در آخرین دور سری آ قبل از تعطیلات طولانی زمستانی، دو باشگاه با بهترین رکوردهای دفاعی در لیگ در ورزشگاه آلیانز با هم برخورد کردند. با این وجود، گل های خط دفاعی لاتزیو در تورین لو رفت، زیرا یوونتوس آنها را با سه ضربه بی پاسخ شکست داد. مویس کین دو گل اول را ارائه کرد، در حالی که آرکادیوش میلیک با گل سوم بازی را به رختکن برد. بنابراین در اینجا رتبه بندی بازیکنان ما برای لاتزیو که پس از شکست 0-3 مقابل یوونتوس به رده چهارم سقوط کرد.

لاتزیو (4-3-3)

ایوان پروودل – 5.5

متولی سابق اسپزیا شب خود را با صدای بلند آغاز کرد و چند سیو مناسب روی فاگیولی و میلیک انجام داد. با این حال، او با خروج نادرستش که به کین اجازه داد توپ را روی سرش ببرد، خود را در موقعیت ناخوشایندی قرار داد. تلاش برای جلوگیری از گل دوم اما بی فایده بود.

السید هیساج – ۵

مدافع سابق ناپولی در مهار فیلیپ کوستیچ به سختی تلاش کرد، در حالی که به سختی در فاز هجومی مفید واقع شد.

نیکولو کازاله – 5.5

این مدافع مسابقه خود را مقابل کین پیش از گل اول از دست داد. او چند مجوز خوب انجام داد، اما نکات برجسته هیچ لطفی به او نمی کند.

آلسیو رومانیولی – 5.5

کاپیتان سابق میلان به یاد یار دفاعی خود، لحظات خود را دارد، اما در موارد مهم سر خود را از دست داد. به طور نامفهومی توپ را تعقیب کرد در حالی که میلیک را روی گل سوم یوونتوس بدون علامت گذاشت.

آدام ماروسیک – 6

نمایشی غیرقابل تماشا از مونته نگرو، اما به اعتبار او، او توانست تهدید خوان کوادرادو را از جناح راست محدود کند.

سرگئی میلینکوویچ-ساویچ – 5.5

علاقه بانوی پیر به صربستانی یکی از بدترین رازهای پنهان شده در سری آ است، اما او این بار دقیقاً خواستگارانش را تحت تأثیر قرار نداد. ارزانی توپ را به آدرین رابیو داد که منجر به گل باز یووه شد. صفحه نمایش او پس از آن هرگز بلند نشد.

دانیلو کاتالدی – 5.5

کاپیتان لاتزیو به سختی در وسط پارک جنگید، اما مانند میلینکوویچ-ساویچ، از او محروم شد که مستقیما منجر به گل دیگری از یوونتوس شد.

توما بیسیک – 5

کروات یک بازی فراموش نشدنی داشت. اگرچه او پرانرژی است، اما عملکرد او کاملاً انتخاب او را نسبت به لوئیس آلبرتو توجیه نمی کند.

لوکا رومرو – 5.5

این جوان 17 ساله پر از شور و شوق بود و در برخی موارد سعی کرد نشانگر خود را شکست دهد. اما او با گذشت دقایق از مسابقه محو شد.

فیلیپه اندرسون – 6

در غیاب چیرو ایموبیله، این برزیلی به عنوان یک مهاجم موقت فعالیت می کند. اما او همیشه با گلیسون برمر و شرکتش مبارزه می کرد. اگرچه او در اواخر مسابقه موفق شد شزنی را با یک ضربه زیبا آزمایش کند.

پدرو رودریگز – 6.5

مرد سابق بارسلونا شاید تنها جرقه درخشان برای لاتزیو بود، به نظر تنها کسی بود که می‌توانست یک بازی خوب خلق کند. یک کارت زرد برای برمر ایجاد کرد، چند دویدن خطرناک روی جناحین انجام داد و سانترهای فوق العاده ای ارسال کرد که هرگز یک مهاجم واقعی پیدا نکرد.

برای بررسی رتبه بندی بازیکنان یوونتوس کلیک کنید

جایگزین ها

لوئیس آلبرتو – 5.5

این بازیکن اسپانیایی درست پس از معرفی خود تقریباً به گل رسید. با این حال، او واقعاً نمی‌توانست ریتم آهسته تیمش را در طول بازی‌اش بهبود بخشد

ماتیاس وچینو – 5.5

بازیکن سابق اینتر با ضربه ای تهدید کرد، اما به ندرت بعد از معرفی خود متوجه شد.

ماتئو کانسلیری – 5.5

مهاجم جوان لاتزیو جایگزین رومرو در جناح راست شد، اما به سختی ارتقاء یافت.

ماریو گیلا – 4.5

یک خروج کثیف از اسپانیایی که در چند نوبت توپ را از دست داد در حالی که نتوانست کیزا را قبل از گل سوم ببندد.

مارکوس آنتونیو – N/A

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *