ورزشگاه آرتمیو فرانچی در بازی افتتاحیه سری آ روز شنبه، غنایم را تقسیم کردند.

حتی بدون مهاجم برجسته دوسان ولاوویچ، تیم ماسیمیلیانو آلگری زودهنگام از طریق معاون او آرکادیوش میلیک پیش افتاد که اکنون در بازی های متوالی لیگ گلزنی کرده است. بیانکونری.

گلزن سابق ناپولی از کاستی های دفاعی فیورنتینا استفاده کرد و با وجود رویکرد به ظاهر محافظه کارانه میهمان، یوونتوس را در ده دقیقه بازی جلو انداخت.

جالب اینجاست که میلیک زانو زد تا با سانتر فیلیپ کوستیچ برخورد کند و آن را با شکم از کنار پیترو تراسیانو بفشارد تا به تیم تورینی برتری بدهد.

با این حال، فلسفه دفاعی آلگری دوباره به یوونتوس نتیجه معکوس داد زیرا کریستین کوامه میهمانان را به دلیل نگرش ضعیفشان پس از اقدام ظریف ریکاردو سوتیل مقابل مدافعان تنبیه کرد.

لوکا یوویچ، بازیکن قرضی رئال مادرید، فرصت طلایی را برای برگرداندن بازی در نیمه اول رد کرد.

فیورنتینا علیرغم شکست اردک گلزنی 448 دقیقه ای خود، در نیمه دوم بیشتر می خواست اما نتوانست به خط دفاعی یوونتوس نفوذ کند.

در این بین، تیم الگری علیرغم اینکه شروع بدون شکست خود در فصل جدید سری آ (2 برد، 3 تساوی) را حفظ کرد، در 45 دقیقه دوم یک شوت هم به سمت دروازه انجام نداد.

در پایان، فیورنتینا روند شکست ناپذیری خانگی خود را مقابل یوونتوس در زمین خانگی به چهار بازی متوالی رساند که اولین موفقیت آنها در برابر قهرمان ایتالیایی که در قرن بیست و یکم رکورد زده بود، بود.

دربی دلا مدونینا متعلق به میلان است

میلان باید بیش از یک دهه صبر می کرد تا دو برد متوالی در سری آ را بر رقیب اصلی اینتر رقم بزند، اما این صبر نتیجه داد زیرا آنها ادعا کردند که یک پیروزی روحیه بخش 3-2 در سن سیرو فروخته شده را به دست آوردند.

وقتی خواکین کورئا مارسلو بروزوویچ را وارد دروازه کرد، اوضاع برای تیم استفانو پیولی خوب به نظر نمی رسید. کروات در بزرگراهی در مقابل دروازه مایک مایننان سرمایه گذاری کرد تا این امتیاز را بدهد نراتزوری برتری 1-0 در دقیقه 21.

با این حال، همانطور که اغلب در دوران تصدی سیمونه اینزاگی اتفاق افتاده است، نایب قهرمان فصل گذشته سری A بلافاصله برای دفاع از برتری باریک خود عقب نشینی کرد اما فایده ای نداشت.

میلان تقریباً بلافاصله پاسخ داد زیرا ساندرو تونالی پاس ضعیف بروزوویچ را در نیمه راه قطع کرد و روی یک سینی نقره ای به رافائل لیائو سرویس داد.

آس پرتغالی با چکش توپ را با ضربه ای زیبا از درون محوطه جریمه از کنار سمیر هاندانوویچ عبور داد تا نتیجه 1-1 در وقت استراحت تضمین شود.

شاگردان پیولی پس از شروع مجدد به سرعت از جایی که متوقف شدند، ادامه دادند و لائو به اولیویه ژیرو، قهرمان فصل گذشته دربی دلا مادونینا، برای دومین گل میلان در دقیقه 54، پاس گل داد.

برای تکمیل یک نمایش دربی خارج از این جهان، MVP فصل گذشته سری A با دریبل از الساندرو باستونی و استفان دی وریج گذشت و سپس هاندانوویچ را با یک پایان متمایز دیگر شکست داد.

پس از معرفی ادین ژکو، اینتر برگشت. مهاجم بوسنیایی در پایان پاس متئو دارمیان در تیرک دروازه نزدیک شد و با یک ضربه اول غریزی اختلاف را کاهش داد.

اما شاگردان اینزاگی نتوانستند گل سوم بسیار مهم را بیابند، تنها به لطف سیوهای خیره کننده Maignan که روند شکست ناپذیری میلان در سری آ را به 21 بازی افزایش داد!

ناپولی از پشت سر می آید تا رهبری سری آ را به دست بیاورد

ناپولی برای جبران 1-0 شکست خورد و لاتزیو را 2-1 شکست داد و لاتزیو را در رقابتی جذاب در سری آ عصر شنبه در ورزشگاه المپیکو شکست داد.

سابق پارتنوپی مائوریتزیو ساری، سرمربی تیم، از شروعی درخشان در بازی لذت برد، زیرا ماتیا زاکاگنی تنها چهار دقیقه بعد از بازی، گوشه پایینی دروازه الکس مرت را پیدا کرد.

مدتی طول کشید تا تیم لوچیانو اسپالتی از یک شوک اولیه خلاص شود، اما خرید تابستانی کیم مین جائه در دقیقه 37 با ضربه سر به خانه رفت تا تیم میهمان را نجات دهد.

ناپولی کنترل روند بازی را در نیمه دوم به دست گرفت، ویکتور اوسیمن به تیرک دروازه برخورد کرد و قهرمان جدید فرقه ناپل Khvicha Kvaratskhelia. به طور غیرقابل توضیحی از شش یارد بیرون شعله ور شد.

با این حال، وینگر گرجستانی پس از مدت کوتاهی خود را نجات داد زیرا تلاش رعد و برق او از لبه محوطه جریمه باعث شد ایوان پروودل، دروازه بان لاتزیو در دقیقه 61 فرصتی نداشته باشد.

ثابت شد که این امتیاز نهایی است که باعث شد ناپولی به طور موقت به صدر جدول سری آ برسد و بیانکونسلستی اولین شکست فصل خود در لیگ را تجربه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *