مایکل بیل می گوید رنجرز می خواهد بازیکنان “هیجان انگیز” را در این ماه به خدمت بگیرد، در حالی که این باشگاه علاقه مند به جذب تاد کانتول و مورگان ویتاکر است.

این باشگاه در تابستان بیش از 10 میلیون پوند برای خریدها خرج کرد، اما هنوز در پنجره نقل و انتقالات ژانویه تقویت نشده است.

قرارداد کانتول 24 ساله تابستان امسال با نوریچ تمام خواهد شد، در حالی که ویتاکر 22 ساله سوانسی از یک دوره قرضی در لیگ یک با پلیموث در اوایل این ماه فراخوانده شد، اما هنوز برای تیم راسل مارتین حضور ندارد.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

مایکل بیل، سرمربی رنجرز، به دیدار روز چهارشنبه مقابل کیلمارناک، به صورت زنده در Sky Sports نگاه می کند و به روز رسانی در مورد نقل و انتقالات در Ibrox ارائه می دهد.

اخبار اسکای اسپورت هفته گذشته گزارش داد که یک باشگاه ناشناس چمپیونشیپ پیشنهادی برای کانتول ارائه کرده است، اما این پیشنهاد توسط قناری ها رد شد و پس از آن هیچ پیشنهاد دیگری وجود نداشت.

بیل گفت: “آنها هر دو بازیکنان عالی هستند و ما به دنبال بازیکنان عالی هستیم.” اخبار اسکای اسپورت.

آنها اندکی در مراحل متفاوتی از دوران حرفه‌ای خود هستند، اما دو بازیکنی هستند که می‌دانیم بازیکنان خوبی هستند و احتمالاً در این پنجره حرکت خواهند کرد.

قرارداد تاد کانتول در تابستان با نوریچ تمام می شود
تصویر:
قرارداد تاد کانتول در تابستان با نوریچ تمام می شود

بدیهی است که من نسبت به بقیه بینش بیشتری نسبت به آن دارم و متوجه هستم که هواداران واقعاً خواهان بازیکنان جدید هستند. مطمئناً آن را به بیرون ارسال کنید.”

“هیچ خبری منتشر نمی شود [regarding transfers] به معنای خبر بد نیست همه ما در یک صفحه هستیم، ما در حال کار هستیم، در وسط ماه هستیم و من واقعاً از روندی که کارها پیش می‌رود راضی هستم.

تصویر:
مورگان ویتاکر پس از فراخوان شدن از یک دوره قرضی در پلیموث، هنوز برای سوانسی بازی نکرده است.

بیل همچنین به روز رسانی در مورد کمر روف، مهاجمی که پس از گلزنی در وقت اضافه مقابل آبردین در روز یکشنبه، از ناحیه کتف آسیب دید، ارائه کرد.

او با خوش‌بینی معقولی گفت: “او یک اسکن انجام داده است. او می‌رود و شخص دیگری را برای نظر در این مورد ببیند. او در واقع همان آسیب‌دیدگی را از طرف مقابل در اوایل دوران حرفه‌ای خود داشت.

ما فقط منتظر تشخیص کامل از نظر زمانی هستیم. این یک بیماری دردناک است، اما در حال حاضر چیزی شکسته نیست.

رنجرز'  کمر روف (R) با نتیجه 2-1 جشن گرفت
تصویر:
کمر روف از ناحیه کتف آسیب دیدگی اش در بازی آبردین اسکن شده است

“[It’s frustrating] برای همه. بیشتر از همه برای کمر، اما برای من، هم تیمی هایش و هواداران هم چون می دانیم که او چه بازیکن فوق العاده ای است.

“فکر می‌کردم یک پایان عالی بود. حرکت او در آماده‌سازی… فوق‌العاده بود.

رکورد گلزنی کمر برای رنجرز شکی نیست، ما فقط می‌خواهیم او برای مدت طولانی آماده باشد. مایه شرمساری است که این اتفاق افتاد، اما او تاثیر زیادی در آن بازی داشت و ما را به فینال رساند.

پنجره نقل و انتقالات ژانویه را با Sky Sports دنبال کنید

چه کسی در این زمستان در حرکت خواهد بود؟ پنجره نقل و انتقالات ژانویه به پایان می رسد نیمه شب در اسکاتلند در سه شنبه 31 ژانویه 2023.

با آخرین اخبار نقل و انتقالات و شایعات در اختصاصی ما به روز باشید وبلاگ مرکز انتقال بر Sky Sports پلتفرم های دیجیتال همچنین می‌توانید با نکات، نکات و تحلیل‌ها آشنا شوید اخبار اسکای اسپورت.

رنجرز را با Sky Sports دنبال کنید

هر بازی رنجرز در لیگ برتر اسکاتلند را در این فصل با وبلاگ های زنده ما در وب سایت و برنامه Sky Sports دنبال کنید، و نکات برجسته مسابقه را به صورت رایگان تماشا کنید.

آخرین نسخه رنجرز را می خواهید؟ ما را نشانه گذاری کنید صفحه اخبار رنجرز، وارسی وسایل بازی رنجرز و آخرین نتایج رنجرز، تماشا کردن گل های رنجرز و ویدیو، پیگیری از جدول لیگ برتر اسکاتلند و ببینید کدام بازی های رنجرز در راه است زنده در Sky Sports.

همه اینها و موارد دیگر – از جمله اعلان‌هایی که مستقیماً به تلفن شما ارسال می‌شود – را با دانلود دریافت کنید اپلیکیشن Sky Sports Scores و Rangers را به عنوان تیم مورد علاقه خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.