اولین بازیکن سری آ، مونزا، اینتر قهرمان را به تساوی 2-2 در استادیوم بریانتو بردارد. شاگردان سیمونه اینزاگی با وجود لذت بردن از برتری در بیشتر بازی، تاوان از دست دادن موقعیت های متعدد را پرداختند.

اینتر در همان ابتدا پیش افتاد زیرا متئو دارمیان روی ارسال الساندرو باستونی روی تیرک دروازه دورتر قرار گرفت و از نقطه خالی به خانه برگشت. با این حال، جشن های میهمانان کوتاه مدت بود زیرا مونزا تقریباً بلافاصله از طریق پاتریک سیوریا، که قبل از شروع تلاشی غیرقابل توقف در گوشه انتهایی، چند چالش را پشت سر گذاشت، رقصید.

لائوتارو مارتینز پس از موفقیت هایش در جام جهانی با آرژانتین، برای اولین بار به ترکیب اصلی بازگشت. این مهاجم همه فن حریف توپ را از پابلو ماری در محوطه جریمه مونزا ربود تا اینتر در دقیقه 22 یک برتری دیگر داشته باشد. شاگردان اینزاگی در نیمه دوم برتری اندکی داشتند و میزبان خود را مجبور کردند تا از نظر تعداد به جلو حرکت کنند.

شاگردان رافائله پالادینو تلاش کردند تا بن بست را بازگردانند، اما اغلب فضای زیادی را پشت سر می گذاشتند و به اینتر اجازه می دادند تا آنها را در مقابل حریف صدمه ببینند. متاسفانه برای نراتزوری، آنها در زدن گل سوم ناتوان بودند که در آخرین لحظات این مسابقه هیجان انگیز برگشتند و آنها را غافلگیر کردند.

دنزل دامفریس بازیکن تعویضی نیمه دوم در دقیقه 93 یک گل به خودی تاسف بار به ثمر رساند و به مونزا یک امتیاز داد. و در حالی که بازیکنان تازه وارد لیگ برتر شانس خود را برای تضمین بقا بهبود بخشیدند، تلاش اینتر برای کسب اسکودتو ضربه بزرگی را تنها چند روز پس از شکست ناپولی 1-0 در خانه وارد کرد.

اینتر (3-5-2)

آندره اونانا – 4

شاید او می توانست بهتر عمل کند تا از گلزنی سیوریا در نیمه اول جلوگیری کند، اما او همچنان در چندین موقعیت ایمنی را تامین کرد. با این حال، اگر اینتر می‌خواهد از پشت بسازد، باید مهارت‌های خود را با توپ در دستانش بهبود بخشد.

میلان اسکرینیار – 4

یکی از بهترین اجراهای او برای نراتزوری در این فصل، چرا که او اغلب از برخورد با حضور فیزیکی ترسناک آندره پتایا در داخل جعبه ناراحت به نظر می رسید.

الساندرو باستونی – 5.5

مدافع مورد تقاضا یک پاس گل به درمیان برای گل افتتاحیه داد و همچنان نقش مهمی در بازی های آماده بازی داشت. اما دفاع او چندان هم درست نبود.

فرانچسکو آسربی – 4

این مدافع میانی کهنه کار، چه سنش باشد و چه به خاطر عدم آمادگی لازم برای مسابقه، در بیشتر ساعات شب بدون پارو در نهر به نظر می رسید.

فدریکو دیمارکو – 5.5

یکی دیگر از عملکرد پرانرژی این مدافع چپ هجومی، زیرا او یکی از سرزنده ترین بازیکنان اینتر از ابتدا بود و مدام خود را در یک سوم پایانی عرضه می کرد.

هاکان چالهان اوغلو – 4.5

این یکی از آن شب هایی بود که ملی پوش ترکیه ای نتوانست با توپ کنار بیاید. هافبک سابق میلان که در موقعیت های مختلف بسیار کند بود، در بریاتو شکست خورد.

هنریک مخیتاریان – 4

شاید اینزاگی باید به نیمکت نشینی ارمنی برای مدتی فکر کند. پاس‌های بی‌حرکت و پاهای زنگ‌زده، عملکرد ضعیف دیگری از بازی‌ساز را برجسته کرد.

نیکولو بارلا – 5.5

شاید پرانرژی‌ترین چهره در زمین، بارلا طبق معمول خط هافبک را اداره می‌کرد، اگرچه او به دلیل قضاوت‌های ضعیف در زمانی که باید بهتر انجام می‌داد به خودش لگد می‌زند.

متئو دارمیان – 6.5

علاوه بر گل، مدافع راست ایتالیایی بارها و بارها مونزا را در ضربات شش و هفت در اختیار داشت، با دویدن های دارت او عمق ثابتی به حملات اینتر در سمت راست می بخشید.

ادین ژکو – 5

نه به اندازه او در مقابل ناپولی موثر بود، اما این بازیکن بوسنیایی همچنان خونسردی زیادی از خود نشان داد تا هم تیمی های تهاجمی خود را وارد بازی کند و فضاهایی را در کنار خط مقدم ایجاد کند.

لائوتارو مارتینز – 6.5

برنده جام جهانی بازگشت خود به ترکیب اصلی را با رنگ آمیزی مشخص کرد، با این حال، پایان دادن به او بارها او را ناامید کرد.

جایگزین ها

روملو لوکاکو – 4

نمایش رقت انگیز دیگری برای این بازیکن بزرگ بلژیکی که هیچ کاری برای اثبات اشتباه اینزاگی برای بازگشت او به نیمکت به نفع مارتینز انجام نداد.

کریستیان اصلانی – 3.5

اگر قرار بود او مترونوم جدید خط میانی اینتر باشد، بپه ماروتا باید زمستان امسال به بازار بازگردد.

روبرتو گاگلیاردینی – 4

هافبکی که با توپ در پایش مناسب بود، اما در به دست آوردن آن بسیار بهتر بود، این هافبک عمیقاً پایان معامله را حفظ کرد و کار خوبی انجام داد و چندین بار حمله مونزا را قطع کرد.

دنزل دامفریز – 3

زمانی که اینتر فرصت‌هایی برای گرفتن مونزا در وقت استراحت داشت، گل به خودی به ثمر رساند و نتوانست تفاوت را ایجاد کند.

رابین گوسنز – NA

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.