رم قصد دارد یک مدافع چپ پا را به خط دفاعی خود اضافه کند و علاقه زیادی به دان اکسل زاگادو که در حال حاضر بازیکن آزاد است، نشان داده است. به او پیشنهاد شده است جالوروسی توسط نماینده اردوی او در هفته های گذشته همین کار را با اینتر انجام داده بود.

مطابق با La Gazzetta dello Sport، مدیریت طرف پایتخت این نامزدی را مورد توجه جدی قرار می دهد. از طرفی نسبت به سابقه مصدومیت او احتیاط دارند. این بازیکن 23 ساله در 5 سال گذشته تنها در 91 بازی با بوروسیا دورتموند به میدان رفته است، در حالی که 83 بازی را به دلیل مشکلات مختلف از دست داده است.

با این حال، رم واقعاً می تواند در زاگادو سوار شود زیرا آنها مجبور به پرداخت هزینه ای نیستند. درخواست های او به چشم نمی آید. او در دو فصل گذشته تنها در 35 بازی با میانگین کمتر از 50 دقیقه در هر مسابقه بازی کرده است. مشکلات فیزیکی او را از مسیر خارج کرده است زیرا او از آکادمی جوانان پاری سن ژرمن به شدت تبلیغ می شد.

را جالوروسی به مجموعه ای از گزینه ها برای این موقعیت مرتبط شده اند. ناتان از RB Bragantino به دلیل سقفش در میان برترین ها قرار دارد. با این حال، باشگاه برزیلی پیشنهاد 10 میلیون یورویی برای او را رد کرد. جانلوکا دی مارتزیو رله ها

برداشت ما از Roma Eyeing Zagadou

غیبت های مداوم او واقعا نگران کننده است، اما وقتی صحبت از مدافع میانی پنجم به میان می آید، می توانید خیلی بدتر از این کار کنید. این معامله با توجه به شرایط، ریسک کمی دارد و نتایج مثبت زیادی دارد. اینتر پول نقد نیز باید نگاهی طولانی به او داشته باشد. ممکن است معلوم شود که او یک الماس درشت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *