د. سپتامبر 20th, 2021


گل های رحیم استرلینگ و هری کین انگلیس را در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 در مقابل یک ورزشگاه شاد ومبلی اخراج کرد که به نظر می رسید اعتقاد دارد پس از شکست آلمان در یک بازی حذفی در یک تورنمنت بزرگ برای اولین بار از سال 1966 ، واقعاً ” به خانه آمدن “

سه شیر آماده بودند که واکنش نشان دهند ، اما قبل از اینکه استرلینگ در دقیقه 75 بعد از بازی خوب و با جک گریلیش ، بازیکن تعویضی که به نوبه خود به بازی انگلیس کمک کرد ، در دقیقه 75 تبدیل به گل نشد ، در واقع با فشار ناعادلانه روی دروازه جوردن پیکفورد مواجه شدند. او یک پاس گل برای کین ارائه می دهد تا اولین گل خود را در این مسابقات به ثمر برساند و تیم گرت ساوت گیت را برای مصاف با اوکراین یا سوئد در رم در روز شنبه آماده کند.

اما عملکرد هر بازیکن در این بازیکن چگونه بود؟ در اینجا امتیاز بازیکنان ما برای هر بازیکن مبتدی ، بازیکن جایگزین و مدیر برای این مسابقه آورده شده است.

همه رتبه ها از 10 نیستند و هرچه عدد بالاتر باشد بهتر است. صفر کارت قرمز دقیقه اول است. 10 می تواند مانند یک هت تریک غالب باشد.

رتبه بندی انگلیس

(جی جی) جردن پیکفورد

90

دروازه بان انگلیس تا جایی که ممکن است خود را گسترش داد تا ضربه تیمو ورنر را در نیمه اول مهار کند. دفع او از کای هاورتز در اوایل بازی دوم حتی بهتر از این بود که با سرعت شیرجه برود و یک ضربه محکم و ناگهانی را از روی تور به ثمر برساند.

8

(DEF) کایل واکر

90

سرعت او باعث شد که او به آخرین خط حیاتی تبدیل شود ، وقتی هاورتز و ورنر عقب افتادند ، زیرا در نیمه اول بیش از یک بار در آن حضور داشت تا او را تحت فشار فشار دهد و توپ را به سمت پیکفورد برگرداند.

8

(DEF) جان استونز

90

این بازیکن با ترکیب و ظرافت در اختیار ، عملکردی چشمگیر بود همانطور که او حداقل 80 دقیقه با پیراهن انگلیس ارائه داد. یک خطای مهم دیرهنگام که باعث شد توماس مولر در عقب باشد تقریبا روز خود را خراب کرد اما شاید شانس خود را بدست آورد.

7

(DEF) هری مگوایر

90

در نیمه اول یک طلسم وجود داشت که به نظر می رسید او بهترین مسیر انگلیس برای گلزنی است ، بنابراین او از حمله به ضربات ایستگاهی مسلط بود. با این حال باز هم بود که او واقعاً تحت تأثیر قرار گرفت ، در ساخت و ساز و قدرتمند در چالش های سرسام آور خود تأثیر پذیرفت.

7

(میانه) Kieran Trippier

90

اینکه رابین گوزنس تهدیدکننده هجومی ویران کننده ای نبوده است که او در سایر بازیهای این تورنمنت تهدید کرده است ، اعتبار Trippier است که نقش او بیشتر از حمله تدافعی بود تا حمله. ارسال توپ مرده او به طور معمول تهدیدآمیز بود اما به نظر می رسید پاس او از بازی آزاد تا حدودی هماهنگ نشده است.

6

(MID) کالوین فیلیپس

90

او در اوایل مسابقه با تحرک چشمگیر ، ترسی از ترک جایگاه خود در مقابل سه بازیکن عقب برای تعقیب خط هافبک آلمان نداشت. با این وجود ، یک کارت زرد در نیمه تعطیل باعث شد تا اثربخشی بازیکنان در حین بازی همراه نباشد.

6

(MID) دکلان رایس

88

آلمان متقاعد شده بود که او بیش از یک زرد به دلیل خطای زودهنگام خود بر روی لئون گورتزکا ، اوج شروع متزلزل جایی بود که رایس توپ را به تله فشارهای حریف ادامه می داد. نحوه پاسخگویی او به این مشکلات اولیه بسیار چشمگیر بود ، یک نمایشگر تحمیل کننده خط حمله با تعداد زیادی تکل برنده و مسدود کردن مسیرها.

7

(میانه) لوک شاو

90

قبل از درب بازکن انگلیس ، او با تحویل ضعیف و دوندگی ضعیف به سمت نیمکت بازی می کرد که دفاع آلمان را از جناح استرلینگ کاملاً کشاند. اما او اواخر کالا را تهیه کرد ، به ویژه هنگامی که جیب های خط هافبک آلمان را قبل از آزاد کردن Grealish برای راه اندازی دوم انگلیس انتخاب کرد.

5

(FWD) بوکایو ساکا

68

مهاجم آرسنال با تأكید اعتقادی را كه گرت ساوت گیت به او نشان داد ، جبران كرد ، بار حملات را زود گرفت و توپ را خواستار شد هرچقدر كه حریف نزدیك باشد. اگرچه او به مرور بازی کمرنگ می شد ، اما موارد بیشتری وجود داشت که شما فکر می کرد ممکن است او مردی باشد که دستیابی به موفقیت در انگلیس را تحمیل می کند.

7

(FWD) هری کین

90

86 پوند مشکلات مسابقات او ادامه دارد. فقط دو لمس بعد از نیم ساعت اما وقتی او تصمیم گرفت یک فرصت عالی را درون جعبه شش حیاط درست قبل از فاصله از دست بدهد ، از خود پرسیدید که آیا ارزش این را دارد که با کاپیتان و برنده کفش طلای لیگ برتر همراه باشید. شاید هدف دیرهنگام او باعث زنده شدن او شود.

4

(FWD) رحیم استرلینگ

90

75 پوند تهدیدی همیشگی برای طرف آلمانی ، لمس او به سختی روزهای آخر هفته نبود و درعوض او توانست حداقل یک مدافع را شکست دهد. کار او در ساخت تا هدف سوم خود در مسابقات شخصی سازی متانت بود.

8

جک گریلیش

ساکا ، 69 ‘

دو پاس گل کاملا برگشتن از نیمکت بازیکن آستون ویلا بود ، که وفاداری کورکورانه ای از طرفداران انگلیس به او را با محصول نهایی عالی توجیه کرد.

7

جوردن هندرسون

برنج ، 87 ‘

وی برای خنثی کردن فشار خود به سختی با بازی با ضربه سر دیرهنگام کین ارتباط داشت.

N / A

گرت ساوت گیت

2

هنوز منصفانه است که سال شود آیا این یک برنامه تاکتیکی درست برای تیمی است که از استعداد تهاجمی انگلیس برخوردار باشد. با این حال ، نمی توانید استدلال کنید که این رویکرد واکنشی بیشتر فقط با یک یا دو موقعیت واقعاً قانع کننده در مقابل آلمان پیش از گل استرلینگ موثر واقع نشد.

6

رتبه های آلمان

(GK) مانوئل نویر

90

در نیمه اول یک گاوصندوق زیبا روی استرلینگ ایجاد کرد و یک بیگودی را بیرون انداخت. با دفاع او روی هر دو گل انگلیس ناامید شد. نمایش مناسب و معقول اما خیلی چیزهای خارج از اهداف برای مقابله نداشت.

5

(DEF) آنتونیو رودیگر

90

دلهره آور. او در بعضی مواقع در هوا مناسب بود ، اما هیچ كدام از اوقات گل انگلیس را پیدا نمی كرد و در موقعیتی غیرمعمول می نشست و حفره بزرگی در محوطه باقی می گذاشت.

3

(DEF) ماتس هوملس

90

گاهی اوقات کمی از زمین بلند می شد و دور از موقعیت دروازه کین بود. غیر قابل بخشش فقط یک قدم خیلی کند.

4

(DEF) ماتیاس گینتر

87

روی گل اول انگلیس ضعیف عمل کرد و هرگز فوق العاده با اعتماد به نفس ظاهر نشد. چندین بار توسط رحیم استرلینگ مورد ضرب و شتم قرار گرفت و در توانایی فنی انگلیس مشکل داشت.

5

(MID) رابین گوسنس

87

مثل همیشه برای خلق موقعیت جلو نیامد ، اما بخشی از این مسئله به دلیل توپ در انگلیس بود. او از عدم تأثیر خود ناراحت خواهد شد.

4

(میانه) لئون گورتزکا

90

خیلی خوب جلو رفت و در دقایق ابتدایی یک ضربه آزاد برای تیمش به دست آورد ، اما با ادامه بازی او ناپدید شد. گاهی اوقات در وسط قدرت خود را نشان می داد اما چندان عامل مهمی نبود.

4

(میانه) تونی کروس

90

در نیمه اول خیلی خوب کار کرد تا در دفاع به محوطه جریمه کمک کند ، اما او هرگز به اندازه کنترل انگلیس روی توپ نبود. یک عملکرد فراموش نشدنی

4

(میانه) جوشوا کیمیچ

90

به همان اندازه که انتظار می رفت در فضای باز نشست ، درگیر آن نبود. وقتی او می خواست توپ را در عمق بازی کند ، انگلیس توانست به خوبی از دونده دفاع کند. نمایش ناامیدکننده.

4

(FWD) توماس مولر

90

به اندازه کافی شایسته ، اما او تهدید چندانی نبود. در بعضی مواقع حق را ترک می کرد ، و این مشارکت او را محدود می کرد ، اما او برای دفاع تلاش زیادی کرد. اواخر یک فرصت عالی داشت که گل تساوی را به ثمر برساند و به نوعی آن را منفجر کند.

4

(FWD) کای هاورتز

90

ارسال او در بعضی مواقع کاملا ضعیف بود … تا این که نشد ، در نیمه اول بازی درخشان تیمو ورنر را پشت سر گذاشت. در اعماق جای خود نشسته و سعی کنید حمله را آغاز کنید. در نیمه دوم یک ضربه عالی داشت. خلاق ترین بازیکن آنها بود.

6

(FWD) تیمو ورنر

68

به من بگو که قبلاً این را کجا شنیدی – او یک فرصت طلایی را از نزدیک از دست داد. در دوم ، او خیلی بهتر نبود. بعد از 68 دقیقه برداشته می شود.

4

سرژ گنبری

ورنر (دقیقه 68)

از روی نیمکت آمد و همان کاری را کرد که ورنر انجام داد – هیچ چیز.

4

Emre Can

جینتر (87 ‘)

اواخر فرارسیدن مسابقه. خیلی منطقی نبود

N / A

لروی سانه

گوزنس (87 ‘)

کمی دیر است برای یک تغییر دهنده بازی بالقوه. هنوز هم داشتن زودتر از او احتمالاً کار زیادی نمی کرد.

N / A

جمال موسیالا مولر (92 ‘) چند دقیقه برای هک کردن ، حساب می کنم. N / A

یواخیم کم

4

راهی غم انگیز برای پایان دوره تصدی وی به عنوان رئیس آلمان. در مجموع یک تورنمنت ضعیف ، فقط در یکی از چهار بازی فقط یک برد. زمان او و آلمان در مسابقات قهرمانی اروپا تمام شد. آنها فاقد وضوح ، فاقد همبستگی بودند و کیفیت واقعی را در موقعیت مهاجم از دست می دادند.

3

READ  پیشرفت های وفایی ایران در مسابقات قهرمانی انگلستان اسنوکر 2020 دور 3 - اخبار ورزشی

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *