سمپدوریا راه خود را با استعداد دانمارکی میکل دامزگارد جدا کرد و تیم لیگ برتری برنتفورد با قراردادی پنج ساله خدمات او را قطع کرد. این جوان 22 ساله آزمایشات پزشکی را گذراند و گذاشت قلم به کاغذ چهار شنبه.

همانطور که در روزنامه گاردین، برنتفورد پس از یک دوره پر فراز و نشیب در سمپدوریا، خدمات خود را با حدود 15 میلیون یورو تضمین کرده است. او به پنجمین خرید تابستانی زنبورها تبدیل خواهد شد و به طور مستقیم جایگزین هموطن و بازیکن سابق اینتر کریستین اریکسن در نقش هافبک هجومی خواهد شد.

سمپدوریا او را در ژوئیه 2020 از باشگاه دوران کودکی نوردسلند به خدمت گرفت. اولین فصل او در رنگ های سفید و آبی به طرز شگفت انگیزی خوب پیش رفت، زیرا او 37 بازی برای این باشگاه ثبت کرد و به طور منظم در سری آ بازی کرد.

در مقابل، کمپین دانمارکی در فصل 2021/22 تا حد زیادی با آسیب دیدگی زانو که او را برای چندین ماه محروم کرد، مخدوش شد. با وجود این موضوع، او 12 بار برای این مسابقه ظاهر شد بلوسرشیاتی. او با 2 گل از 49 بازی ملی تیم جنوا را ترک می کند. گمان می رود دامسگارد اولین بازی کامل خود را با برنتفورد در دومین بازی لیگ برتر مقابل منچستریونایتد در ورزشگاه Gtech Community در آخر هفته انجام دهد.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.