آینده پائولو دیبالا تا حد زیادی نامشخص باقی می‌ماند، که فرصتی را برای همه خواستگاران، از جمله آنهایی که جزو محبوب‌های اولیه مانند رم نبودند، باز می‌کند. همراهان او مدتی را در پایتخت ایتالیا برای فینال کوپا ایتالیا سپری کردند. علیرغم تماس های قبلی، هیچ ملاقات حضوری با آن صورت نگرفت جالوروسی برنج، کوریره دلو اسپورت اطلاع می دهد.

خانواده فریدکین مسائل بازار نقل و انتقالات را متوقف کرده اند تا ببینند فصل چگونه به پایان می رسد. قهرمانی در لیگ کنفرانس اروپا، یا راهیابی به لیگ اروپا از طریق سری آ، تأثیر قابل توجهی بر برنامه ها خواهد داشت.

به گفته این نشریه، دیبالا به دنبال تیمی است که بتواند در آن نقشی کلیدی داشته باشد که در رم چنین خواهد بود. ژوزه مورینیو پس از بازی قبلی مقابل یوونتوس از او تمجید کرد: تو یک بازیکن درجه یک هستی و من دوست دارم مربی کسی مثل تو باشم.

اینتر مسیر داخلی مهاجم آرژانتینی را حفظ می کند. با این حال، آنها تنها در صورت جدایی لائوتارو مارتینز ممکن است گام نهایی را بردارند. آنها علاقه خاصی به فروش ستاره خود ندارند. این به اندازه پیشنهادهایی که دریافت می کنند بستگی دارد. اگر او بماند، اولویت آنها یافتن یک مهاجم مرکزی جوان برای جفت شدن با ادین ژکو خواهد بود.

مطابق با Tuttomercatoweb، لا جویا در درجه اول به تیم های مدعی لیگ قهرمانان اروپا یا طرف های انگلیسی چشم دوخته است. اتلتیکو مادرید این را دارد نراتزوری آس در اولویت های خود. اریک تن هاگ از منچستریونایتد او را در میان اهداف اصلی خود در مذاکرات اولیه خود با تیم جدیدش قرار نداد. بارسلونا روی روبرت لواندوفسکی تمرکز کرده و در صورت شکست به دنبال مهاجم خالص دیگری خواهد بود. آرسنال در رقابت برای گابریل ژسوس پیشتاز است. هنوز پیشنهادات واقعی ارائه نشده است. اگر بازار گرم نمی شد، دیبالا برای در نظر گرفتن رم به عنوان یک برنامه بازگشتی باز بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.