دیمیتری بیوول، فاتح سوپراستار مکزیکی، سائول ‘کانلو’ آلوارز، می خواهد دسته سبک وزن را در برابر برنده درگیری روز شنبه بین آرتور بتربیف و جو اسمیت جونیور متحد کند.

Beterbiev که اصالتاً اهل روسیه است و اکنون در کانادا مستقر است، روز شنبه در تئاتر مدیسون اسکوئر گاردن با اسمیت آمریکایی مبارزه می کند. اسکای اسپورت، برای سه عنوان از چهار عنوان اصلی سبک وزن.

بیوول از قهرمانی WBA در ماه می دفاع کرد و با یک پیروزی ناراحت کننده و تماشایی مقابل آلوارز به میدان رفت. او اکنون به دنبال تبدیل شدن به یک قهرمان بلامنازع در وزن 175 پوندی است و منتظر است تا در مبارزه برای هر چهار کمربند به مصاف پیروز Beterbiev-Smith برود.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

آرتور بتربیف امیدوار است که حملات وحشیانه خود را به جو اسمیت جونیور در مبارزات سبک سنگین وزن خود برای اتحاد آنها انجام دهد.

آندری ریابینسکی، مروج بیول، گفت اسکای اسپورت“ما هر دوی این مبارزان را دوست داریم [Beterbiev and Smith] خیلی زیاد.

بیوول به شدت علاقه مند به مبارزه با برنده این مسابقه است، به خصوص اگر برنده آرتور بتربیف باشد.

مبارزه بین بیول-بیتربیف آرزوی طولانی مدت تمام طرفداران بوکس است.

بیول و بتربیف هر دو در حال رقابت برای اثبات خود به عنوان برترین سبک وزن امروز در جهان هستند. بیوول به مدت پنج سال کمربند WBA را در اختیار داشت و در سال 2019 از اسمیت پیشی گرفت. اما Beterbiev یکی از ترسناک ترین پانچرها در این ورزش است. او که یک قهرمان درجه یک جهان به عنوان یک آماتور است، عناوین WBC و IBF را در طول 17 پیروزی حذفی خود به عنوان یک حرفه ای متحد کرده است.

در حالی که اسمیت یک چالش سخت و ناهموار برای او خواهد بود، Beterbiev امیدوار است که قهرمانی آمریکایی WBO را در روز شنبه به مجموعه خود اضافه کند.

آرتور بتربیف، برتر، پیروزی خود را بر مارکوس براون در مبارزه قهرمانی سبک وزن سبک وزن WBC/IBF در مونترال در روز جمعه، 17 دسامبر 2021 جشن می گیرد. مطبوعات کانادا/ پیتر مک کیب
تصویر:
یک کات بد مانع از غلبه بر مارکوس براون توسط آرتور بتربیف نشد. (عکس: CANADIAN PRESS/Peter McCabe)

Top Rank اتحاد آینده Beterbiev-Smith را تبلیغ می کند و رئیس شرکت، تاد دوبوف تأیید کرد که آنها به دنبال ایجاد یک مبارزه بی چون و چرا برای برنده خواهند بود.

دوبوف گفت: “ما در طول سال‌ها درباره دعوای بیول و بتربیف صحبت‌هایی داشته‌ایم. وقتی همه چیز در دوران کووید بسته شد و همه چیز در حالت فلج بود، خیلی پیش نرفت.” اسکای اسپورت. «فکر می‌کنم در نتیجه ظهور بیوول که با ناراحتی بزرگ از هیچ جا آمد، آن گلدان بزرگ‌تر شده است.

من فکر می‌کنم وقتی بیوول کانلو را ناراحت کرد، این تقسیم بندی به وضوح کمی تقویت شد.

ورونا، نیویورک - 15 ژانویه: استیو گفرارد (L) و جو اسمیت جونیور (R) در طول مبارزه خود برای قهرمانی سبک وزن WBO در کازینو Turning Stone Resort در 15 ژانویه 2022 در ورونا، نیویورک، مشت‌های خود را با هم رد و بدل کردند.  (عکس توسط Mikey Williams/Top Rank Inc از طریق Getty Images).
تصویر:
جو اسمیت جونیور قهرمانی سبک وزن WBO را در اختیار دارد. (عکس: Mikey Williams/Top Rank)

اما گزینه های زیادی برای برنده این مبارزه وجود خواهد داشت. “تو یه پسر داری، آنتونی یارد از گردنت از جنگل [the UK] که یک چالش اجباری برای آن است [WBO title]. بنابراین او در ترکیب پرتاب خواهد شد. بدیهی است که Bivol در ترکیب است و شما دوستانی را دوست دارید [former super-middleweight titlist] دوبوف خاطرنشان کرد: ژیلبرتو رامیرز و چیزهایی از این قبیل. فکر می‌کنم اکنون مسابقات زیادی در آن بخش برگزار می‌شود.

هم بتربیف و هم اسمیت همه چیز برای مبارزه در روز شنبه دارند. مروج ادامه داد: «بدیهی است که بیول بر جو اسمیت پیروز شده است. “به نظر می رسید که یک برد دریایی باشد، اما در آن راندهای پایانی جو تقریباً او را بیرون می آورد. و این چقدر خطرناک است جو.

“من فکر می کنم برنده آن است [Beterbiev-Smith] دعوا قرار است بر سر طرف مقابل بایستد زیرا فکر می کنم آن دعوا با ناک اوت به پایان می رسد. من فکر می‌کنم شما دو مشت‌زن بی‌نظیر دارید که می‌توانند ضربه بزنند و این آزمون واقعی خواهد بود.”

آرتور بتربیف و جو اسمیت جونیور را از ساعت 2:30 صبح یکشنبه به صورت زنده در Sky Sports تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *