در پایان هر فصل، سری آ حضور سه باشگاه خود را از دست می دهد. اکنون مطمئناً سه نفر دیگر از سری B در جهت مخالف حرکت می کنند، اما در دیوانخانه ای به نام کالچو، هر باشگاهی جنبه متفاوت و غیرقابل جایگزینی را برای موزاییک بزرگ به ارمغان می آورد. اما در حالی که جنوا، کالیاری و ونزیا در فصل آینده به شدت از دست خواهند رفت، بخش کوچکی از آن‌ها از طریق برخی از بازیکنان راهی برای فرار خواهند یافت که آنها را از رنج سقوط نجات می‌دهد. بنابراین در اینجا ده بازیکن سقوط کرده که شایسته ماندن در سری آ هستند، آورده شده است.

ماتیا آرامو (ونزیا)

ما با یکی از بهبود یافته ترین بازیکنان فصل گذشته لیگ شروع می کنیم. هافبک تهاجمی بالاخره جایگاهی در ونزیا پیدا کرد و اخیرا قراردادش را تمدید کرده است، اما استعداد و استعداد خود را نشان داد که باعث می‌شود دوباره در سری آ بازی کند.

رائول بلانووا (کالیاری)

در چند روز گذشته، گزارش های رو به رشد وین بک جوان را با انتقال به اینتر پیوند می دهد. قرارداد این بازیکن 22 ساله توسط کالیاری پس از گذراندن دوره قرضی از ژیروندین بوردو توسط کالیاری خریداری شده است و ساردینی ها به دنبال کسب درآمد بادآورده فوری از فروش او هستند.

آندره آ کامبیاسو (جنوا)

باز هم یک وینبک دیگر که ثابت کرد یکی از بهترین افشاگری های فصل است. این مدافع چپ جوان مورد توجه افرادی مانند یوونتوس و آتالانتا قرار گرفته است بیانکونری به خصوص با استعداد او به نظر می رسد.

آلسیو کرانو (کالیاری)

این بازیکن ایتالیایی مدتی است که جزیره ساردینیا را ترک خواهد کرد. او در نهایت یک فصل بد را تحمل کرد (فقط دو کلین شیت را ثبت کرد) اما نگهبان همچنان یک ملک داغ در بازار است و مونزای تازه ارتقا یافته می تواند برای خدمات او هجوم آورد.

ماتیا دسترو (جنوا)

در سن 31 سالگی، مرد سابق رم و میلان تجربیات زیادی را در اختیار دارد، اما به اندازه کافی جوان و گرسنه است که نقش مهمی در هر سری A میانه ای ایفا کند که به دنبال بمب افکن هستند.

ژائو پدرو (کالیاری)

این ایتالیایی که تابعیت شده است، تصمیم سختی در این تابستان دارد که تمام تلاشش را کرد تا کالیاری را به سمت امنیت بکشاند، اما نتوانسته است.

اگر یک بازیکن سقوط کرده باشد که شایستگی تجارت خود را در سری آ داشته باشد، پس او است. پس آیا کاپیتان جرات ترک کشتی غرق شده خود را دارد؟

توماس هنری (ونزیا)

وقتی صحبت از مهاجمان شد، مهارت مرد فرانسوی کمی نادیده گرفته شده است. اکنون مطمئناً 9 گل به هیچ وجه چشمگیرترین آمارگیری نیست، اما او بهترین خدمات را دریافت نمی کرد.

قوی، فیزیکی و چشم به هدف. چه کسی یک مهاجم مرکزی مقرون به صرفه با چنین ویژگی هایی را نمی خواهد.

رضوان مارین (کالیاری)

مرد سابق آژاکس ممکن است یکی از کم‌قدرت‌ترین بازیکنان سری آ باشد و بازی در تیمی که در نهایت سقوط کرده بود مطمئناً به هدف او کمکی نکرد.

این بازیکن رومانیایی یک مهاجم مرکزی باهوش است که می تواند با پاس های عالی خود یک هم تیمی را انتخاب کند. او فصل گذشته 6 پاس گل به نام خود ثبت کرد.

ناهیتان ناندز (کالیاری)

در فصل گذشته اتفاقات زیادی برای کالیاری رخ داد و مصدومیت اروگوئه ای یکی از آنها بود.

هافبک سابق بوکاجونیورز یکی از ارزشمندترین دارایی ها برای این تیم است ایسلانیو احتمالاً تابستان امسال از او پول نقد خواهند کرد.

سالواتوره سیریگو (جنوا)

دروازه بان دوم ما در لیست. اکنون مطمئناً همه چیز برای جنوا در فصل گذشته فاجعه بار بود (حداقل قبل از ورود به عنوان سومین سرمربی آنها در کمپین، الکساندر بلسین)، اما اگر به خاطر جفت دست امن پالرمو و سابق نبود، اوضاع می توانست وحشتناک تر از این هم باشد. نگهبان PSG

مطمئناً یکی از تیم‌های سری آ دروازه‌بان ضربه‌زننده سقوط کرده را خواهد زد و برخی حتی پیشنهاد انتقال به لاتزیو یا ناپولی را می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *