کادیز علاقه شدیدی به جذب لوئیز آلبرتو ابراز کرده است، اما لاتزیو شرایط سختی را برای جدایی او تعیین کرده است. علیرغم موقعیت آنها در جدول رده بندی، چون آنها ماقبل آخر هستند، هافبک مایل است به آنها بپیوندد زیرا آنها در نزدیکی زادگاهش قرار دارند.

مطابق با Relevo، طرف اسپانیایی وامی را پیشنهاد کرد که کل دستمزد او را پوشش دهد. با توجه به حقوق و دستمزد پایین آنها تلاش قابل توجهی است. با این حال بیانکوسلستی فروش دائمی را هدف قرار دهید، و حتی ممکن است گزینه خرید کافی نباشد، کوریره دلو اسپورت اطلاع می دهد.

در عوض، کادیز پیشنهاد داد که از لوئیس آلبرتو برای شش ماه آینده استقبال کند و پس از آن حساب کاربری را انجام دهد. لاتزیو قیمت 18/20 میلیون یورویی برای ستاره خود تعیین کرده است. او در بخش بهتری از دو فصل گذشته با مربی مائوریتزیو ساری اختلاف داشته است.

بعید است که این بازیکن 30 ساله به آن ملحق شود ال سابمارینو آماریلو، اما او می توانست خواستگاران دیگری هم داشته باشد لالیگا. اتلتیکو مادرید در صورت جدایی از ژائو فلیکس، که به نظر می رسد در کارت است، می تواند محقق شود. سویا می تواند پس از آزادی ایسکو، خواستگاری طولانی مدت خود را تکرار کند. با این حال، هیچ کدام تا کنون پیشرفت نکرده اند.

برداشت ما از لوئیس آلبرتو و کادیز

اگر او قصد رفتن به یک مینوو را دارد، هرچند نزدیک به خانه، پشت صحنه باید واقعاً زشت باشد. او و باشگاه در یک مارپیچ منفی قرار گرفته اند. اگر او به طور مداوم درخشش نداشته باشد، توجیه برچسب قیمت او دشوار است. با این حال، گفر، علاوه بر شکاف شخصی، بازیکنان مختلف را در موقعیت ترجیح می دهد تا تعادل بیشتری داشته باشند. این یک مشکل پرهزینه در هر جنبه است.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *