رم و سویا ممکن است در تابستان امسال برای جذب جوئل ولتمن، مدافع میانی برایتون اند هوو آلبیون به مصاف یکدیگر بروند. مطابق با کلسیومرکاتو، اسپانیایی ها به تعقیب مدافع هلندی پیوستند.

ژوزه مورینیو به دنبال یک گزینه دفاعی جدید است. کریس اسمالینگ و جیانلوکا مانچینی در فصل 2021/22 تاثیرگذار بودند. با این حال، Marash Kumbulla و Roger Ibanez نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

رم فصل گذشته با دریافت 43 گل در رده ششم سری آ قرار گرفت. در واقع، پنج تیم گل های کمتری نسبت به گل های خود وارد کردند جالوروسی این کمپین گذشته اگرچه این کار چشمگیر مورینیو در ورزشگاه المپیکو را برجسته می کند، سرمربی پرتغالی همیشه به دنبال کمال است.

از آنجایی که مورینیو یک خط دفاعی سه نفره را ترجیح می دهد، اضافه کردن یک مدافع میانی قابل اعتماد دیگر در اولویت باقی می ماند. ولتمن در میان نامزدها برای ایفای این نقش ظاهر شده است. اما سویا می تواند یک آچار را در کار بیاندازد.

پس از هشت سال شگفت‌انگیز در آژاکس، مرد هلندی در سال 2020 به برایتون رفت. در دو فصل حضورش در لیگ برتر، این بازیکن 30 ساله به دلیل ثبات و عملکرد چشم نوازش تحسین زیادی را به دست آورده است.

مورینیو او را به عنوان یکی از مناسب ترین راه حل ها برای همکاری با اسمالینگ و مانچینی در نظر گرفته است. با این حال، ولتمن در استادیوم آمکس موقعیت خانوادگی کسب کرده است. به این ترتیب، مرغ های دریایی ممکن است تمایلی به رها کردن او نداشته باشند.

حضور سویا در رقابت برای جذب این مدافع باتجربه می تواند مانع دیگری باشد. لوس روژیبلانکوها به دنبال یک هافبک میانی جدید به جای دیگو کارلوس هستند. این بازیکن برزیلی رامون سانچز پیزخوان را ترک کرد تا اوایل تابستان به استون ویلا پیوند بزند.

قرارداد ولتمن با برایتون تا تابستان 2023 اعتبار دارد. آنها می توانند اکنون از ستاره مورد تقاضای خود پول نقد کنند یا خطر از دست دادن او را با انتقال رایگان در 12 ماه بپذیرند.

رم می تواند از وضعیت قراردادی ولتمن استفاده کند. اما این رقابت نقل و انتقالات دور از انتظار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *