داوید دخیا تمایل خود را برای ماندن در منچستریونایتد تا پایان دوران حرفه ای خود ابراز کرده است زیرا مذاکرات بر سر قرارداد جدید ادامه دارد.

قرارداد فعلی این بازیکن 32 ساله در پایان فصل به پایان می رسد و یونایتد گزینه تمدید یک ساله را در اختیار دارد، اما صحبت هایی در مورد قرارداد طولانی مدت انجام شده است.

دخیا در پاسخ به سوالی درباره وضعیت قراردادش گفت: من خیلی آرام هستم. من فقط روی تمرین تمرکز می کنم، تا جایی که می توانم بهترین عملکرد را دارم.

امیدوارم (تا آخر عمرم بمانم). می‌گفتم این باشگاه من است، سال‌های زیادی اینجا هستم و حضور در اینجا افتخار بزرگی است و من در اینجا بسیار خوشحالم.

پس از بازگشت مارتین دوبراوکا به نیوکاسل و جذب جک باتلند از کریستال پالاس، یونایتد در حال حاضر به دنبال ایجاد رقابت بیشتری برای دخیا است.

دخیا در پیروزی سه‌شنبه شب مقابل بورنموث بار دیگر اهمیت خود را برای یونایتد نشان داد و فیلیپ بیلینگ و جیدون آنتونی را مهار کرد و نتیجه را 2-0 نگه داشت تا اینکه مارکوس راشفورد سومین گل یونایتد را به دست آورد تا پیروزی را قطعی کند.

یک کلین شیت دیگر به این معنی است که یونایتد از زمان پیروزی 3-1 مقابل آرسنال در ماه سپتامبر، در خانه گل نخورده است – رکوردی که بعداً توسط ارلینگ هالند، کوین دی بروین و همکاران در دیدار منچسترسیتی در 14 ژانویه پس از جام حذفی آزمایش خواهد شد. و مسابقات جام کارابائو

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

اریک تن هاگ تیمش را به خاطر کسب نتیجه تمجید می کند، اما معتقد نیست که این بهترین عملکرد تیمش بود، زیرا آنها بورنموث را 3-0 در اولدترافورد شکست دادند.

دخیا گفت:” آمدن به اینجا باید اینگونه باشد – باید مکان سختی برای تیم ها باشد، بیایید در آینده ببینیم.”

ما واقعاً خوب بازی می کنیم، باید تا آنجا که می توانیم شتاب را حفظ کنیم و هر بازی را به عنوان فینال آماده کنیم و به خوبی ریکاوری کنیم. ما باید واقعاً خوب ریکاوری کنیم زیرا بازی های زیادی (این ماه) انجام می دهیم.”

از زمانی که یونایتد فصل را با شکست های متوالی آغاز کرد، این رکورد دفاعی کلید صعود یونایتد به جدول بوده است.

دخیا در پاسخ به این سوال که چه چیزی نسبت به فصل گذشته تغییر کرده است، گفت: “ما صحبت می کردیم، همه آماده هستند، همه متمرکز هستند، همه واقعا خوب تمرین می کنند، همه در یک مسیر هستند، بنابراین این بزرگ است.”

مهم نیست چه کسی بازی می کند. حتی بازیکنان تعویضی، مهم نیست چه کسی وارد زمین شده است، آنها همه چیز را در زمین می گذارند، ما روحیه تیمی فوق العاده ای داریم و برای من دیدن بازیکنان به این شکل فوق العاده است.”

یونایتد روز سه‌شنبه پس از تساوی نیوکاسل مقابل آرسنال در رده چهارم باقی ماند، اما از نظر امتیازی با سرخابی‌ها برابر است و پیش از سفر پنج‌شنبه به چلسی، تنها یک عقب‌تر از سیتی است.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

تماشای رایگان: نکات مهم دیدار منچستریونایتد و بورنموث در لیگ برتر.

با 13 برد از 16 بازی آخر در همه رقابت‌ها، فرم آنها برای هرکسی مناسب است – گواهی بر تاثیری که تن هاگ در این فصل داشته است.

دخیا گفت: “او خوب کار می کند.” او همه بازیکنان را در یک مسیر قرار می دهد و ما احساس می کنیم یک تیم مناسب هستیم. همه می خواهند برنده شوند، همه می خواهند برای این باشگاه بازی کنند و این بسیار بزرگ است.

او روح بزرگی را به تیم آورد، ما واقعاً خوب بازی می کنیم و این راهی است که باید نشان دهیم و شتاب را نیز حفظ کنیم.

و دخیا همچنین استانداردهای دقیق تن هاگ را هنگامی که در مورد حکم سرمربی در مورد آنچه که یک پیروزی راحت بود پرسیده شد.

دخیا گفت: “او از کلین شیت خوشحال بود، اما در عین حال کمی عصبانی بود زیرا ما موقعیت های زیادی را واگذار کردیم.” ما در پایان بازی خیلی باز بودیم، بنابراین او کمی عصبانی بود.»

دروازه بان پالاس باتلند یک گزینه

جک باتلند دروازه بان کریستال پالاس در جریان بازی دوستانه پیش فصل در سلهرست پارک لندن.  تاریخ تصویر: سه شنبه 27 جولای 2021.
تصویر:
جک باتلند دروازه بان کریستال پالاس ممکن است از راه برسد

به گفته یک منبع، باتلند گزینه ای است که منچستریونایتد برای جذب به عنوان دروازه بان جدید به دنبال آن است اخبار اسکای اسپورت باشگاه در حال مذاکره بر سر خرید بازیکن کریستال پالاس است.

پس از اینکه نیوکاسل دوبراوکا را به صورت قرضی در اولدترافورد پس از آن که تنها دو بازی در جام کارابائو برای شیاطین سرخ پس از ورود تابستانی اش انجام داد، یونایتد به دنبال شماره دو جدید است.

اکنون به نظر می رسد که بوتلند جایگزین این بازیکن اسلواکیایی شود، او می تواند با باشگاه های خارج از انگلیس صحبت کند و تنها 6 ماه از قرارداد فعلی اش در سلهرست پارک باقی مانده است.

منابع گفته اند اخبار اسکای اسپورت که یونایتد به جای صبر کردن تا تابستان، اکنون مشتاق به دست آوردن باتلند است و بنابراین آماده است تا در مورد مبلغ با پالاس صحبت کند.

این بازیکن 29 ساله که بخشی از تیم ملی انگلیس در جام جهانی 2018 بود، هنوز در این فصل برای عقاب ها ظاهر نشده است و گمان می رود به فکر انتقال به یونایتد باشد.

پس از جدایی دوبراوکا، تام هیتون در حال حاضر گزینه دوم یونایتد است و این بازیکن 36 ساله برای پیروزی سه شنبه شب مقابل بورنموث روی نیمکت حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.