میلان، مدافع عنوان قهرمانی سری آ، بار دیگر قدرت ذهنی فوق العاده خود را به نمایش گذاشت و در روز شنبه با نتیجه 2-1 بر سمپدوریا غلبه کرد. شاگردان استفانو پیولی پس از تساوی 1-1 در لیگ قهرمانان اروپا در RB Salzburg به پیروزی رسیدند و در یک رقابت پر از تنش در لوئیجی فراریس پیروز شدند.

زمانی که جونیور مسیاس در شش دقیقه از بازی از بن بست خارج شد، همه چیز برای پیروزی معمول میهمان در برابر حریفان پایین تر به نظر می رسید. میلان در نیمه اول یک سمپدوریای پست را از هم جدا کرد و چندین موقعیت واضح ایجاد کرد تا برتری خود را دو برابر کند.

را روسونری فکر می‌کردند که در دقیقه 21 بازی دوم خود را پشت سر می‌گذارند و چارلز دی کتلره با ضربه سر به خانه گلی که می‌توانست گل موفقیت‌آمیز او در سری آ باشد. ساخت تا

میلان نسبت به گل مرده ناراضی به نظر می رسید و به عذاب سمپدوریا با پرس بالا ادامه داد و مانع از نفوذ تیم مارکو جیامپائولو به نیمه خود شد. اگرچه به دلیل دفاع سرسختانه میزبان، فرصت‌ها به سختی به دست می‌آمد، اما شاگردان پیولی در نیمه دوم نزدیک بودند برتری خود را دو برابر کنند.

پس از رد و بدل شدن پاسی چشم نواز، تئو هرناندز اولیویه ژیرو را بدون علامت در جعبه یافت. متأسفانه، مرد فرانسوی اولین تلاش خود را دید که توسط امیل آئودرو برای گلی مشابه گلی که در هفته گذشته به اینتر زد، ناکام ماند.

تنها یک لحظه بعد، ژیرو چند سانتی متر از تصحیح اشتباه خود فاصله داشت، اما تلاش او از فاصله نقطه خالی به طرز دردناکی از تیرک سمت چپ عبور کرد. میلان با وجود اینکه تیم بسیار بهتری بود، با برتری اندک وارد نیمه شد و تقریباً در پایان فرصت‌های تلف شده را پس از استراحت از دست داد.

دو دقیقه بعد از نیمه دوم، تلاش رافائل لئو برای گلزنی با یک ضربه دوچرخه، شب میهمان را به جهنم تبدیل کرد. وینگر پرتغالی به جای ضربه زدن به توپ، سر الکس فراری، مدافع سمپدوریا را گرفت تا دومین کارت زرد او را بگیرد و میلان را در موقعیتی قرار داد.

فقط ده دقیقه طول کشید تا سمپدوریا از برتری عددی استفاده کند، فیلیپ جوریچیچ، خرید تابستانی، ضربه سر را مستقیماً وارد دروازه کرد تا برابری را بازگرداند. میلان به طور ناگهانی خود را در پشت پا دید اما به سرعت توانست خود را دوباره جمع کند.

گونزالو ویار، بازیکن قرضی رم در دقیقه 65 به دلیل توپ دستی در محوطه جریمه خود جریمه شد و به میلان کمک کرد. چه کسی به جز ژیرو که قدم برداشته و مسئولیت را بر عهده بگیرد؟ قهرمان فصل گذشته اسکودتو توپ را با چکش از کنار آئودرو رد کرد تا توپ را بدهد روسونری یک سرنخ جدید

این بار دیگر برای سمپدوریا بازگشتی وجود نداشت. تیم جامپائولو برای جلوگیری از شکست، چند فرصت امیدوارکننده داشت. با این حال، مایک میگنان دوباره به کمک آمد و دو بار در عرض چند دقیقه مانولو گابیادینی را تکذیب کرد.

علاوه بر این، میلان خوش شانس بود که والریو وره در دقیقه 87 به تیرک دروازه چپ برخورد کرد. تیم پیولی در نهایت شروعی 100 درصدی برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در سری آ (4 برد، 2 برد) حفظ کرد. در همین حال، سمپدوریا در این دوره بدون برد باقی می‌ماند (D2، L4) زیرا آینده جامپائولو در جنوا به یک نخ آویزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *