در پنجمین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، یوونتوس به امید حفظ امیدهای اندک در این رقابت ها با پیروزی اجباری مقابل بنفیکا به لیسبون سفر کرد. با این وجود بیانکونری در بیشتر بازی نتوانست با سرعت سریع میزبان کنار بیاید. پس از عقب افتادن 1-4، شاگردان ماسیمیلیانو آلگری دو گل را به ثمر رساندند، اما برای انکار نتیجه اجتناب ناپذیر کافی نبود. بنابراین در اینجا رتبه بندی بازیکنان ما برای یوونتوس پس از شکست 3-4 آنها مقابل بنفیکا که باعث حذف آنها از مرحله گروهی شد.

یوونتوس (3-5-2)

وویچ شزنی – 5.5

قطبی در هیچ یک از گل ها مقصر نبود، اما باید انتظار داشت که شاید یکی دو گل را رد کند. در نیمه دوم یک سیو مناسب با پایش انجام داد.

دانیلو – 5.5

به هیچ وجه عملکردی قدیمی از سوی برزیلی نیست، اما او همچنان منتخب یک دسته دفاعی ضعیف است. چند رهگیری حیاتی برای انکار نتیجه بدتر انجام داد.

لئوناردو بونوچی – 4

در این مرحله، باید فکر کرد که آیا زمان آن فرا رسیده است که کاپیتان یوونتوس پس از رسیدن به پاییز دوران حرفه ای خود فضای رقابتی کمتری پیدا کند، زیرا کاملاً واضح است که او دیگر پاهای لازم برای رقابت در بالاترین سطوح را ندارد. چندین اشتباه دفاعی مرتکب شد که واضح ترین آنها منجر به گل سوم بنفیکا شد.

فدریکو گاتی – 5

بازیکن سابق فروزینونه چند توپ خوب انجام داد، اما او در بازی بازکننده مقصر بود، زیرا به راحتی توسط آنتونیو سیلوا در هوا شکست خورد. برای یک مرد در اندازه او ظاهر خوبی نیست.

خوان کوادرادو – 4.5

یکی دیگر از کهنه سربازان یوونتوس که یک عصر داغ را پشت سر گذاشت. وینگر ضربه پنالتی را به ثمر رساند که برتری پرتغالی ها را بازگرداند و در عین حال توپ را ارزان از دست داد.

وستون مک کنی – 6

این آمریکایی لحظات پر زرق و برقی داشت، اما لمس تکنیکی او جای تامل دارد. با این وجود، او خوب عمل کرد که روی ریباند ضربه زد و گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

مانوئل لوکاتلی – 5.5

برنده یورو 2020 از بهترین شب خود لذت نبرد، اما به اعتبار او، او یکی از معدود بازیکنان یوونتوس بود که از ابتدا تا انتها عزم خود را نشان داد.

آدرین رابیوت – 4.5

مرد فرانسوی بدون شک سخت می دوید، اما کمک های تهاجمی و دفاعی او تقریباً وجود نداشت زیرا او برای نمونه های بزرگ ناپدید می شد.

فیلیپ کوستیچ – 6

صربی خطرناک ترین بود بیانکونری ستاره نیمه اول، ارسال انبوهی از سانترهای فوق العاده به سمت محوطه جریمه. به جز ضربه کرنر که منجر به گل اول شد، هم تیمی ها زحمات او را هدر دادند.

دوسان ولاوویچ – 5.5

خوب، بمب افکن اولین گل تیمش را به ثمر رساند، اما این سهم مثبت او در نمایشی فراموش نشدنی بود.

مویز کین – 5

این ایتالیایی به سختی در این ترکیب نقش داشت و نتوانست تلاش های خود را به سمت دروازه هدایت کند.

تعویضی های یوونتوس

آرکادیوش میلیک – 6.5

لهستانی یک موقعیت واقعی گلزنی داشت و از آن به خوبی استفاده کرد.

الکس ساندرو – 5

ارتقاء Bonucci، اما نه دقیقاً یک افزودنی الهام بخش.

فابیو میرتی – 6

مدتی طول کشید تا او راه بیفتد، اما مطمئناً وسط نابارور پارک را دوباره انرژی داد.

ماتیاس سوله – 6

این جوان آرژانتینی با دوندگی های خود مشکلاتی را برای حریفان ایجاد کرد، اما همچنان باید پایان خود را بهبود بخشد.

ساموئل ایلینگ جونیور – 7

مرد انگلیسی پس از انجام اولین بازی خود در لیگ قهرمانان از روی نیمکت، مسابقه را روشن کرد. ارائه پاس گل برای میلیک و کار او در خط چپ نیز پشت دروازه مک کنی بود.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.