د. ژوئن 14th, 2021


گتی ایماژ

گروه B مسابقات قهرمانی اروپا این آخر هفته آغاز می شود و اسب های تاریک دانمارک در برابر همسایگان اسکاندیناوی و اولین بازیگران فنلاند قرار می گیرند. ورزشگاه پارکن میزبان این مسابقه خواهد بود و انتظار می رود دانمارکی ها در مرحله گروهی با بلژیک و روسیه بعداً در سن پترزبورگ به برتری برسند. آیا دانمارک می تواند وضعیت خود را به عنوان یکی از شرط بندی های محبوب خارجی برای موفقیت در تابستان کنترل کند ، یا آیا فنلاندی ها از ایسلند الگو می گیرند و ورود خود را در سطح بین المللی به شکلی به یاد ماندنی اعلام می کنند؟

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و دانستن موارد زیر آورده شده است:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: شنبه ، 12 ژوئن
  • زمان: 12:00 (ظهر) بعدازظهر ET
  • محل: ورزشگاه پارکن – کپنهاگ ، دانمارک
  • تلویزیون: ESPN / Univision
  • پخش زنده: fuboTV (مجانی امتحان کنید)
  • شانس: DEN -250 ؛ رسم +300 ؛ FIN +800 (از طریق کتاب ورزشی William Hill)

آیا تمایل بیشتری به پوشش بیشتر بازی جهان دارید؟ در زیر گوش کنید و دنبال کنید عجب هدفی! پادکست فوتبال CBS روزانه جایی که شما را برای توصیف ، پیش نمایش ، بازخوانی مطالب و موارد دیگر به فراتر از زمین و سراسر جهان می بریم.

خطوط داستانی

دانمارک:

یک تیم محکم و فیزیکی دانمارکی بسیاری از افراد را مظنون می کنند که مردان کاسپر هژولمند می توانند تابستان امسال بسیار دور شوند و برندگان سال 1992 نیز در این سطح دارای نژاد هستند که در سال 1984 نیز به عنوان نیمه نهایی شناخته شده اند. در حالی که کریستین اریکسن با اینترمیلان از مرگ برگشته است ، ستاره ستاره آنها در وضعیت خوبی قرار دارد و یک دفاع متوسط ​​توسط کاپیتان سیمون کجائر با ضربات ایستگاهی به نظر می رسد که منبع مثمر ثمر گل ها باشد.

READ  2021 شانس آزاد فرانسه ، انتخاب ها ، بهترین پیش بینی ها: کارشناس ثابت تنیس می گوید دانیل مدودف مقدمه ناراحتی است

فنلاند:

تیمی در اوج که چندی پیش پیروزی غیرمنتظره ای مقابل فرانسه در پاریس به دست آورد ، فنلاندی ها پر انگیزه خواهند بود زیرا آنها برای اولین بار در یک تورنمنت بین المللی نماینده کشور خود هستند. آنها دقیقاً سرشار از کیفیت نیستند اما با داشتن یک تجربه نسبتاً مناسب و برخی از استعدادهای هیجان انگیز جوان ، آنها در زمان شروع یک مقدار نسبتاً ناشناخته خواهند بود.

پیش بینی

فنلاندی ها برای اینکه حساب خوبی از خودشان ارائه دهند اما دانمارکی ها برای گرفتن یک ماجرای سخت انتخاب: دانمارک 2-1 فنلاند.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *