سباستین فتل چهار عنوان قهرمانی متوالی F1 را با ردبول بین سال‌های 2010 تا 2013 به دست آورد. این بازیکن 35 ساله آلمانی آخرین فصل زندگی حرفه ای خود را با استون مارتین خواهد دید. رانندگی فتل در GP مجارستان را به صورت زنده در Sky Sports این آخر هفته تماشا کنید

آخرین به روز رسانی: 28/07/22 11:04 صبح

سباستین فتل از مسابقات فرمول یک خداحافظی کرد

سباستین فتل از مسابقات فرمول یک خداحافظی کرد

سباستین فتل قهرمان چهار دوره جهان اعلام کرد که در پایان فصل 2022 از فرمول 1 بازنشسته خواهد شد.

وتل پس از اولین بازی خود در سال 2007، چهار قهرمانی متوالی را برای ردبول بین سال‌های 2010 تا 2013 به دست آورد که اولین قهرمانی او را به جوان‌ترین قهرمان این ورزش تبدیل کرد.

این بازیکن 35 ساله آلمانی که پس از پیوستن به تیم ایتالیایی در سال 2015، شش فصل را با فراری سپری کرد، باقی مانده آخرین رقابت خود را با استون مارتین خواهد دید.

موارد بیشتر برای دنبال کردن…

این یک خبر فوری است که در حال بروز رسانی است و جزئیات بیشتر به زودی منتشر خواهد شد. لطفا این صفحه را برای آخرین به روز رسانی ها بازخوانی کنید.

Sky Sports به‌روزرسانی‌های زنده را همانطور که اتفاق می‌افتد برای شما به ارمغان می‌آورد. اخبار ورزشی، تحلیل ها، مصاحبه های اختصاصی، پخش مجدد و نکات برجسته را دریافت کنید.

Sky Sports منبع مورد اعتماد شما برای سرفصل‌های اخبار ورزشی و به‌روزرسانی‌های زنده است. پوشش زنده ورزش های مورد علاقه خود را تماشا کنید: فوتبال، F1، بوکس، کریکت، گلف، تنیس، لیگ راگبی، اتحادیه راگبی، NFL، دارت، نت بال و دریافت آخرین اخبار نقل و انتقالات، نتایج، امتیازات و موارد دیگر.

برای همه، از skysports.com یا برنامه Sky Sports دیدن کنید سرفصل اخبار ورزشی. می توانید دریافت کنید اعلان‌های فشاری از برنامه Sky Sports برای آخرین اخبار ورزش های مورد علاقه خود و همچنین می توانید دنبال کنید @SkySportsNews در توییتر برای دریافت آخرین به روز رسانی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *