داویده فراتسی در نهایت از ناامیدی نپیوستن به رم در تابستان گذشته گذشت.  با این حال، او همچنان در مورد بازگشت به باشگاه دوران کودکی خود مصمم است.

پس از از دست دادن امضای داویده فراتسی در تابستان، رم در حال آماده سازی یک پیشنهاد جدید برای ستاره مورد نظر ساسولو است. همانطور که در گازتا دلو اسپورت، جالوروسی در میان گمانه زنی ها که او را به چندین باشگاه لیگ برتری مرتبط می کند، به دنبال جذب این هافبک هستند.

رم بیشتر تابستان را سپری کرد تا ساسولو را متقاعد کند که فارغ التحصیل آکادمی جوانان خود را به آنها بفروشد اما بی نتیجه بود. فراتسی که قراردادش در استادیوم ماپی تا سال 2026 اعتبار دارد، مشتاق بازگشت به رم بود. با این حال نوروردی در آن زمان تمایلی به دست کشیدن از خدمات خود نداشتند.

علیرغم اینکه رم چند بار در حال حاضر شکست خورده است، از تعقیب این بازیکن 23 ساله دست نمی کشد. ژوزه مورینیو از طرفداران پر و پا قرص فراتسی است و می خواهد او را با لورنزو پلگرینی در وسط پارک جفت کند. به این ترتیب، جالوروسی زمانی که پنجره نقل و انتقالات در ژانویه باز شود، حمله جدیدی به ایتالیایی آغاز خواهد کرد.

فراتسی در این فصل بسیار قوی شده است، حتی اگر ساسولو برای کنار آمدن با جدایی جانلوکا اسکاماکا و جاکومو راسپادوری در تابستان مشکل داشته باشد. این هافبک با رتبه بالا در 15 بازی سری آ در مسیر تثبیت جایگاه خود در تیم ملی ایتالیا، 4 گل به ثمر رسانده است.

متأسفانه برای رم، فرم عالی او برای ساسولو بی توجه نبوده است. پس از منچستریونایتد، تاتنهام هاتسپور اکنون به عنوان خواستگاران بالقوه این ستاره 30 میلیون پوندی ظاهر شده است. گفته می شود که آنتونیو کونته برای فراتسی احترام زیادی قائل است و می خواهد او را به شمال لندن ببرد.

با این حال، رم در صندلی رانندگی باقی می‌ماند، اگرچه تیم مورینیو اگر بخواهد رقابت سخت لیگ برتر را شکست دهد، دیگر نمی‌تواند این تعقیب را ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.