آنخل دی ماریا پس از دیدار یوونتوس مقابل بنفیکا در دومین بازی لیگ قهرمانان اروپا، از آخرین مصدومیت خود از ناحیه ران بازخواهد گشت. او دو شیب و نیم گذشته را به خاطر آن از دست داد. او پس از تحمل همان مشکل در بازکن به سرعت بهبود یافت. از سوی دیگر، مانوئل لوکاتلی و آدرین رابیو به دلیل مشکلات جزئی عضلانی در دومین مسابقه متوالی حضور خواهند داشت.

مانند هدف گزارش می دهد، هافبک ایتالیایی به بیماری ران مبتلا شده است، و هافبک فرانسوی دچار درد ساق پا است. الکس ساندرو جدیدترین بازیکنی است که به لیست مصدومان اضافه شده است، زیرا او با مشکلی در ادکتور مواجه شد. درعوض، وویچیچ شسنی با تاخیر تماس خواهد گرفت. لهستانی در مسابقه اسپزیا مچ پای خود را رگ به رگ شد و در سه مسابقه آخر کنار رفت. سرمربی ماسیمیلیانو آلگری اعلام کرد پرس آنها هنوز تصمیم نگرفته بودند که دروازه‌بان در بازی چهارشنبه برمی‌گردد یا مقابل مونزا یکشنبه.

علیرغم درخواست او برای اجتناب از محرومیت و تبدیل آن به جریمه برای کمک به امور خیریه، گیفر یوونتوس پس از کارت قرمز خود در مقابل سالرنیتانا، بازی را از دست خواهد داد. فدریکو فازیو و خوان کوادرادو مجازات استاندارد را از سوی فدراسیون جهانی فوتبال دریافت کردند لیگ برای هل دادن یکدیگر در جریان دعواهای اواخر بازی.

آرکادیوش میلیک، رافائل لیائو، ژان دانیل آکپا آکپرو از امپولی، ایگور از فیورنتینا و روان ترسولدی از ساسولو نیز پس از دیدن قرمز در دور ششم، یک نفر خواهند بود. آلگری تنها مربی ای نخواهد بود که تیمش را از روی سکوها تماشا می کند. مارکو جیامپائولو بازیکن سمپدوریا به دلیل توهین مکرر به داور مسابقه دو بازی آینده را محروم کرد. لوچیانو اسپالتی از رویارویی میلان صرف نظر خواهد کرد زیرا قبلاً دو کارت زرد دریافت کرده است.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.