روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیا، نیکولو زانیولو و ماتیا زاکانی را برای دو بازی بعدی دعوت نکرده است، هرچند آتزوری دقیقاً خط مقدم انباشته ای ندارید. گفر این کار را اینگونه توجیه کرد که این کار را به دلیل مشغله کاری و شرایط ناقص آنها انجام داده است. با این حال، دلایل پنهانی و خارج از زمین در پشت این انتخاب وجود داشت.

همانطور که در La Repubblica، رئیس به طور غیر رسمی این دو بازیکن را محروم کرده است. آنها بخشی از تیم برای بازی های ژوئن برابر آرژانتین، آلمان، مجارستان و انگلیس بودند. اما آنها به دلیل مصدومیت به سرعت کاورچیانو را ترک کردند. در حالی که ستاره رم از یک مشکل مهم مچ پا مراقبت می کرد، موضوع مهاجم لاتزیو به گفته پزشکان آنها جدی نبود.

زانیولو توسط مانچینی به دلیل برخی شعارهای توهین آمیز علیه زاکاانی در طول بازی تنبیه شده است. جالوروسی رژه پس از قهرمانی در لیگ کنفرانس اروپا. او زمانی که هواداران به دلیل شایعات به حریف کراس‌تاون مسخره می‌کردند، آواز می‌خواند.

در عوض، بیانکوسلستی فوروارد از بازی خارج می شود زیرا دفعه قبل با بیماری خود بازی نکرد. باشگاه او اعلام کرد که پس از آن از یک مشکل مزمن رنج می برد. سرمربی و کادرفنی ایتالیا فکر می‌کردند که می‌توانست آن را از بین ببرد.

مانچینی حتی پس از اینکه متئو پولیتانو به دلیل پیچ خوردگی مچ پا تعظیم کرد، از انتخاب زانیولو یا زاکانی امتناع کرد. مربی به جای مانولو گابیادینی را ثبت نام کرد. او هنوز در سمپدوریا به دلیل پارگی قبلی ACL در سمپدوریا حضور ندارد. ویلی گنونتو، ماتئو کانسلیری، آلسیو زربین و وینچنزو گریفو در حال بازگشت آتزوری گزینه ها در جناحین برای دو بازی پایانی لیگ ملت ها.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *