در ورزشگاه آلیانز تورین، یوونتوس در آخرین بازی فصل خود در لیگ قهرمانان اروپا میزبان پاری سن ژرمن بود که پیش از این پس از شکست هفته گذشته در لیسبون حذف شده بود. ایتالیایی‌ها از یکی از بهترین بازی‌های خود در مبارزات انتخاباتی لذت بردند، اما هنوز برای خنثی کردن شتاب مردان کریستوف گالتیه کافی نبود. کیلیان امباپه در همان ابتدا با یک تلاش انفرادی خیره کننده از بن بست خارج شد، اما لئوناردو بونوچی قبل از نیمه کار را به تساوی کشاند. در دوره دوم، نونو مندز تنها چند ثانیه پس از معرفی برنده را در پشت یک هیجان هیجان انگیز به ارمغان آورد. بنابراین در اینجا رتبه بندی بازیکنان ما برای بازیکنان یوونتوس است که علیرغم شکست مقابل پاری سن ژرمن توانستند در مرحله حذفی لیگ اروپا جایگاهی کسب کنند.

یوونتوس (3-5-1-1)

وویچ شزنی – 6

قطبی نتوانست روی هر دو گل انجام دهد. او برای انکار لیونل مسی و سرخیو راموس دو سیو ناشیانه و در عین حال مهم انجام داد.

فدریکو گاتی – 6

مرد سابق فروزینونه در برخی مم های تمسخرآمیز اشتباه می کند زیرا سعی کرد قبل از شروع بازی به پیراهن امباپه بچسبد. با این وجود، او در مجموع محکم به نظر می رسید و چند توپ مهم انجام داد.

لئوناردو بونوچی – 6.5

یک بهبود یافته از کاپیتانی که اخیراً تحت نظارت شدید قرار گرفته است. به توپ کوادرادو چسبید تا گل تساوی را به ثمر برساند و به نظر می رسید که در عقب مشکلی نداشته باشد.

الکس ساندرو – 5.5

این عملکرد وحشتناکی از سوی برزیلی نبود، اما او در اواخر بازی مرتکب اشتباهاتی شد، از جمله دادن توپ و شکستن تله آفساید تیمش.

خوان کوادرادو – 6.5

اگرچه مندس او را جلوتر از برنده رها کرد، اما این بازیکن کلمبیایی در جناح راست عملکردی پرتلاش داشت. او بهتر از خوان برنات بود و برای بونوچی پاس گل داد.

نیکولو فاجیولی – 6.5

اولین حضور کامل و دلگرم کننده این جوان ایتالیایی. او در مقایسه با هم تیمی هایش توپ زیادی را نمی دید، اما از هر تماسی بهترین استفاده را می کرد. هم تیمی هایش را با توپ های دقیق جمع کرد و ضربه ایستگاهی را که منجر به تک گل یوونتوس شد، برد.

مانوئل لوکاتلی – 7

مرد سابق ساسولو شبیه یک مرد تسخیر شده در وسط پارک بود. سخت مبارزه کرد تا توپ های بی شماری را به دست آورد و کوادرادو را با یک سانتر افسانه ای که منجر به گل بونوچی شد، گرفت.

آدرین رابیوت – 6

نمایش سخت کوشی این بازیکن فرانسوی در برابر باشگاه سابقش. چند حرکت خطرناک در سمت چپ انجام داد، اما یکی از مقصران گل اول PSG با پاس راضی خود به لوکاتلی بود.

فیلیپ کوستیچ – 6.5

این وینگر به طور مسلم در دوئل مقابل اشرف حکیمی پیروز شد و توانست در جناح جناح نفوذهای خطرناکی ایجاد کند. اما زایمان نهایی او معمولا دقیق تر است.

فابیو میرتی – 6

این نوجوان در حالی که مارکو وراتی را در سراسر زمین تعقیب می کرد، دستش پر بود. اما او فقط باید مهارت های پایانی خود را بهبود بخشد، زیرا او همچنان شانس های بیشتری را نسبت به آنچه یوونتوس در حال حاضر می تواند از دست بدهد، تلف می کند.

آرکادیوش میلیک – 5.5

بازیکن سابق ناپولی کار سختی مقابل سرخیو راموس و مارکینیوس داشت و نتوانست جیجیو دوناروما را آزمایش کند، اما او یک موقعیت بزرگ برای میرتی ایجاد کرد که باید یک گل می شد. برای یک تکل خطرناک روی رناتو سانچز کارت زرد گرفت و سپس خطر زرد دوم را گرفت.

تعویضی های یوونتوس

فدریکو کیزا – 6.5

کامبک مورد انتظار قهرمان یورو 2020 یکی از نکات جالب این شب بود. وینگر با لبخندی پهن برگشت و آماده حرکت شد. ابعاد متفاوتی به حملات یووه اضافه کرد. شاید او با مقداری زمان اضافی روی ساعت تأثیر بیشتری می گذاشت.

ماتیاس سوله – N/A

توماسو باربیری – N/A

انزو بارنه‌چیا – N/A

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.