نسخه امسال از کوپا ایتالیا فینال دور از ناامیدی بود زیرا اینتر بود که در ورزشگاه المپیکو با نتیجه 4-2 بر رقیب سرسخت خود یوونتوس پیروز شد.

با وجود بازکن خیره کننده بارلا برای دست دادن نراتزوری با برتری، بانوی پیر خونسردی خود را حفظ کرد و دوسان ولاوویچ، ملی پوش صربستانی، پس از گذراندن یک دوره ناراحت کننده از فرم بد، از خاکستر بلند شد و در عرض دو دقیقه در نیمه دوم یک گل به ثمر رساند. بیانکونری یک مزیت قابل توجه

با این حال، مردان آلگری از نظر دفاعی از هم پاشیدند زیرا خط دفاعی تاکتیک ایتالیایی یک پنالتی دیرهنگام را برای اینتر به ارمغان آورد که هاکان چالهان اوغلو آن را به گل تبدیل کرد تا بازی به تساوی برسد و فینال جام حذفی به وقت اضافه برسد.

در پایان، ایوان پریشیچ، مدافع کروات، در حالی که الهام بخش بود، از داخل زمین اوج گرفت. نراتزوری پیروزی با گلزنی در عرض سه دقیقه، دست دادن لا بنماتا اولین آنها کوپا ایتالیا از سال 2011.

به دنبال هیجان دربی دیتالیا نسخه فینال جام حذفی داخلی، در اینجا سه ​​چیز وجود دارد که ما در طول بازی به آن پی برده ایم کوپا ایتالیا فینال

اینتر باید ایوان پریشیچ را تمدید کند

مدافع وینگر کروات بار دیگر ثابت کرد که چقدر نقش اساسی برای او بازی می کند نراتزوری. این بازیکن 33 ساله بسیار درخشان بود زیرا با دریبلینگ دقیق خود بر کناره ها تسلط داشت و توانایی استفاده از هر دو پا روی توپ را بسیار کارآمد می کرد.

علاوه بر این، سرعت کار پریسیچ در دفاع فوق‌العاده بود، زیرا او بی‌امان به عقب می‌رفت و باعث ایجاد مشکلاتی برای خوان کوادرادو در سمت راست شد.

وینگر کروات در هنگام رسیدن به ضربه پنالتی خونسردی خود را حفظ کرد و از فاصله دور با ضربه ای سریع به گوشه بالای دروازه شلیک کرد تا دو برابر شود. Il Biscione مزیت – فایده – سود – منفعت.

با توجه به اینکه قرارداد پریسیچ پس از فصل جاری امسال به پایان می رسد، شکی وجود ندارد که اینتر باید این کهنه سرباز کروات را تمدید کند، زیرا او در تمام فصل عملکرد ثابتی داشت و 9 گل به ثمر رساند و 8 پاس گل داد. نراتزوری

دوسان ولاوویچ متعلق به یوونتوس است

علیرغم اینکه شروع کندی برای زندگی یک بیانکونری این بازیکن 22 ساله امشب در مقابل اینتر نمایش خوبی داشت و ثابت کرد که به تیم الگری تعلق دارد.

مهاجم خوش آتیه باعث شد نراتزوری دفاع از طریق تکنیک بی عیب و نقص او روی توپ و موقعیت استثنایی او در خارج از توپ، یک ضرب و شتم مشکل است.

اگرچه این گلزن بالینی از زمان حضور در ژانویه از فیورنتینا تنها موفق به زدن 6 گل در 13 بازی برای بانوی پیر شده است، ستاره نوظهور استعداد خارق‌العاده‌اش را در مقابل یکی از غول‌های سری آ به نمایش گذاشت و یک گل به ثمر رساند. دو دقیقه ای که چشمه ای از امید را شعله ور کرد.

زمان دویدن در نقطه کور دفاع و خشونت و تکنیک فوق العاده ای که در چرخش به سمت داخل محوطه به نمایش گذاشته شد و دانیلو دامبروزیو را مات و مبهوت کرد، نشان می دهد که وعده های بسیار زیادی برای ولاوویچ قبل از مبارزات انتخاباتی سال آینده وجود دارد.

بازگشت آلگری به یوونتوس یک اشتباه مرگبار بود

بازگشت غیرمنتظره آلگری به یوونتوس در ابتدای فصل برای اولین بار پس از برکناری از وظایفش پس از فصل فاجعه بار 19-2018، یک اشتباه مهلک از سوی هیئت مدیره بود.

در طول فصل، آلگری نتوانست یک سیستم تاکتیکی را القا کند که تیمش را تحسین کند و باعث شد تا در سری آ عقب بماند. بیانکونری برای اولین بار در یازده سال، کمپین را بدون هیچ ظروف نقره ای به پایان رساند.

علیرغم نزدیک شدن به بازی با سبک بازی تدافعی تر، بانوی پیر در حال فروپاشی است نراتزوری باز هم آنها نتوانستند با سبک هجومی سریع اینتر در منطقه تهاجمی کنار بیایند.

از آنجایی که آلگری پس از بازگشت نتوانست هیچ گونه جامی را برای تورین به ارمغان بیاورد، این احتمال وجود دارد که آینده او با بانوی پیر مملو از شک و تردیدهای زیادی باشد، زیرا هیئت مدیره احتمالاً می تواند گزینه پیدا کردن یک مربی جدید را بررسی کند. چماق توسط شاخ.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *