رافائل لئو در دیدارهای پایانی میلان را بر روی پشت خود حمل کرد و با تمام توان خود بازی کرد. او نقش بسزایی در برد نهایی داشت که باعث شد روسونری به عنوان او در 6 بازی اخیر سه گل به ثمر رساند و 5 پاس گل داد، جایی که در فضا غیرقابل جذب بود.

باشگاه در حال مذاکره برای تمدید قرارداد او برای چند ماه است. با این حال، جنگ حقوقی او با اسپورتینگ سی پی مانع از مذاکره شد. او دو سال دیگر از قراردادش باقی مانده است و باید دستمزدش افزایش یابد. نمایش قوی او توجه باشگاه های بزرگ را به خود جلب کرده است. با شروع PSG، که به زودی مدیر لوئیس کامپوس را به جای لئوناردو استخدام خواهد کرد. جانلوکا دی مارتزیو اطلاع می دهد. مدیر اجرایی او را متقاعد کرد که به زور از پرتغال خارج شود و به لیل بپیوندد و یک سال بعد او را فروخت.

میلان احتمالا باید پیشنهاد قبلی خود را افزایش دهد تا با لئو و ایجنتش خورخه مندس کنار بیاید. باید دید که آیا قهرمان فرانسه از زمان انتخاب کیلیان امباپه برای ماندن واقعا تلاش زیادی خواهد کرد یا خیر. گفته می شود که آنها مایل به ارائه 70 میلیون یورو برای این ستاره بودند.

در روسونری هیچ قصدی برای مهمانی با این جوان 22 ساله ندارند. با این حال، بند 150 میلیون یورویی در قرارداد او وجود دارد که لائو و میلان در ابتدای پیوستن او به آن توافق کردند. کلسیومرکاتو گزارش ها. شایعات در مورد رئال مادرید در این مرحله هیچ مفهومی ندارد. فابریزیو رومانو اطلاع می دهد.

مطابق با رکوردمهاجم باید 16.5 میلیون یورو از طریق بخشی از حقوق خود به باشگاه اسپورتینگ پرداخت کند. در حالی که این حکم می‌تواند به تیم اجازه دهد تا مکالمات را تکرار کند تا قرارداد او را تمدید کند، تصاحب در انتظار RedBird Capital، آچاری را به این طرح می‌اندازد، که ممکن است به این زودی‌ها محقق نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *