تمام اخبار و شایعات نقل و انتقالات روزنامه های سراسری روز جمعه…

اکسپرس روزانه

رافائل لیائو قرار است با امضای قرارداد بلندمدت جدیدی با آث میلان به صحبت ها درباره انتقال در ماه ژانویه به چلسی یا منچسترسیتی پایان دهد.

خورشید

شان دایچ اعتراف کرده است که برنلی در فصل گذشته حق او را اخراج کرد و امیدوار است با انداختن کلاه خود به رینگ برای جای خالی بورنموث، به لیگ برتر بازگردد.

آرسنال علاقه خود را به میخایلو مودریک، مهاجم شاختار دونتسک در ژانویه پس از اینکه به دلیل قیمتش در تابستان به تعویق افتاد، تمدید خواهد کرد.

تاد بوهلی قبلاً با باشگاه هایی در برزیل و پرتغال مذاکراتی انجام داده است زیرا او به دنبال شروع اضافه کردن باشگاه ها به مجموعه چلسی است.

گفته می شود که آرسنال می خواست تامی آبراهام مهاجم وقت چلسی را قبل از انتقال او به رم در تابستان 2021 به خدمت بگیرد.

بر اساس گزارش‌ها در ایتالیا، لیورپول آماده فسخ قرارداد قرضی آرتور ملو از یوونتوس در ژانویه است، اما به شرطی که بتواند جانشینی بلندمدت برای خود بگیرد.

یوونتوس'  ملو آرتور در جریان بازی لیگ قهرمانان اروپا، گروه H در استمفورد بریج، لندن.  تاریخ تصویر: سه شنبه 23 نوامبر 2021.
تصویر:
اگر لیورپول یک جانشین بلندمدت پیدا کند، آرتور ملو ممکن است در ژانویه به یوونتوس بازگردد

دنی رز در حال نزدیک شدن به انتقال به یونان است و AEK آتن قرار است قراردادی را برای جذب مدافع سابق تاتنهام و واتفورد به صورت رایگان انجام دهد.

هواداران انگلیس که به جام جهانی می‌روند باید آزمایش‌های کووید قبل از سفر را انجام دهند و پس از وضع قوانین سخت‌گیرانه جدید توسط قطر، فقط برای ورود به فروشگاه‌ها به پاسپورت واکسن نیاز دارند.

آث میلان در حال کار بر روی گزینه های مهاجمی است که در ژانویه به دنبال خرید تابستانی دیووک اوریگی است که از زمان آمدنش از لیورپول به سختی دست و پنجه نرم می کند.

تلگراف روزانه

بلیت‌های مراسم خداحافظی راجر فدرر، یعنی جام لاور در لندن که هفته آینده برگزار می‌شود، پس از اعلام شوک بازنشستگی او تا حدود 24000 پوند افزایش یافت.

زمان

یورکشایر تا 1.9 میلیون پوند به عنوان غرامت به کارکنانی که در پی رسوایی نژادپرستی عظیم رفیق اخراج کرده اند، پس از اعتراف به اخراج ها “از نظر رویه ناعادلانه” پرداخت خواهد کرد.

خانواده شین وارن می گویند که این “فراتر از بی احترامی” است که Nine Network اعلام کند که زندگی اسطوره کریکت را به یک سریال درام دو قسمتی به نام Warnie تبدیل می کند.

ایمیل روزانه

یک کنسرسیوم مستقر در ایالات متحده علاقه شدیدی به خرید باشگاه لیگ برتر بورنموث از تاجر روسی الاصل ماکسیم دنیم نشان داده است.

امیدهای اکوادور برای حفظ جایگاه خود در جام جهانی پس از آن که بایرون کاستیو در جلسه استیناف فیفا در جلسه رسیدگی به ملیت خود در روز پنجشنبه حاضر نشد، ضربه خورد.

جان تری پس از ثبت نام در دوره دیپلم فیفا برای مدیران اجرایی که شامل فابیو کاناوارو و فیلیپ سندروس نیز می شود، قرار است حرفه ای را در تجارت فوتبال آغاز کند.

کپا آریزابالاگا
تصویر:
کپا آریزابالاگا پذیرای ایده تاد بولی برای یک بازی ستارگان لیگ برتر است.

کپا آریزابالاگا، دروازه بان چلسی اعتراف کرد که آماده شنیدن بیشتر در مورد بازی ستاره شمال-جنوب تاد بوهلی است و از خود برای بازی در این بازی حمایت می کند، در صورتی که این بازی برگزار شود.

دیدیه دشان به پل پوگبا هشدار داد که او به صورت خودکار برای تیم ملی فرانسه در جام جهانی قطر نیست.

استیو سایمون، مدیر اجرایی WTA می‌گوید تا زمانی که رسوایی پنگ شوآی به یک راه حل قطعی برسد، این تور به تحریم چین ادامه خواهد داد.

آینه روزانه

الکساندر لاکازت، مهاجم سابق آرسنال، پس از مبارزه با دردی که نشان داده از پولیپ ناشی شده است، قرار است تارهای صوتی خود را تحت عمل جراحی قرار دهد.

جان رام می‌گوید شایعه‌ای که او «10 بازیکن برتر» است که به خرید بعدی گلف LIV تبدیل می‌شود، صحت ندارد.

ثبت روزانه

آر بی لایپزیگ قبل از بازی دو سر خود در لیگ قهرمانان اروپا مقابل سلتیک، ضربه آسیب دیدگی بزرگی را متحمل شد، در حالی که هافبک کلیدی کنراد لایمر هر دو بازی را از دست داد.

خورشید اسکاتلندی

سیمون فری بازیکن سابق سلتیک می گوید سبک فوتبال آنگه پستکوگلو بهترین است که او تا به حال در پارک هد دیده است.

Hearts برنامه‌هایی را برای ارتقای قابل توجه Tynecastle نشان داده است که شامل افتتاح یک هتل در داخل زمین می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.