با سه گل به ثمر رسیده در وقت اضافه، تماشاگران در ورزشگاه کاستلانی در امپولی با درام لحظه آخری شنبه شب مواجه شدند و میلان بر میزبان پیروز شد. آتزوری در روز هشتم سری آ برای حفظ جایگاه سوم خود در جدول لیگ.

این روسونری با گل های آنته ربیچ، فوده بالو توره و رافائل لئو پس از گل تساوی موقت تیم میزبان، ندیم باجرامی، مقاومت امپولی را با نتیجه 3-1 غلبه کرد.

با این حال، پیروزی میلان به قیمت تمام شد زیرا استفانو پیولی سه بازیکن دیگر را پیش از رویارویی دوگانه در لیگ قهرمانان اروپا با چلسی و بازی بعدی سری آ که شاهد آن خواهیم بود، از دست داد. روسونری به یوونتوس در سن سیرو خوش آمدید.

الکسیس سیلماکرز، داویده کالابریا و سیمون کیار همگی قبل از اتمام وقت زمین را به دلیل مصدومیت ترک کردند و به مشکلات میلان افزودند زیرا تیم پیولی قبلاً بازیکنان کلیدی مانند مایک ماگنان را بین چوب و تئو هرناندز در جناح چپ از دست داده بود.

این روسونری در بیشتر بازی، مالکیت توپ را در اختیار داشت، اما موفق شد تنها در دقیقه 80 بازی، یک دروازه را در خط دفاعی امپولی باز کند. آنها از یک اشتباه صوتی در بخشی استفاده کردند آتزوریخط دفاعی که رافائل لیائو را آزاد گذاشت تا ساندرو تونالی از یک پرتاب به او سرویس دهد.

این بازیکن پرتغالی فراتر از خط دفاعی امپولی قرار داشت اما در بازی مورد توجه قرار گرفت زیرا او توپ را از یک پرتاب دریافت کرد. این یک بازی کودکانه برای او بود که به ربیک خدمت کند، کسی که در شکست دادن گوگلیلمو ویکاریو برای شکستن بن بست تردیدی نداشت.

به نظر می رسید بازی تمام شده باشد زیرا امپولی هرگز نتوانسته بود تیم را به دردسر بیندازد روسونریسیپریان تاتاروسانو، دروازه بان پشتیبان، ضربه لیام هندرسون را در نیمه اول که با فاصله کمی از هدف رد شده بود، نجات داد. و هنوز هم، آتزوری زمانی که باجرمی در دقیقه 92 یک ضربه آزاد عالی را به ثمر رساند، گل تساوی غیرمنتظره ای را به ثمر رساند.

میلان دو دقیقه بعد دوباره سرش را به ثمر رساند و بالو توره با ضربه سر راده کرونیچ توپ را دریافت کرد و آن را از فاصله خالی به پشت دروازه فرستاد. رافائل لیائو تکمیل شد روسونریوقت تلف شده با یک چیپ خوب نتیجه را 1-3 کرد و باعث شد پیولی نفس راحتی بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *