با توجه به اینکه یوونتوس برای فروش آدرین رابیو هافبک فرانسوی به منچستریونایتد چراغ سبز نشان داده است، تنها شرایط شخصی توافق هنوز مورد مذاکره قرار نگرفته است. به دنبال تسریع روند. اریک تن هاگ، سرمربی یونایتد، اوضاع را به دست خود گرفته است.

همانطور که در توتو اسپورت (از طریق Tuttomercatowebخود تاکتیک‌دان سابق آژاکس با رابیوت تماس گرفت تا او را برای حضور در شیاطین سرخ متقاعد کند. طبق گزارشات، اقدامات تن هاگ، محصول جوانان پاری سن ژرمن را تحت تاثیر قرار داد. او می‌داند که یکی از بزرگ‌ترین نام‌های فوتبال باشگاهی او را تعقیب می‌کند، اما یک حدس وجود دارد.

مشخص است که این بازیکن فرانسوی می‌خواهد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند، اما با توجه به شرایط، ماندن در ورزشگاه آلیانز به نفع اوست. با این حال، چشم انداز دستمزد بالاتر در یونایتد به همراه یک سال حضور در لیگ اروپا برای هافبک مرکزی 27 ساله چندان بد نخواهد بود.

او یک سال از قراردادش با یوونتوس باقی مانده است. رابیوت که از برنامه های فصلی مکس آلگری کنار گذاشته شده است، به دنبال شروعی تازه در جای دیگری است. منچستریونایتد در زمان مناسبی می‌رسد تا او فوتبالش را از سر بگیرد. رابیوت 129 بازی ملی برای این تیم دارد بیانکونری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *