حسن صالحامیدزیچ، مدیر بایرن مونیخ، اوایل این هفته برای مذاکره بر سر خرید ماتییس دی لیخت به یوونتوس خواهد رفت. طرف آلمانی توافق اصولی با این بازیکن دارد. با این حال، آنها ملاقات نکرده اند بیانکونریدرخواست های بزرگ تا کنون و نه چلسی.

همانطور که در آلفردو پدولا، این مدافع مشتاق انتقال به بایرن است. آبی ها اولین کسانی بودند که او را تعقیب کردند، اما عوامل او روابط تنگاتنگی با قدرت بوندسلیگا دارند. خواستگاران بند آزادسازی 120 میلیون یورویی او را فعال نمی‌کنند و حدود 70 میلیون یورو به اضافه افزونه‌ها مناقصه داده‌اند.

یوونتوس این پیشنهادها را رد کرده است، اما اگر بایرن مونیخ پیشنهاد خود را برای دی لیخت به 80 میلیون یورو افزایش دهد، می تواند بپذیرد. مطابق با بیلدآنها قراردادی پنج ساله با دستمزد 10 میلیون یورویی به این بازیکن پیشنهاد کردند.

بانوی پیر فعالانه به دنبال جایگزینی است. ناپولی رویکرد خود را برای کالیدو کولیبالی سنگ تمام گذاشت و اعلام کرد که به او پیشنهاد داده است پسوند ماموت. این بیانکونری برای برمر تلاش خواهد کرد، حتی اگر اینتر به وضوح در صدر است، گازتا دلو اسپورت می افزاید. تماس های جدیدی با آرسنال برای گابریل برقرار شده است. پدولا اطلاع می دهد.

برداشت ما از دی لیخت، بایرن مونیخ و یوونتوس

مگر اینکه مدافع میانی لحن خود را تغییر دهد و به یک تمدید باز شود، فقط یک مسئله زمان است تا این بیانکونری او را به بالاترین پیشنهاد دهندگان بفروشد. از سوی دیگر، باید دید که آیا آنها بدون در اختیار داشتن جانشین او راحت خواهند بود یا خیر، که در حال حاضر اینطور نیست. ماسیمیلیانو آلگری کسی را می خواهد که تجربه ای در سری آ داشته باشد، اما گزینه ها فقط دو گزینه هستند و گرفتن آنها بسیار چالش برانگیز است. آنها احتمالاً مجبور خواهند شد دامنه خود را گسترش دهند. با این حال، کمبود مدافعان نخبه با برچسب قیمتی 40/50 میلیون یورویی در سراسر اروپا وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *