همانطور که کریستوف گالتیه مربی پیشنهاد کرد، پی اس جی تا روز مهلت مقرر تلاش کرد تا میلان اسکرینیار را خریداری کند، اگرچه اینتر تسلیم نشد.

طبق گزارش ها، رئال مادرید، قهرمان لالیگا، ستاره اینتر، میلان اسکرینیار را به عنوان یکی از تقویت کننده های دفاعی احتمالی پیش از پنجره نقل و انتقالات ژانویه معرفی کرده است. پس از تلاش ناکام پاری سن ژرمن برای جذب بازیکن ملی پوش اسلواکی در تابستان، لوس مرنگس همانطور که رسانه های اسپانیایی ادعا می کنند، آماده اند تا منافع فرانسوی ها را ربوده باشند موندو دپورتیوو.

اسکرینیار از زمان تعویض سمپدوریا با جوزپه مه آتزا در سال 2017 در اینتر جایگاه خانواده‌ای را به دست آورده است. رشد شهاب‌آلود او در لومباردی او را به یکی از با رتبه‌ترین مدافعان اروپا تبدیل کرده است، چه رسد به سری آ. اما در حالی که او از اعتبار بالایی برخوردار است. نراتزوری در سلسله مراتب، چندین باشگاه خارجی به دنبال جذب او از ایتالیا هستند.

پاری سن ژرمن پر سر و صداترین در تلاش خود برای جذب سرویس های اسکرینیار در تابستان بود. آنها بیشتر فصل نقل و انتقالات را صرف رقابت برای امضای او کردند، اما اینتر واقعاً هرگز نمی خواست مدافع اصلی خود را کنار بگذارد. به این ترتیب، ایتالیایی ها با قیمت این بازیکن 27 ساله هاردبال بازی کردند و در نهایت همتایان فرانسوی خود را از آب بیرون آوردند.

اگرچه حماسه نقل و انتقالات طولانی مدت اسکرینیار برای قهرمانی که رکورددار لیگ 1 بود پایان خوبی نداشت، آینده او نیز ممکن است دور از اینتر باشد. پس از ناکامی در یافتن یک مدافع با کیفیت در تابستان، مادرید ممکن است در صورت عدم تمدید قرارداد خود در Meazza، به حمله اسلواکیایی بپردازد.

گزارش ها حاکی از آن است که اینتر در حال آماده سازی یک پیشنهاد جدید برای اسکرینیار برای دفع خواستگاران خارجی است. ایتالیایی ها آماده اند تا دستمزد قابل توجهی 6 میلیون یورویی در سال به او بدهند تا او را امضا کنند. اما پس از منفجر کردن قرارداد 9 میلیون یورویی او با پاری سن ژرمن، آنها ممکن است مجبور شوند این پیشنهاد را بهبود بخشند.

مادرید در سایه ها کمین کرده است و بهتر است اینتر به زودی پیشنهاد سودآورتری ارائه دهد. اسکرینیار در حال حاضر در تیم ملی اسلواکی دور است. اما مذاکرات تمدید ممکن است به محض بازگشت او به ایتالیا آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.