ش. مه 8th, 2021


گتی ایماژ

نمایندگان دیوید لوئیز با ورود به هفته های پایانی قرارداد شروع به تماس با خواستگارهای احتمالی مدافع برزیلی برای امضای آرسنال در آینده خود کرده اند.

شرایط فعلی لوئیز در آرسنال در پایان فصل به پایان می رسد و تا کنون هیچ شفافیتی در مورد اینکه آیا این مدافع باسابقه پیشکسوت برای سومین سال با توپچی ها پیشنهاد می شود وجود ندارد. او به دلیل خصوصیات رهبری و خارج از زمین خود توسط Mikel Arteta بسیار مورد تحسین قرار گرفته است اما مصدومیت ها او را در این فصل دچار مشکل کرده است.

در همین حال نزدیکان این بازیکن روند یافتن مقصد بالقوه را برای فصل آینده برای او آغاز کرده اند. منابعی به CBS Sports گفتند ، در میان کسانی که خدمات لوئیز به آنها پیشنهاد شده است ، یک باشگاه در MLS است ، اما حقوق 34 ساله به این معنی است که آنها حتی برای یک بازیکن تعیین شده ، یک اقدام برای او بعید به نظر می رسند ، که مخالف لیگ نیست سقف حقوق و دستمزد

لوئیز همچنین قصد دارد به یک باشگاه سری آ لاتزیو برود و گفته می شود هفته ای حدود 140،000 دلار در آرسنال درآمد دارد. این بازیکن برزیلی تقریباً یک سال پیش دستمزد خود را کاهش داد تا فصل دوم خود را در استادیوم امارات بدست آورد و در تابستان 2019 با مبلغ 11.1 میلیون دلار از چلسی وارد شد و برای 12 ماه دیگر قرارداد یک ساله را امضا کرد.

لوئیز که در حال حاضر به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ در اوایل آوریل تحت عمل جراحی زانو قرار گرفته است ، قصد دارد در این فصل دوباره برای توپچی ها به میدان برود و آرسنال امیدوار است که مصدومیت آنقدر جدی نباشد که او را برای باقی مانده از رقابت ها کنار بگذارد.

READ  بروزرسانی آخرین مهلت انتقال فابریزیو رومانو: ببینید چه کسی "اینجا است که می رویم" و چه کسی در خانه است

مدیر میکل آرتتا درباره آسیب دیدگی لوئیز گفت: “او چیزی را از ناحیه همسترینگ احساس کرد بنابراین خبر خوبی نیست.” وی افزود: “او چنین تغییری را انجام داده تا چند هفته گذشته پس از جراحی زانو به تیم برگردد و واقعاً شرم آور است.”

در حال حاضر آرسنال مدافعان میانی ، گابریل ، پابلو ماری ، راب هولدینگ و کالوم چمبرز را در کتاب های فصل آینده در اختیار دارد ، گرچه در هفته های اخیر بیشتر به عنوان مدافع راست استفاده می شود.

مستخدمان جوان ، كنستانتینوس ماپروپانوس و ویلیام سالیبا نیز با اعلام منابع آرتتا قصد دارند به توپچی ها بازگردند و نشان دهند كه آرتتا قصد دارد به تیم دوم این فرصت را بدهد تا جایگاه خود را در تیم های اصلی قبل از فصل بدست آورد. صلیبا با مبلغ 37.5 میلیون دلار به خدمت گرفته شد و بلافاصله در تابستان 2019 به سنت اتین قرض گرفت و قبل از اینکه نیمه دوم این فصل را به صورت قرضی در باشگاه لیگ 1 نیس گذراند ، جایی که او به دلیل بازی منظم تحت تأثیر قرار گرفته است.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *