در ورزشگاه جوزپه مه آزا در میلان ایتالیا در پنجمین بازی لیگ ملت‌های یوفا میزبان انگلیس بود که اتفاقاً بازی برگشت فینال معروف یورو 2020 در ومبلی نیز بود. در حالی که نیمه اول فراموش نشدنی بود، شاگردان روبرتو مانچینی پس از استراحت الهام گرفته بودند و در نهایت به لطف ضربه انفرادی جاکومو راسپادوری، هر سه امتیاز را به دست آوردند. را آتزوری اکنون باید مجارستان را در روز دوشنبه شکست دهند تا جایگاه نیمه نهایی را تضمین کنند، در حالی که سه شیرها رسماً به لیگ B مسابقات سقوط کرده اند. بنابراین در اینجا رتبه بندی بازیکنان ما برای مسابقه سن سیرو بین ایتالیا و انگلیس آمده است.

ایتالیا (3-5-2)

جیانلوئیجی دوناروما – 6.5

علیرغم سوت های برخی از هواداران نابخشوده میلان، حافظ خونسردی خود را حفظ کرد تا نمایش خوبی ارائه دهد. او قبل از گل ایتالیا یک ناظر صرف بود، اما بعداً باید کارهایی انجام دهد، از جمله یک سیو دو برابر روی کین.

رافائل طلوعی – ۷

مدافع آتالانتا خطر ضربه زدن به کین را داشت، اما در مجموع عملکرد فوق العاده ای داشت. چند رهگیری به موقع انجام داد و استرلینگ را کنترل کرد.

لئوناردو بونوچی – 8

کاپیتان ایتالیا مشکلات خود در یوونتوس را پشت سر گذاشت تا نمایشی باکلاس داشته باشد. در حالی که تقریباً در هر دوئل شخصی مقابل ستارگان انگلیس پیروز می‌شد، کین را محکم نگه داشت. علاوه بر این، با توپ بلند خود برای راسپادوری پاس گل داد.

فرانچسکو آسربی – 7

شاید او جورجیو کیلینی نباشد، اما این مدافع کهنه کار می تواند یک حضور اطمینان بخش در سمت چپ خط دفاعی باشد. کاملاً تهدید فودن را باطل کرد.

جیووانی دی لورنزو – 7

کاپیتان ناپولی به طلوعی نزدیک شد و به او کمک کرد تا با تهدیدات استرلینگ و ساکا مقابله کند. فقط در برخی موارد به جلو رفت، اما برای ایجاد ویرانی برای مخالفان کافی بود.

نیکولو بارلا – 6.5

اگرچه او قبل از برنده شدن راسپادوری زمین را ترک کرد، نباید کار هافبک اینتر تضعیف شود. او در یک ساعت اول در سراسر زمین بود و هم از حمله و هم از دفاع حمایت می کرد.

جورجینیو – 6.5

بازیساز چلسی چهره ای آشنا برای سه شیرها است که او را در طول مسابقه از نزدیک نشان دادند. در حالی که به طور قطع حرکت روی توپ او را محدود کرده بود، او همچنان نقشی اساسی در پیروزی تیم ایفا کرد، با خلع ید مکرر بازیکنان انگلیسی در حالی که به عنوان سپر خط دفاعی عمل می کرد.

برایان کریستانت – 6.5

هافبک رم عملکرد سخاوتمندانه ای از خود به نمایش گذاشت. او اگر نگوییم تماشایی در پاس هایش دقیق بود، اما نتوانست ضربه خود را در اواخر مسابقه به سمت دروازه هدایت کند.

فدریکو دیمارکو – 7

نمایش فوق‌العاده‌ای از مدافع کناری اینتر که 88 دقیقه قبل از ترک زمین در لاین چپ بالا و پایین می‌رفت و تماشاگران Meazza را تشویق می‌کردند.

جیانلوکا اسکامکا – 6.5

مهاجم وستهام در همان ابتدا نزدیک بود از بن بست خارج شود اما ضربه سر او به تیر دروازه برخورد کرد. همچنین به خوبی توانست بازیکنانی مانند راسپادوری و بارلا را راه اندازی کند، اما تاثیر او در نیمه دوم کاهش یافت.

جاکومو راسپادوری – 7.5

بازیکن جدید ناپولی به خوبی با شریک مهاجم سابق خود در ساسولو ترکیب شد، اما در همان ابتدا یک فرصت مهم را از دست داد. با این وجود، او با به ثمر رساندن یک برنده گرانبها از یک ضربه عالی و پس از یک کنترل درخشان توپ، آن را جبران کرد.

بازیکنان تعویضی ایتالیا

ویلفرد گنونتو – 6.5

یک اتفاق مثبت دیگر از احساس نوجوانی که آن را می پوشاند آتزوری پیراهن به راحتی حریفان خود را دریبل می زد و در موارد مهم خطا می گرفت.

توماسو پوبگا – 6

مرد میلانی در دوره دوم جای بارلا را گرفت و اگرچه به اندازه هافبک اینتر به جلو حرکت نکرد، اما حضور او وسط پارک را در برابر حملات انگلیسی تقویت کرد.

مانولو گابیادینی – 5.5

مهاجم سمپدوریا با بازگشت مانچینی به ایتالیا پس از یک غیبت طولانی، شگفتی ساز شد. می توانست با دو برابر کردن برتری میزبان، بازگشت خود را مشخص کند، اما نتوانست ضربه خود را از پاپ بگذراند.

دیوید فراتسی – غیر قابل قبول

امرسون پالمیری – N/A

انگلستان (3-4-3)

نیک پوپ – 6

راستش را بخواهید، دروازه بان انگلیسی دید واضحی نسبت به ضربه راسپادوری نداشت. گابیادینی را با زدن یک سیو خوب با پای خود رد کرد.

کایل واکر – 5.5

این مدافع راست کهنه کار بخشی از دفاع سه بود، اما با دادن فضای کافی به راسپادوری برای ضربه زدن به توپ، نشان داد که برای نقش دفاع میانی مناسب نیست.

اریک دایر – 6

بازی بدی از سوی تیم سرسخت اسپرز نبود، اما باید قابل بحث بود که به واکر جلوتر از برنده ایتالیا کمک می کرد.

هری مگوایر – 6

کاپیتان منچستریونایتد در خاک ایتالیا خیلی افتضاح به نظر نمی رسید. نبرد فیزیکی او با اسکاماکا را می توان یک بن بست در نظر گرفت.

ریس جیمز – 5.5

جدا از حمایت مالی از یک مدل موی وحشتناک، وین بک چلسی در دوئل شخصی خود پس از دیمارکو در رده دوم قرار گرفت. ارسال توپ مرده او نیز چیزهای زیادی را به دنبال داشت.

جود بلینگهام – 5.5

پسر طلایی دورتموند در بازی مقابل ایتالیا در زیباترین فرم خود نبود. در اواخر مسابقه یک شوت به سمت دروازه ارسال کرد. او سپس در یک دوئل هوایی مقابل فراتسی در دقیقه پایانی پیروز شد، اما نتوانست ضربه سر خود را به سمت دروازه هدایت کند.

برنج دکلان – 6

هافبک وستهام در اوایل بازی متمایز به نظر می رسد و به انگلیس کمک می کند مالکیت توپ را پس بگیرد. اما بعداً ارزش زیادی اضافه نکرد آتزوری در وسط پارک دست بالا را داشت

بوکایو ساکا – 4.5

بازیکن جوان آرسنال شاید به دنبال تعطیلی برای تجربه وحشتناکش در ومبلی در برابر آرسنال بود آتزوری، اما دی لورنزو و شرکت او دلایل بیشتری برای ناراحتی به او دادند. هیچ جا دیده نمی شد

فیل فودن – 4.5

یک مرد جوان و آینده دار انگلیسی دیگر که مفقود شد. استعداد من سیتی نتوانست راه خود را از کنار آسربی و بقیه خدمه دفاعی بیابد.

رحیم استرلینگ – 4.5

این روند منفی برای ستاره جدید چلسی که حدود 90 دقیقه نتوانست خودش را تحمیل کند ادامه دارد.

هری کین – 5.5

به کاپیتان سرویس محدود داده شد در حالی که دوئل او با بونوچی به نفع او نبود. دوناروما را با شوت های پشت سر هم از زاویه ای بسته آزمایش کرد اما بی فایده بود.

انگلستان جایگزین ها

جک گریلیش – 5.5

وینگر منچسترسیتی برخی از استعدادهای خود را به نمایش گذاشت و باعث شد دی لورنزو رزرو کند. اما اکثر اوقات خود را با شکایت از مقام رسمی در حالی که عصبانی و ناامید به نظر می رسید گذراند.

لوک شاو – 5.5

گرت ساوتگیت شاید امیدوار بود Encore از دفاع چپی که در فینال یورو 2020 به دوناروما گل زد، اما قرار نبود اینطور باشد.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.