تقریباً همه تاپ داگ های ایتالیایی مشتاق تقویت خط دفاعی مربوطه خود هستند، اما رم و ناپولی بیش از سایرین به تقویت دفاع علاقه مند هستند. یک ستاره مشخص و در حال آینده بوندسلیگا در رادار هر دو غول آتزوری قرار دارد و هیچ کدام نمی خواهند جذب این مدافع با رتبه بالا را از دست بدهند.

مطابق با TUTTOmercatowebپیرو هینکاپی، استعداد 20 ساله بایرلورکوزن، به خوبی می تواند به هر یک از دو نفر فوق الذکر در تلاش برای تقویت دفاع خود نقل مکان کند. بازیکن ملی پوش اکوادوری اخیرا اقامت خود را در لورکوزن تمدید کرد و اقامت خود را تا تابستان 2026 تمدید کرد.

در پارتنوپی و جالوروسی در طول فصل جاری، هینکاپی را به دقت بررسی کرده‌اند و ظاهراً مدیریت هر دو تیم تحت تأثیر توانایی‌های این بازیکن جوان قرار گرفته‌اند. در میان این دو، این رم است که تماس اولیه برقرار کرده است.t

با این حال، آن‌ها تنها تیم‌هایی نیستند که در صف امضای او هستند، زیرا تیم لیگ برتر نیوکاسل یونایتد، که با هجوم مالی تقویت شده است، به او نیز چشم دوخته است.

او بعد از اینکه در اولین فصل اروپایی خود به عنوان یک جوان بالقوه خریداری شد، تبدیل به بازیکن ارزشمندی در شروع یازدهم لورکوزن شد. او در 33 بازی برای Die Werkself 2 گل زده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *