ش. مه 8th, 2021


گتی ایماژ

منچستر سیتی پس از یک مسابقه به فینال لیگ قهرمانان یوفا می رود برد 2-0 روز سه شنبه در ورزشگاه اتحاد مقابل پاری سن ژرمن پیروزی 4-1 را به اتمام رساند.

ریاض محرز در نیمه اول دو گل دیگر به حمله پایانی خود اضافه کرد تا به بازیکنان پپ گواردیولا آسیب برساند زیرا آنخل دی ماریا در یک نمایش بدخلقی پارسیین قرمز دید.

شاگردان مائوریسیو پوچتینو در اواخر پایان هرج و مرج قرار گرفتند زیرا دومین شب سیتی پایان منافع اروپایی خود را برای این فصل اعلام کرد و یک نمایش دفاعی با الهام از روبن دیاس اطمینان داد که حتی اعتصاب تسلیت هم وجود ندارد.

آیا تمایل بیشتری به پوشش بیشتر بازی جهان دارید؟ در زیر گوش دهید و مشترک شوید عجب هدفی! پادکست روزانه فوتبال CBS جایی که شما را برای توصیف ، پیش نمایش ، بازخوانی مطالب و موارد دیگر به فراتر از زمین و سراسر جهان می بریم.

اما عملکرد هر بازیکن در این بازیکن چگونه بود؟ در اینجا رتبه بندی بازیکنان ما برای هر بازیکن مبتدی ، بازیکن جایگزین و مدیر رتبه بندی شده است.

همه رتبه ها از 10 است و هرچه عدد بالاتر باشد ، بهتر است. صفر کارت قرمز دقیقه اول است. 10 می تواند مانند یک هت تریک غالب باشد.

امتیازات منچسترسیتی

(GK) ادرسون

90

مجبور به انجام حتی یک سیو نبود که با توجه به شوت های مهار شده مدافعان او کاملاً خیره کننده است. همچنین با یک توپ باورنکردنی به جلو روی دروازه باز کمک کرد. یک روز عالی برای او

8

(DEF) الکساندر زینچنکو

90

خیلی خوب روی دروازه باز کار کرد تا یک توپ خوب به کوین دی بروین بدست آورد. یک ارتقا huge بزرگ نسبت به Joao Cancelo بود. نمایش بسیار زیبایی را کنار هم قرار دهید که عبور او تقریباً عالی بود.

8

(DEF) روبن دیاس

90

یک جنگجوی مطلق در دفاع. او سه شلیک را مسدود کرد ، تمام شب بدن خود را فدا کرد و فقط بی نظیر بود. یک اجرای راک استار از این جوان 23 ساله.

9

(DEF) جان استونز

90

خوب بود که جلوی یک جفت عکس را گرفت. همچنین دارای چهار مجوز بالای تیم بود. او متشکل ، در هوا جامد بود و یک اشتباه نکرد.

7

(DEF) کایل واکر

90

تکل او به هیچ وجه خوب نبود ، اما برای رهگیری پاسها و حفظ فیزیکی بازی قدم خود را به خوبی بالا برد. در هوا کاملاً تیز بود. نجیب.

6

(MID) فراندینیو

90

آیا او معمولاً هیولای بزرگی در وسط نبود ، اما دلیل این امر چقدر مشتاق PSG برای بدست آوردن توپ بود. عملکرد او به نوعی شبیه واکر بود. اما او رهبری را نشان داد و باعث شد بازیکنانش خونسردی خود را از دست ندهند.

6

(MID) ایلکای گوندوگان

90

جامد اما به دور از تماشای. در برخی مواقع با مارکو وراتی مشکلاتی داشت. عبور او کاملاً واضح بود ، او یک موقعیت دو تایی ایجاد کرد و به خوبی لمس کرد.

7

(میانه) برناردو سیلوا

82

تقریباً به اندازه مسابقه اول نیست. چالش های ضعیفی داشت و خوش شانس بود که از او زود رزرو نکرد. هرگز به نظر نمی رسید که یک تهدید واقعی رو به جلو باشد.

6

(میانه) ریاض محرز

90

هر دو گل را با ضربات مرتب از نزدیک به ثمر رساند. در زمان مناسب در نقطه مناسب بود و به اعتصاب او در بازی رفت افزود. تفاوت ساز.

9

(FWD) فیل فودن

85

نیمه اول آرام اما یک پاس گل فوق العاده ارائه داد. عبور هوشمندانه او به آنها کمک کرد تا به سرعت به فضا حرکت کنند. یک شروع کننده مطمئناً با یک تأثیر دیگر به جلو حرکت می کند.

8

(FWD) کوین دی بروین

82

همیشه نزدیک بالای جعبه بود و به دنبال ترک خوردن دروازه بود. شوت او به در بازکن منجر شد ، و پاس او روی نقطه بود ، به ویژه با در نظر گرفتن شرایط بی رحمانه هوا. یک توپ درخشان به Foden بازی کرد تا توپ دوم را تنظیم کند.

8

رحیم استرلینگ

برناردو سیلوا

هشت دقیقه در اینجا حضور یافت تا به سیلوا کمی استراحت دهد.

N / A

جبرئیل عیسی

دی بروین

هشت دقیقه از نیمکت فاصله است. توپ را پنج بار لمس کرد.

N / A

سرجیو آگوئرو

فیل فودن

برای فودن وارد زمین شد و توپ را فقط دو بار لمس کرد.

N / A

پپ گواردیولا

3

ولپ ، او آنها را به فینال رسانده است. هنگام استخدام وی احساس اجتناب ناپذیری داشت و سرانجام این اتفاق افتاد. کار انجام نشده است ، اما چه کار عالی در این کار است. اگر تیمش شلیک می کرد ، روی دفاع متمرکز بود ، مسدود کردن بسیار مهیج بود و آنها شایسته فینالیست هستند.

8

امتیازات PSG

(GK) کیلور ناواس

90

او نمی توانست در مورد هر دو گل کار زیادی انجام دهد ، اما وقتی سیتی چند بار تهدید کرد هوشیار بود.

5

(DEF) الساندرو فلورنزی

75

هرچه بازی بیشتر طول می کشید مبارزه می کرد و با از دست دادن پیروزی دی ماریا بیشتر در معرض دید قرار گرفت.

3

(DEF) Marquinhos (c)

90

یکی از معدود بازیکنان PSG که پس از دادن همه چیز می توانست زمین را با سر بالا ترک کند و آرامش را حفظ کند زیرا در نیمه اول بسیاری از هم تیمی هایش خونسردی خود را از دست دادند و به چوب کار کردند.

6

(DEF) Presnel Kimpembe

90

بار دیگر ، با اطمینان کمتر از مارکوینوس و با وجود چند بلوک مفید ، او سر خود را از دست داد و خوش شانس بود که فقط رزرو شد.

4

(DEF) عبدو دیالو

83

برخی از استحکامات را به خط دفاعی اضافه کرد ، اما این کمترین محاسبه ای بود که Mahrez با استفاده از یک موقعیت زودهنگام فرصت را برای تغییر روند اولیه مسابقه به وجود آورد.

5

(میانه) اندر هررا

62

در نیمه اول رزرو شد و یک ضربه به بیرون زد ، تعجب آور نبود که او در نیمه دوم کنار کشیده شود.

4

(میانه) لئاندرو پاردس

75

در میانه میدان سرسخت بود ، اما چیزی بیشتر از این نبود که نتوانست در جنبه فنی بازی اش نفوذ کند.

4

(میانه) مارکو وراتی

90

مسلماً بهترین بازیکن PSG در زمین است ، اما به دلیل عدم توانایی در کنترل حرارت دیر موقع خودش را ناامید کرد و تقریباً پس از زرد شدن قرمز کرد.

6

(FWD) آنجل دی ماریا

69

او که نتوانست مانند نیمه اول بازی اول روی بازی تأثیر بگذارد ، اجازه داد عصبانیت او را تحت تأثیر قرار دهد و باعث اخراج او شود.

2

(FWD) نیمار

90

چهره ناامید کننده خود را قطع کنید زیرا او ناتوان است تا از یک بازی خارج از خانه بدون گل دیگر مقابل تیم سیتی که تعداد زیادی بلوک ایجاد می کند جلوگیری کند.

5

(FWD) مائورو ایکاردی

62

نامرئی. همیشه قرار بود از روی قمار یک قمار باشد و یکی بود که به سختی توپ را لمس کرد ، نتیجه نداد.

2

مویز کیان

ایکاردی

ایکاردی جایگزین شد و سیتی بلافاصله گل زد تا مسابقه خاتمه یابد.

5

جولیان دراکسلر

هررا

وقتی سیتی و كیان وارد زمین شدند با نتیجه 2-0 جلوتر رفتند و او نمی توانست تأثیر بگذارد.

5

دانیلو پریرا

دیوارها

فرستاده شد تا شاید از کارت های قرمز بعدی جلوگیری کند زیرا مطمئناً این تغییر حمله ای نبوده و او در نهایت با یک زرد مواجه شد.

5

کالین داگبا فلورنزی احتمالاً تغییری که می توانست زودتر اتفاق بیفتد با توجه به مبارزات فلورنزی در پشت دی ماریا. 5
میتسل باکر دیالو دقایق پایانی داده شد زیرا PSG می دانست که شانس آنها از قبل گذشته است. N / A

مائوریسیو پوچتینو

5

می توانست تیم خود را بهتر آماده کند ، مدت زیادی برای ایجاد تغییرات صبر کرد و برای آماده سازی ذهنی بازیکنان خود یا کنترل آنها کارهای کافی انجام نداد.

3

READ  جزئیات قرارداد لیونل مسی و بارسلونا: 674 میلیون دلار درآمد حاصل از روزنامه اسپانیایی در گزارش بمب

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *