اعتراف لیون در مورد در دسترس بودن هوسم آئوار، کودک شگفت انگیز، باشگاه های سراسر اروپا از جمله یوونتوس و رم را در حالت آماده باش قرار داده است. این هافبک مدتهاست که مورد هدف قرار گرفته است بیانکونری، اما اکنون تعداد زیادی از طرف های خارجی و ایتالیایی به آنها ملحق شده اند که به دنبال جذب بازیکن آزاد به زودی که قراردادش در تابستان 2023 به پایان می رسد، هستند.

TuttoJuve گزارش از حضور دو باشگاه لالیگا در شکار – سویا و رئال سوسیداد – در حالی که هر دو تیم به دنبال تقویت قدرت هافبک خود و کسب پایان بهتر در اسپانیا در فصل آینده هستند. طبق گفته ها، رئال بتیس نیز علاقه مند است RMC Sport.

با این حال، به نظر می رسد که رم ژوزه مورینیو، که در خط هافبک خود دست و پنجه نرم می کند، نسبت به یوونتوس در تلاش برای آوردن آئوار به سری آ مشتاق تر است. جالوروسی یک پیشنهاد اولیه 20 میلیون یورویی برای فرانسوی ها تنظیم کرده اند ثبت نام کنید، اما مشتاق ارائه بیشتر نباشید. غول های فرانسوی قطعاً تحت تأثیر پیشنهاد انتقال قرار نگرفته اند و امیدوارند با توجه به پیشنهاد او بیشتر دریافت کنند انتقال مارکت ارزش 25 میلیون یورو از لیگ برتر، این آرسنال و لیورپول هستند که به اعجوبه المپیک لیون مرتبط هستند.

آئوار هنوز با باشگاه دوران کودکی خود قرارداد تمدید امضا نکرده است، با هر دو طرف در شرایط قطبی در مورد مطالبات دستمزد – فقط اراده لیون برای پول نقد از او را تقویت می کند به جای اینکه ببیند آینده ارزشمند آنها با انتقال رایگان ترک می کند. عامل اصلی این انتقال، فوتبال اروپا خواهد بود، زیرا او امیدوار است در پایان سال تحت هدایت دیدیه دشان در جام جهانی فوتبال 2022 برای فرانسه حضور داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *