او به یک روزنامه یکشنبه گفت: “گاهی اوقات من با آرامش گریه می کنم. لحظه ای که این ترس منتشر می شود، اساساً از شر آن ترس خلاص می شوم.”

آخرین به روز رسانی: 19/06/22 7:39 صبح


کلی هولمز اعلام کرده است که همجنس گرا است و می گوید که آن را برای 34 سال پنهان کرده است.

این دارنده دو مدال طلای المپیک در صحبت های خود در ماه افتخار گفت که در سن 17 سالگی پس از بوسیدن یک سرباز زن همجنس گرا است و خانواده و دوستانش از سال 1997 با او آشنا شده اند.

قهرمان المپیک گفت ساندی میرر: “الان باید این کار را برای خودم انجام می دادم. این تصمیم من بود. از گفتن آن عصبی هستم. احساس می کنم از هیجان منفجر می شوم.

“بعضی وقت ها با خیال راحت گریه می کنم. لحظه ای که این موضوع آشکار می شود، اساساً از شر آن ترس خلاص می شوم.”

این زن 52 ساله همچنین فاش کرد که به دلیل اینکه مجبور بود تمایلات جنسی خود را پنهان کند، با سلامت روانی خود دست و پنجه نرم می کرد و مجبور بود چندین رابطه همجنس گرا را که در طول مدت حضورش در ارتش سلطنتی زنان داشت، از ترس مخفی نگه دارد. دادگاه ها تشکیل شد

تا سال 2000، خدمت افراد همجنس گرا، همجنس گرا و دوجنسه در ارتش بریتانیا، نیروی دریایی سلطنتی و RAF غیرقانونی بود – و دیم کلی می ترسید که در طول مدت حضورش در نیروها همچنان با عواقب زیر پا گذاشتن این قانون مواجه شود.

او در سال 2020 با یکی از رهبران نظامی LGBTQ+ تماس گرفت تا بفهمد آیا ممکن است به دلیل نقض قوانین ارتش تحریم شود یا خیر و به او گفته شد که این کار را نخواهد کرد.

او گفت: “احساس می کردم دوباره می توانم نفس بکشم، یک تماس کوچک می توانست 28 سال درد دل را نجات دهد.”

دیم کلی در آخرین قهرمانی اصلی خود در سال 2004 شرکت کرد و در المپیک آتن موفق به کسب دو مدال طلا شد.

در سال 2005 – سالی که او از دو و میدانی بازنشسته شد – ملکه او را به عنوان یک زن انتخاب کرد.

او از آن زمان به عنوان سرهنگ افتخاری هنگ آموزشی سپاه زرهی سلطنتی انتخاب شد.

Dame Kelly یک موسسه خیریه در سال 2008 راه اندازی کرد، که برای حمایت از ورزشکاران بازنشسته برای گذار از ورزش خود و ایجاد برنامه های مربیگری برای الهام بخشیدن به جوانان از پیشینه های محروم به ورزش ایجاد شد.

شبکه های اجتماعی مملو از حمایت از قهرمان المپیک شده است.

او همچنین شروع به ساخت یک مستند درباره تجربیات خود به نام من بودن کرده است که در آن با سربازان LGBTQ+ در مورد زندگی آنها در ارتش صحبت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.