سری آ پیشنهاد قابل توجهی از عربستان سعودی برای میزبانی سوپرجام برای شش سال آینده دریافت کرده است.  طرف مقابل خواستار تغییر قالب شد.

سری آ پیشنهاد قابل توجهی از عربستان سعودی برای میزبانی سوپرجام برای شش سال آینده دریافت کرده است. طرف مقابل خواستار تغییر فرمت برای راهیابی به چهار مرحله نهایی شد. اینتر و میلان در تاریخ 18 ژانویه در ریاض به مصاف هم خواهند رفتهفتم. همانطور که قبلاً توافق شده بود، این سومین نسخه در چنین کشوری در پنج سال گذشته خواهد بود.

مانند میلانو فاینانزا گزارش‌ها حاکی از آن است که مقامات محلی 138 میلیون یورو به علاوه برای پوشش هزینه‌های سفر برای سازماندهی مسابقات در آینده مناقصه داده‌اند. این مناقصه سالانه 23 میلیون یورو به دست می آورد، یعنی سه برابر معامله قبلی.

مقامات عربستان سعودی خواستار تغییر فرمول سوپرجام شدند. اگر پذیرفته شود، سه مسابقه خواهد داشت و نه فقط یک مسابقه. دو نایب قهرمان در این سناریو به برندگان اسکودتو و کوپا ایتالیا خواهند پیوست. لالیگا در سال های اخیر به چیزی مشابه تغییر داده است.

لوئیجی دی سیروو، مدیر عامل سری آ و سایر فرستادگان در چند روز آینده برای مذاکره در مورد شرایط قرارداد به کشور سفر خواهند کرد و احتمالاً پول بیشتری جذب خواهند کرد. قبل از اینکه این فرصت پیش بیاید، لیگ در حال بررسی سایر مقاصد خارجی بود.

برداشت ما از سوپرجام

فرمت جدید علاوه بر سودآوری، سرگرم کننده خواهد بود. به راحتی می توان کناره های پول نقد را تصور کرد شبه جزیره معامله از سوی دیگر، بهتر است مسابقات در ابتدای فصل از سر گرفته شود تا پیش غذا باشد، همانطور که به طور سنتی اتفاق می افتاد. پخش آن در زمستان بخشی از جذابیت آن را از بین برده و منجر به مشکلات برنامه ریزی شده است.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.