شبی تلخ و شیرین برای باشگاه های ایتالیایی که در لیگ اروپا و لیگ کنفرانس در روز پنجشنبه بازی می کنند، بود. نیمی از رم می توانند خوشحال باشند زیرا رم بلیت خود را برای حضور در پلی آف لیگ اروپا رزرو کرد، در حالی که نیمی دیگر به دلیل ناکامی غیرمنتظره لاتزیو در راهیابی مورد تمسخر قرار گرفتند.

را بیانکوسلستی به مرحله حذفی لیگ کنفرانس سقوط کردند، جایی که در کنار فیورنتینا بازی خواهند کرد، که قبلاً یک هفته پیش صلاحیت خود را تضمین کرده بودند.

آنچه در شب اروپایی اتفاق افتاد با جزئیات بیشتر در اینجا آمده است:

رم – لودوگورتس 3-1

رم چاره ای جز پیروزی در دیدار نهایی خود با لودوگورتس برای صعود به مرحله بعد نداشت. اما جالوروسی نیمه اول وحشتناکی را رقم زد و دید که تیم بلغارستان با ریک مهاجم برزیلی پیش افتاد.

سپس، ژوزه مورینیو شهود فرستادن نیکولو زانیولو و او را داشت آتزوری استارلت اساساً بازی را وارونه کرد و به رم یک برتری تعیین کننده داد.

زانیولو لودوگورتس را مجبور به دریافت دو پنالتی کرد که هر دو توسط کاپیتان لورنزو پلگرینی به گل تبدیل شد، سپس شخصا با یک حرکت انفرادی غیرقابل مقاومت گل سوم رم را به ثمر رساند. نوناتو باید قبل از گل زانیولو نتیجه را 2-2 می کرد، اما تلاش او به دلیل خطا در ترکیب تیم مردود اعلام شد.

رم می تواند نفس راحتی بکشد، حتی اگر رویارویی با یک تیم سقوط کرده لیگ قهرمانان در مرحله پلی آف پیاده روی در پارک نباشد.

فاینورد – لاتزیو 1-0

یک شب ناامیدکننده برای لاتزیو، که در روتردام به تک گل سانتیاگو خیمنز سقوط کرد و در جدول گروه از هر دو تیم هلندی و میتیلاند عبور کرد.

لاتزیو موقعیت های زیادی را به خصوص با فیلیپه اندرسون تلف کرد و در نیمه دوم توسط همان مهاجمی که دو بار در ورزشگاه المپیکو در بازی معکوس گلزنی کرده بود مجازات شد.

از آنجایی که میدیتیلند در دیگر بازی گروه F استورم گراتس را شکست داد، این استخر با هر چهار تیم حتی با امتیاز هشت به پایان رسید – یک اتفاق بی سابقه در جام های اروپا. و بنابراین، تفاضل گل تعیین می شد که کدام باشگاه به مرحله بعدی صعود می کند و به نفع تیم دانمارکی جلوتر از لاتزیو است.

مائوریتزیو ساری بیانکوسلستی بدین ترتیب به لیگ کنفرانس سقوط کردند. پس از شکست سنگین آخر هفته گذشته در دستان سالرنیتانا، این یک نمایش ضعیف دیگر برای باشگاه پایتخت بود.

RFS ریگا – فیورنتینا 0-3

فیورنتینا قبلاً به دور بعدی لیگ کنفرانس راه یافته بود اما همچنان امیدهایی برای پایان دادن به صدر گروه خود داشت – بنابراین از دور پلی آف اجتناب کرد. را ویولا کار خود را انجام دادند زیرا آنها به راحتی تیم متواضع لتونی را کنار زدند، اما بساکشهیر نیز همینطور بود که رتبه اول گروه A را حفظ کرد.

تیم ترکیه‌ای با امتیاز 13 با فیورنتینا به پایان رسید، اما به دلیل داشتن تفاضل گل بهتر در بازی‌های رودررو به عنوان اول راه یافت.

بنابراین، فیورنتینا با پشیمانی تلخ از واگذاری یک امتیاز به RFS در مسابقه معکوس در آرتمیو فرانچی، به خاطر برد در آن بازی به معنای صعود به مرحله بعدی به عنوان اول بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.