اندی موری و جو سالزبری با شکست 2-1 انگلیس مقابل ایالات متحده در یک تساوی که در ساعت 12:58 صبح در امارات آرنا در گلاسکو به پایان رسید، یک شکست دردناک دوبل را شکست دادند.

دن ایوانز اولین لاستیک را به تامی پل از دست داد، قبل از اینکه کامرون نوری در یک پیروزی شجاعانه مقابل تیلور فریتز، تساوی را به یک لاستیک دوبل تعیین کننده بفرستد.

اما اندی موری و جو سالزبری نتوانستند تماشاگران خانگی را خوشحال کنند و در نهایت با شکست در اواخر شب مقابل راجیو رام و جک سوک شریک سالزبری که در اوپن آمریکا بود شکست خوردند زیرا ایالات متحده آمریکا مدعی پیروزی اولیه در گروه D شد.

شروع غم انگیز این کراوات نشان دهنده دوره عزاداری ملی پس از مرگ ملکه بود، با موسیقی معمولی که با یک پایپر و یک دقیقه سکوت قبل از سرود ملی جایگزین شده بود، در حالی که بازیکنان بریتانیا و تیم پشتیبانی نوارهای مشکی بسته بودند.

گلاسگو، اسکاتلند - 14 سپتامبر: (LR)، لئون اسمیت، کاپیتان تیم بریتانیا، کامرون نوری، دن ایونز، اندی موری، جو سالزبری و نیل اسکوپسکی از تیم بریتانیای کبیر در حالی که سرود ملی را در طول مسابقات دیویس کاپ تماشا می کنند، ایستاده اند. مسابقه گروه D بین ایالات متحده و بریتانیا در امارات آرنا در 14 سپتامبر 2022 در گلاسکو، اسکاتلند.  (عکس از ایان مک نیکول/گتی ایماژ برای LTA)
تصویر:
(LR) لئون اسمیت، کم نوری، دن ایوانز، اندی موری، جو سالزبری و نیل اسکوپسکی با یک دقیقه سکوت تلخ به ملکه ادای احترام کردند.

موری و سالزبری در ساعت 10 شب در مقابل سوک و رام – که سالزبری با آنها تنها پنج روز پیش در US Open قهرمان شد، مورد تشویق قرار گرفتند.

این زوج بریتانیایی یک ست ابتدایی طولانی را پشت سر گذاشتند و سپس در ست دوم به برتری 3-1 نگاه کردند، اما رام و سوک به شدت پاسخ دادند و پنج گیم از شش گیم بعدی را بردند تا بازی را به تساوی بکشانند.

وقتی ساعت بسیار فراتر از نیمه‌شب بود، تعداد بیشتری از طرفداران شروع به ترک کردند، اما تعداد قابل توجهی آن را به پایان رساندند، که در ساعت 12:58 صبح به پایان رسید که رام و سوک با نتیجه 5-7 6-4 7-5 پیروز شدند. پیروزی آمریکا در تساوی

کامرون نوری بریتانیایی پس از شکست دادن تیلور فریتز از ایالات متحده آمریکا در بازی مرحله گروهی دیویس کاپ بین ایالات متحده و بریتانیا در ورزشگاه امارات آرنا، گلاسکو، هواداران را تشویق کرد.
تصویر:
کم نوری برای شکست دادن تیلور فریتز به طرز چشمگیری مبارزه کرد

نوری پس از شکست ابتدایی ایوانز با یک مسابقه ضروری روبرو شد، اما شماره 1 بریتانیا با نتیجه 2-6 7-6 (7-2) 7-5 پیروز شد.

او شروعی بسیار بی‌امیدانه داشت و به سرعت ست اول را از دست داد، و پس از مشاهده یک بریک زودهنگام، در بیشتر ست دوم معطل ماند.

اما او توانست تای بریک را مجبور کند، از شانس خود در آن استفاده کرد و سپس در تلاش دوم آن را به پایان رساند.

نوری که پدرش دیوید در گلاسکو در میان جمعیت بود، گفت: “راستش همه را مدیون جمعیت هستم، بچه ها فوق العاده بودید. من بهترین تنیس خود را بازی نمی کردم، تیلور با شلیک بیرون آمد.

“من در ست دوم موفق شدم در آنجا بمانم، در تای بریک خوب بازی کردم و در ست سوم دوباره سخت ایستادم. من عاشق جو بودم، فقط عالی است که به گلاسکو برگشتم.”

می دانستم که باید چه کار کنم، باید بیرون بیایم و برای تیم یک برد کسب کنم و موفق به انجام آن شدم.

دن ایوانز بریتانیای کبیر در مقابل تامی پل از ایالات متحده در جریان بازی مرحله گروهی دیویس کاپ بین ایالات متحده و بریتانیا در ورزشگاه امارات آرنا، گلاسکو.
تصویر:
دن ایوانز لاستیک افتتاحیه بریتانیای کبیر مقابل تامی پل را از دست داد

پل، شماره 2 آمریکا، در مسابقه ای پر از رالی های موش و گربه بر ایوانز 6-4 4-6 6-4 پیروز شد.

ایوانز دو بار در ست ابتدایی شکست خورد اما در هر سرویس بازی تحت فشار بود و پل در هر دو نوبت بلافاصله پاسخ داد و سپس چهارمین ست پوینت خود را به دست آورد.

ایوانز به خاطر فحش دادن اخطار دریافت کرد، اما در دومی به خوبی پاسخ داد، سرویس بهتری ارائه کرد و تنها استراحت در گیم پنجم را تضمین کرد.

پل به نظر می رسید که حرکت تعیین کننده ای را انجام داده است که او 5-3 را شکست داد، اما ایوانز پاسخ داد و یک امتیاز فوق العاده را با یک لوب درخشان به پایان رساند.

این بازیکن 32 ساله باز هم نتوانست سرویس خود را حفظ کند، اما دو امتیاز بازی را ذخیره کرد اما در سومین امتیاز بازی را به ثمر رساند.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

اندی موری مشتاقانه منتظر است تا به زندگی ملکه در جام دیویس در گلاسکو احترام بگذارد

ایوانز گفت: “مسابقه خوبی بود. من احتمالاً در ست اول مسابقه را باختم. زمین بسیار کند. عادت کردن به توپ ها خیلی طول کشید.

“با تشکر از تامی. من فکر می‌کردم که او در زمانی که فرصت‌هایم را داشتم، خدمات خوبی ارائه کرد. این یک مسابقه سخت است. اما فکر می‌کنم تلاش خوب دیگری است. این دیویس کاپ است، اینطور نیست؟ همه آنها مسابقات سختی هستند. ما می‌دانستیم که این یکی بود. سخت خواهد بود. مطمئناً برای من ثابت شد. تنیس خوبی بازی کردم. فقط نتوانستم از خط عبور کنم.”

آینده بریتانیای کبیر چیست؟

لئون اسمیت، کاپیتان تیم دیویس کاپ و مربی تنیس بریتانیای کبیر در جریان بازی مرحله گروهی دیویس کاپ بین ایالات متحده و بریتانیا در امارات آرنا، گلاسکو.
تصویر:
کاپیتان لئون اسمیت می داند که تیمش برای پیشرفت در مسابقات باید هلند و قزاقستان را شکست دهد.

نتیجه باعث می شود که لئون اسمیت تقریباً به شکست هلند در روز جمعه (15:00 به وقت قبل) و قزاقستان در روز یکشنبه (14:00 به وقت پیش) نیاز داشته باشد تا در ماه نوامبر در مالاگا به جمع هشت تیر آخر برسد.

در مجموع 16 کشور برای راهیابی به فینال – که از 22 تا 27 نوامبر در شهر اندلس برگزار می شود – با به پایان رساندن در دو مکان برتر گروه خود، جواز حضور دارند.

مالاگا میزبان مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها در شش روز پایانی رقابت‌ها خواهد بود.

سایر نتایج دیویس کاپ

تساوی های روز چهارشنبه در سایر گروه ها همگی با پیروزی تیم های میزبان همراه بود، با شکست ایتالیا، کرواسی، فینالیست سال گذشته، آلمان و اسپانیا، منهای کارلوس آلکاراز، قهرمان آزاد یو اس اوپن، صربستان را شکست داد.

نواک جوکوویچ قرار بود برای صربستان بازی کند اما به دلایل شخصی کنار رفت، در حالی که رافائل نادال از این مرحله خارج است.

فراموش نکنید که ما را در skysports.com/tennis، حساب توییتر ما دنبال کنید @skysportstennis & Sky Sports – در حال حرکت! در حال حاضر برای دانلود در دسترس است – آیفون و آیپد و اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *