مارو ایتوجه و سام آندرهیل هر دو در جریان پیروزی دوم در تست که در یک سری مربع مجذور شدند، آسیب دیدند. این شنبه از ساعت 10:15 صبح (شروع 10:55 صبح) آزمون تعیین کننده بین انگلیس و استرالیا را به صورت زنده در Sky Sports Action تماشا کنید.

آخرین به روز رسانی: 11/07/22 ساعت 8:50 صبح

سم آندرهیل از تست نهایی خارج شد

سم آندرهیل از تست نهایی خارج شد

سام آندرهیل و مارو ایتوجه پس از متحمل شدن ضربه مغزی در دومین پیروزی آخر هفته گذشته در تست سوم، رسماً از تست سوم و تعیین کننده انگلیس در برابر استرالیا محروم شدند.

خروج این زوج از تیم به دنبال از دست دادن تام کوری در هفته گذشته است، پس از آن که او نیز در شکست تست افتتاحیه دچار ضربه مغزی شد.

آندرهیل در نیمه دوم در استادیوم سانکورپ پس از تکل بر روی ماریکا کورویبته مجبور به ترک شد، در حالی که غیبت ایتوجه در مسابقه فینال پیش از این توسط سرمربی تیم ادی جونز پس از خروج او قبل از نیمه به دلیل برخورد با هانتر پیسامی تایید شده بود. .

اتحادیه فوتبال راگبی در بیانیه ای تایید کرد که هیچ جایگزینی برای این زوج دعوت نخواهد شد.

نکات مهم دومین آزمون بین استرالیا و انگلیس، در بریزبن.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

نکات مهم دومین آزمون بین استرالیا و انگلیس، در بریزبن.

نکات مهم دومین آزمون بین استرالیا و انگلیس، در بریزبن.

تصمیمات اتخاذ شده در مورد هر دو منعکس کننده پروتکل های به روز بازگشت به بازی است که در ابتدای ماه معرفی شدند.

لوئیس لودلم، کاپیتان نورثهمپتون سنتز و لوئیس لادلام لستر تایگرز، به نظر می رسد که اولی چسوم را پس از بیرون آمدن از روی نیمکت در دو دیدار اول، در آزمون سوم آغاز کنند.

نگرانی های انگلیس در کناره ها تا حدودی با این خبر که جک ویلیس پس از کناره گیری از نیمکت در آخر هفته به دلیل مشکل دنده برای تمرین آماده است، کاهش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *