نیکولو زانیولو در افتتاحیه فصل رم نمایشی چشمگیر مقابل سالرنیتانا به نمایش گذاشت و به این تیم کمک کرد. جالوروسی به پیروزی 1-0 برای کسب هر سه امتیاز. این بازیکن 23 ساله مرتباً به درب خروجی ورزشگاه المپیکو متصل بود، اما در نهایت با پایان یافتن ماه‌ها، سر و صدای خواستگارانی مانند منچستریونایتد، یوونتوس و تاتنهام کمرنگ شد.

همانطور که در Tuttomercatowebزانیولو بار دیگر در مرکز پروژه رم زیر نظر ژوزه مورینیو قرار گرفت، کسی که او را برای اولین بازی فصل شروع کرد. در حالی که تنها دو هفته به نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده است، هم اطرافیان این بازیکن و هم مسئولان باشگاه به صحبت درباره تمدید قرارداد او می نشینند.

گفته می شود ستاره هجومی از قبل به فکر ماندن در پایتخت ایتالیا بوده است و باشگاه نیز علاقه مند است خدمات او را برای سال های آینده تضمین کند. طبق گزارش ها، قراردادی پنج ساله در دست ساخت است. مذاکرات پس از سپتامبر بین رم و زانیولو انجام خواهد شد.

دیدگاه ما در مورد وضعیت ماندن زانیولو

کیفیت زانیولو بدون شک عالی است و مورینیو خوشحال خواهد شد که او را در یازده تیم اصلی خود جای دهد. با خط مقدم دیبالا، زانیولو، تامی آبراهام و لورنزو پلگرینی، می توان تصور کرد جیالوروسی قدرت حمله در یک سوم پایانی

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.