دادگاه عالی کاتالونیا روز سه شنبه اعلام کرد، دنی آلوز، مدافع سابق بارسلونا و برزیل به دلیل ادعای تجاوز جنسی به یک زن در یک کلوپ شبانه در اسپانیا در ماه گذشته تحت بازجویی قرار دارد.

آلوز هر گونه تخلف را رد می کند.

دادگاه در بارسلونا در بیانیه‌ای اعلام کرد که در نتیجه شکایت یک زن برای رویدادهایی که گفته می‌شود ماه گذشته در یک کلوپ شبانه در بارسلون رخ داده است، پرونده‌ای را برای یک جرم ادعایی تجاوز جنسی آغاز کرده است.

در این بیانیه به طور مشخص نام آلوز ذکر نشده است، اما سخنگوی دادگاه به رویترز تایید کرد که او موضوع شکایت بوده است. او گفت که پرونده در دست بررسی است اما دادگاه اطلاعات بیشتری ندارد.

رسانه های اسپانیایی گزارش داده بودند که زنی آلوز را متهم کرده بود که در اواخر دسامبر 2022 زمانی که او با دوستانش در یک کلوپ شبانه بود، او را بدون رضایت او زیر لباس زیرش لمس کرده بود.

سخنگوی آلوز که رویترز از او خواسته تا نظر بدهد، گفت که این بازیکن “به شدت” همه اتهامات را رد می کند. آلوز در حال حاضر در مکزیک برای پوماس UNAM بازی می کند.

آلوز هفته گذشته در مصاحبه ای با آنتنا 3 گفت که با افراد دیگری در باشگاه حضور داشته اما هر گونه چنین رفتاری را رد کرده است.

او گفت: “من بدون اینکه به فضای کسی حمله کنم، می رقصیدم و اوقات خوشی را سپری می کردم.” “من نمی دانم این خانم کیست… چگونه می توانم این کار را با یک زن انجام دهم؟ نه.”

آلوز با کاپیتانی تیم مقابل کامرون در قطر در اوایل دسامبر به پیرترین برزیلی تبدیل شد که در مسابقات جام جهانی بازی کرده است.

او همچنین با 43 قهرمانی در مسابقات باشگاهی و بین المللی رکورددار بیشترین جام های حرفه ای است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *