ش. مه 8th, 2021


این ممکن است نبرد نوجوانی اروپا برای کسب یک امتیاز در بزرگترین بازی همه آنها باشد ، اما هنگامی که توپ در امتداد یک سطح بازی با زخمی شدن در شرایط مهیب پیش می رفت ، ممکن است بخاطر تصور اینکه منچستر سیتی به عقب منتقل شده است بخشیده شود تا اواخر دهه 90 و جنگهای تاریک اواسط زمستان با والسال و ماکلسفیلد تاون.

ضرب و شتم برف اوایل ماه مه در نیمه اول به عنوان یک نمایش جنبی سرگرم کننده به نظر می رسید اما تأثیر آن بر روی دادرسی های اوایل کاملاً چشمگیرتر بود. پاس ها باعث پیشرفت دردسرساز هم تیمی هایشان می شد که چسبیدن آنها به سطح زمین به ندرت مطمئن بود. دو تیم با استعداد از نظر فنی در اروپا بسیاری از ضربه های زودهنگام را صرف بدست آوردن پاس های ساده ، و سر خوردن و سر خوردن به یکدیگر کردند ، گویی این یک لیگ قهرمانان است. این یک حذفی است کراس اوور

در چنین شرایطی سیتی به نوعی می خواست خود را به عنوان یک فرومایه شجاع انتخاب کند ، و در شرایط خصمانه ای که به نظر می رسید مخالفان ثروتمندشان را از بین برده است ، ناامیدانه برتری خود را حفظ می کرد. این فوتبالی نبود که پپ گواردیولا بیش از یک دهه و نیم پیشگام آن باشد. از لحظه ای که ریاض ماهرز برتری تیمش را در تساوی دو برابر کرد ، این مالکیت کم توپ بود ، و در تعداد فوتبالی ها دفاع کامل انجام داد.

آیا تمایل بیشتری به پوشش بیشتر بازی جهان دارید؟ در زیر گوش دهید و مشترک شوید عجب هدفی! پادکست روزانه فوتبال CBS جایی که شما را برای توصیف ، پیش نمایش ، بازخوانی مطالب و موارد دیگر به فراتر از زمین و سراسر جهان می بریم.

پاس در دقیقه 35 بیانگر دفاع استثنایی سیتی بود. PSG با تعداد زیادی از بازیکنان در زمین و مالکیت دقیقاً در داخل یک سوم حمله قرار داشت. ممکن است تصور شود که تیم میهمان که به طور هفتگی در لیگ 1 با صفوف گسترده ای روبرو می شود ، ممکن است بتواند از طریق دو بانک دفاعی جذاب باشد اما سیتی آنها را با چنان وحشیتی بست که توپ درست از راه برگشت بالای زمین به کیلور ناواس در گل. این چرخه ای بود که PSG آگهی تهوع را تکرار می کند ، در بهترین حالت ، نوعی شوت کم احتمال است که آندر هررا در یک گذرگاه بعدی از آن دور شد.

READ  وفائی ایران در اسنوکر باز ولز خطوط انگلیسی را شکست داد - اخبار ورزشی

در این زمان سیتی به لطف فوتبال توپی طولانی با بیش از کلاهبرداری ایلان پیش بود. هیچ پاسداری از طریق ادرسون برای آزاد کردن الکساندر زینچنکو در سمت چپ وجود نداشت ، این ضد حمله ای بود که به کمال انجام می گرفت. این نوعی است که نیمار و شرکت در طول مسابقات در آن تخصص داشتند اما امشب آنها به راحتی مجاز به چنین کاری نبودند.

تیم Mauricio Pochettino به مدت یک ساعت همه آنچه را که واقعاً سعی در شکست دادن این تیم داشتند انجام داد. برای اولین بار یک پرس پرانرژی وارد بازار شد که فقط در مواقعی که دروازه بان سیتی در حال شوت زدن است مانند آرون راجرز از میان برف و برف عبور می کند. سپس یک نمایش ثابت از مالکیت اول فوتبال که در نهایت آنها را از چپ به راست و سپس چپ و سپس راست حرکت می دید.

سرانجام به ضربه و امید رسید ، رشته ای از تلاش های بلند پروازانه و بعید که روبن دیاس و جان استونز اطمینان حاصل کردند حتی ادرسون را نیز آزار نخواهد داد. در شبی که سیتی به اندازه تعداد شوت های خود در هر بازی لیگ برتر یا اروپا از سال 2014 دروازه بان آنها کاری برای انجام دادن نداشت.

در واقع این ممکن بود شبی باشد که پپ گواردیولا باید اعلامیه های خود را مبنی بر اینکه ادرسون می تواند در خط میانی بازی کند ، انجام دهد ، او پاس های بیشتری را با دقت بیشتری نسبت به هررا یا لئاندرو پاردز ارسال می کرد در حالی که به ویژه دیاس می توانست مانع از هر ضربه ای شود. هدف.

READ  رده بندی بازیکنان بارسلونا و سویا: Ter Stegen PK را نجات می دهد؛ پیکه بارسا را ​​در کوپا دل ری نجات داد

در شب تاج گذاری تا این فصل قابل توجه ، مناسب بود که دیاس بدون شک بهترین بازیکن زمین باشد. بازگشت سیتی به قله فوتبال انگلیس و جایگاه آنها به عنوان بهترین تیم در اروپا ، تیمی که آنها مورد تایید واقع در اواخر این ماه در استانبول هستند ، بر اساس یک دفاع برجسته ساخته شده توسط ملی پوش پرتغالی ساخته شده است. انرژی دفاعی او عفونی بود ، همانطور که شلیک کردن گلوله ها از او باعث شد تا سنگ ها و زینچنکو نیز شلیک کنند. کایل واکر و فرناندینیو به سختی به چالش کشیدند – که اغلب به طور ناموفق انجام می شدند – اما حتی زمانی که توپ را به دست نمی آوردند ، خودشان را محکم اما منصفانه به میهمانان خود تحمیل می کردند.

بین آنها استونز و دیاس 12 شوت در مرحله حذفی لیگ قهرمانان را مسدود کرده اند. ادرسون 11 سیو انجام داده است. تقریباً گویی گواردیولا هر وقت توپ به محوطه سیتی نزدیک می شود سه دروازه بان دارد.

در مورد PSG ، وقتی همه چیز را امتحان کرده اید و نمی توانید از دروازه بان حریف سیو کنید و وقتی توپ را با تساوی در اختیار دارید تا دو ضد حمله عالی بریده شود ، شاید قابل درک باشد که آنها باید خونسردی خود را از دست بدهند همانطور که در بازی رفت انجام دادند. هیچ یک از شاگردان پوچتینو کمبود تلاش نداشتند ، حتی نیمار هم با سرعت بالایی برگشت و سیتی به گل دوم ریاض ماهرز رسید.

این حرکت همه چیزهایی بود که باعث شده این تیم از زمان انتصاب گواردیولا به یکی از بهترین تیم های قاره تبدیل شود. فیل فودن مستقیم و نترس بود. دی بروین زوایایی را تشخیص داده بود که نباید در آنجا وجود داشته باشد. Mahrez حرکت خود را به همان شیوه تأکیدی که او ، رحیم استرلینگ ، سرجیو آگوئرو و دیگران سالها بوده اند به پایان برد.

READ  برنامه تلویزیونی لیگ یوفا ، امتیازات ، نتایج: منچستر یونایتد ، آرسنال در عمل روز پنجشنبه

اما اگر این همان چیزی است که ما از سیتی انتظار داشته ایم ، تاب آوری ، نظم و ترسی که آنها با استفاده از آنها از برتری خود دفاع کردند کاملاً جدید بود برای این فصل. این همان چیزی است که شبهای امشب به آنها قدرت داده و ممکن است گواردیولا را یک بار دیگر در اوج فوتبال اروپا ببینند.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *